Gra Pico Park: Nieograniczona zabawa z przyjaciółmi

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > Gra Pico Park: Nieograniczona zabawa z przyjaciółmi

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Więc co przychodzi na myśl, gdy słyszysz słowo, Pico park? Może to być park kanionu Pico, historyczny park stanowy Pico, park narodowy Pico de Europa lub prawdopodobnie park narodowy Pico basilé. Ale tutaj nie będziemy omawiać parków stanowych Pico; mówimy o pełnej akcji grze Pico Park.

Przełącznik PICO PARK to gra wieloosobowa, która promuje współpracę i można w nią grać lokalnie lub online. Jest to gra logiczno-zręcznościowa, w którą może grać od dwóch do ośmiu graczy. Celem gry jest "Zdobądź wszystkie klucze i dojedź do celu i wyczyść".

pico park

Gracze muszą chwycić wszystkie klucze, aby osiągnąć swoje cele i wygrać. Jednak chwytanie kluczy nie jest łatwe, bo jaka byłaby zabawa i akcja? Istnieją czynniki, takie jak poziomy pułapek i nie milczące metody współpracy w trybie wieloosobowym. Tak więc współpraca i praca zespołowa są bardzo ważne, aby pomyślnie wyczyścić poziomy.

Część 1: Wymagania systemowe Pico Park

PICO PARK: Wymagania systemowe Classic Edition to:

Część 2: Co to jest Pico Park

Oznakowanie roślin
Data wydania
Czerwiec 8, 2019
Wydawnictwo
TECHNOPARK
Obsługiwana platforma
Przełącznik Nintendo
Liczba graczy
2-8 euro
Wszystkie produkty
Action Game

Część 3: Jak grać w grę Pico Park?

Istnieje około 48 poziomów Pico Park. Wcześniejsze poziomy są łatwiejsze, ale trudność i wymagany poziom współpracy rosną wraz z wysokimi poziomami. Przyjrzyjmy się sztuczce dłoni, która jest jedenastym poziomem gry Pico Park.

 1. W pierwszym etapie możesz zastrzelić drugiego gracza, aby go uwięzić.
 2. pico park

 3. Aby pokonać pierwszą przeszkodę, musisz wystrzelić drugiego gracza z wyrwy w murze.
 4. pico park

 5. Gracz po prawej stronie ssie lewą stronę pistoletem, aby go uwolnić.
 6. pico park

 7. Teraz chwyć klucz, ułóż drugiego gracza, aby uzyskać wysokość i przeskocz nad szczeliną.
 8. pico park

 9. Drugi etap tego samego poziomu ma inny plan gry. Dostajesz urządzenie, które może przyciągnąć drugiego do siebie. Gracz po prawej stronie używa pistoletu do ssania gracza po lewej stronie.
 10. pico park

 11. Na następną przeszkodę ułóż stos, aby przeskoczyć, a następnie ssij drugiego gracza pistoletem.
 12. pico park

 13. Szczelina w ścianach jest trudna, ale można ją zniwelować za pomocą pistoletów kooperacyjnych i ssących.
 14. pico park

Tryby gry

1. Elastyczne poziomy

Możesz wyczyścić te poziomy, gdy gracz zdobędzie klucz i otworzy drzwi. Tutaj wszyscy gracze docierają do wyjścia, ale do ukończenia wszystkich tych poziomów wymagana jest współpraca.

2. Tryb bitwy

Poziomy elastyczne lub tryb współpracy stanowią podstawę gry Pico Play. Gdy gracz wyczyści te poziomy, tryb bitwy jest włączony. To jest czas, w którym chcesz rywalizować ze znajomymi i zasmakować przygody.

3. Tryb nieskończony

Po ukończeniu wszystkich 48 poziomów nieelastycznych i trybu bitwy, nadchodzi czas na tryb nieskończony. Gracze będą współpracować, aby zdobyć najwyższe liczby. Trzech, a nawet pięciu graczy może współpracować, aby wygrać wielkie nagrody.

4. Tryb online

To jest platforma, na której niebo jest granicą. Możesz grać w grę Pico Park z ludźmi z całego świata i mieć nieograniczoną zabawę i przygodę.

Część 4: Zakotwicz wideo z doświadczeniem

Obrazy i tekst nigdy nie oddadzą wrażenia z gry w żadnej grze. Tak więc, aby naprawdę poczuć zabawę i akcję gry Pico Park, oto film z kotwicą.

pico park

Część 5: Różne wersje Pico Park

Różne wersje Pico Park są dostępne dla różnych platform, w tym Windows, Nintendo Switch i Steam. Przyjrzyjmy się im po kolei.

1. Telefony

W Pico Park można grać na telefonach komórkowych za pośrednictwem TecoGamePad, czyli gamepada na smartfony. Jest dostępny dla platform Apple i Android w odpowiednich sklepach z aplikacjami.

2. Przełącznik Nintendo

Nintendo Switch to hybrydowa konsola do gier wprowadzona przez Nintendo w cenie około 299 USD. Nazywamy go hybrydą, ponieważ można go podłączyć do telewizora i używać jako bezprzewodowej konsoli do gier.

Aby zagrać w Pico Park Switch na Nintendo Switch, możesz pobrać go z tych sklepów.

Sklep internetowy Pico Park Switch dla USA

Sklep internetowy Pico Park Switch w Wielkiej Brytanii

3. Parowa

Steam to biblioteka gier oparta na chmurze, która pozwala użytkownikom grać w gry na dowolnym komputerze za pośrednictwem ich kont Steam. Gry są przechowywane w bibliotece Steam, więc obciążenie pamięci na komputerach jest minimalne.

Pico park  jest dostępny w bibliotece Steam do pobrania.

Klasyczna edycja Pico Park można pobrać z biblioteki Steam.

Część 6: Ocena gracza

Recenzje na wszystkich stronach z grami pokazują, że gracze ocenili tę grę i uznali ją za bardzo zabawną, zabawną i pełną przygód grę, która zajmuje ich godzinami. Co ciekawe, Pico Park Switch i Steam mogą przykuć uwagę zarówno wytrawnych graczy, jak i początkujących. Poziomy dla początkujących są łatwiejsze do gry, a każdy gracz musi znaleźć klucz, aby otworzyć drzwi. Wielu graczy może współpracować, wspinając się po sobie, aby zsumować swoje moce i stworzyć wielką siłę.

Tryb Endless to najlepsza rozrywka dla doświadczonych graczy. Według opinii nikt nigdy się w tym trybie nie nudził.

Część 7: Więcej gier, takich jak Pico Park Game

Świat człowieka: Upadek płaski

spaść płasko

Świat człowieka: Fall Flat jest pełen przygód i szeregu wyzwań. Główny bohater, Bob Dreams, ma wiele łamigłówek do rozwiązania i odwraca uwagę, aby uzyskać zabawne wyniki. W tej grze chodzi o zabawę, fizykę i innowacyjne sterowanie.

Wymaga dwóch

wymaga dwóch

Wymaga dwóch to przygodowa gra akcji, którą można grać na podzielonym ekranie. Wszystkie jego poziomy mają różne historie i motywy wraz z unikalnymi umiejętnościami postaci.

Rozgotowany! 2

rozgotowane

Może grać do czterech graczy rozgotowany 2. Tematem przewodnim są absurdalne restauracje, w których gracze gotują, serwują i zmywają naczynia. Gra komplikuje się wraz z ruchem podłogi, a podczas gry pojawiają się inne przeszkody.

Bohaterowie bloków konstrukcyjnych

bloków

Bohaterowie bloków konstrukcyjnych to gra logiczna z elementami konstrukcyjnymi. Gra kręci się wokół budowania ścieżek z kolorowych klocków. Gracze odkrywają także różne krainy, specjalne moce i różnych wrogów, jednocześnie ratując Jollyfolk.

Zobacz również: [2021] Jak grać wśród nas na PC

[Łatwe wskazówki] Jak grać w Fortnite na PC?

[2021] Jak grać w gry na Androida na PC bez Bluestacks?

Dodatkowa wskazówka: jak grać w gry na Androida na PC?

Jeśli szukasz narzędzia, które może kopiować gry na Androida na PC, aFoneSoft Lustro do to najlepsza aplikacja. Z aFoneSoft MirrorTo, możesz łatwo cieszyć się grami na Androida, zarządzać wszystkimi aplikacjami społecznościowymi z komputera w prostych krokach. I możesz swobodnie sterować swoim urządzeniem z Androidem za pomocą klawiatury i myszy na komputerze.

Lustro do

Pobierz aplikację na swój komputer i telefon komórkowy i wykonaj poniższe czynności:

Krok 1: Uruchomić aFoneSoft Lustro do.

Krok 2: Podłącz swoje urządzenie.

Krok 3: Otwórz zezwolenie na MirrorTo.

Krok 4: Zacznij kontrolować swój telefon z Androidem z komputera.

Wypróbuj za darmo

Na zakończenie

Pico park to fajna gra logiczna, w którą możesz grać ze znajomymi i świetnie się bawić. Można w nią grać maksymalnie dziesięcioma graczami, a spójna i pełna współpraca to sekret sukcesu. Różne poziomy i tryby, zwłaszcza tryb nieskończony, oznaczają, że możesz mieć nieograniczoną zabawę i przygodę w tej grze.

Gorące artykuły