[Łatwe wskazówki] Jak grać w Fortnite na PC?

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > [Łatwe wskazówki] Jak grać w Fortnite na PC?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 2 września 2021 r.

Dla zapalonego gracza niezwykle popularna gra Fortnite nie wymaga przedstawiania. Mając ponad 125 milionów graczy, Fortnite Battle Royal stał się już ulubieńcem fanów na całym świecie. Jeśli masz obsesję na punkcie tej gry i nie możesz się doczekać wypróbowania jej na swoim komputerze, przeczytaj ten artykuł, aby uzyskać wskazówki.

Przeprowadziliśmy kompleksowe badania i opracowaliśmy szczegółowy przewodnik na temat jak grać w Fortnite na PC. Trzymaj się czytania i uzyskaj odpowiedzi na wszystkie pytania dotyczące gry w Fortnite.

Część 1: Jak pobrać Fortnite na PC?

Pierwsze pytanie, które przychodzi mi do głowy, to: jak pobrać Fortnite na PC. Na szczęście instalacja Fortnite na komputerze jest łatwa. Oto jak możesz to zrobić.

Krok 1
Załóż konto na Epic Games dowolną dostępną metodą.

Krok 2
Teraz przejdź do Strona docelowa Fortnite w epickich grach. System Windows automatycznie pobierze program uruchamiający Epic Games. Kliknij Windows, jeśli nie.

Strona docelowa Fortnite

Krok 3
Otwórz pobrany plik i naciśnij Zainstaluj. Po zainstalowaniu program poprosi Cię o zalogowanie się na konto Epic Games.

Konto Epic Games

Krok 4
Po zalogowaniu zostaniesz przekierowany na stronę Epic Launcher. Tutaj wyszukaj i znajdź Fortnite i kliknij na niego.

szukaj i znajdź Fortnite

Krok 5
Teraz kliknij Pobierz i wybierz lokalizację na swoim komputerze, aby ją zapisać. Po pobraniu uruchom go i wybierz tryb Battle Royal.

wybierz tryb Battle Royal

I to jest twoja odpowiedź na jak pobrać Fortnite na Windows 10.

Cena: Fortnite można pobrać i grać za darmo. Użytkownicy mogą kupować określone przedmioty i sprzęt, aby uzyskać przewagę nad innymi graczami, ale każdy może zagrać we w pełni funkcjonalną grę Fortnite za darmo.

Część 2: Porady dla początkujących o tym, jak grać w Fortnite na PC

Fortnite oferuje sześć różnych trybów, a mianowicie:

Po uruchomieniu Fortnite domyślnym trybem gry jest Solo, który możesz zobaczyć w prawym dolnym rogu ekranu. Możesz to zmienić i wybrać dowolny tryb.

uruchomił Fortnite i wybierz tryb

Oto szczegółowe wskazówki, jak grać w Fortnite jak profesjonalista.

1. Pierwsze 60 sekund

Po naciśnięciu przycisku Play gracz znajdzie się w „Wyspa spawnowa”. Teraz użyj klawiszy klawiatury, aby podnieść broń i amunicję. Spróbuj zebrać Karabiny szturmowe or SMG i bomby szybko, ponieważ masz tylko 59 sekund na tę rundę.

Wyspa spawnowa

2. Latanie autobusem bojowym

Teraz gracz zostanie automatycznie przeniesiony do autobusu bojowego w powietrzu, aby przetransportować cię przez mapę gry. Po kilku sekundach możesz wskoczyć do gry. Jeśli chcesz spowolnić schodzenie, naciśnij spację, aby zawiesić się szybowiec i zwolnij.

3. Wejście do gry

Wkrótce po wylądowaniu zaczyna się bardziej krwawa konkurencja, aby zbierać jak najwięcej broni i zasobów, nie dając się zabić przez innych graczy. To, co sprawia, że ​​ta gra jest wyjątkowa, to fakt, że nawet jeśli zostaniesz wyeliminowany, możesz nadal obserwować, jak inni „eksperci” grają w tę grę. Ta funkcja pomaga początkującym szybko doskonalić swoje umiejętności.

4. Ochrona przed burzą

Po kilku minutach gry zobaczysz wyskakujące okienko wskazujące na zbliżającą się burzę. Użyj swojej mapy (naciśnij M), aby zidentyfikować bezpieczny obszar, aby trzymać się z dala od niego. Wszystko wewnątrz okręgu na mapie jest bezpieczne, a gdy burza się zbliża, okrąg się zmniejsza, a gracze zaczynają się wypychać, aż pozostanie tylko jeden – kto jest zwycięzcą.

Ochrona przed burzą

5. Budowanie fortyfikacji w Fortnite

W Fortnite użytkownicy mają dostęp do trzech różnych materiałów budowlanych, a mianowicie: drewna, cegły i metalu. Użyj swojego wybierz topór zburzyć istniejące struktury, aby zdobyć zapasy. Gra pozwala na zebranie dowolnej ilości materiałów, ponieważ nie zajmują one miejsca w plecaku.

6. Tańcząc swoją drogę do zwycięstwa

Fortnite oferuje użytkownikom wyjątkowe wrażenia z niesamowitych tańców zwanych „emotikonami”. Po uderzeniu przeciwnika świętuj, używając emotikonów w swoim własnym stylu, pocierając je w twarz przegranego. Z każdym osiągnięciem użytkownicy odblokowują nowe style taneczne oprócz dziesiątek już dostępnych emotek.

Aby się wzmocnić, zbuduj silne fortyfikacje. Gracze mogą zobaczyć rzutowany obraz tego, jak wyglądają zbudowane struktury, przechodząc do plany przez jedno ze slotów budynku (F1 - F4). Naciśnij lewy przycisk myszy, aby zapisać plan.

7. Akcesoria do gier

Użyj zestawu słuchawkowego do gier, aby cieszyć się hiperrealistycznymi dźwiękami wystrzałów, zbliżającym się wrogiem i innymi dźwiękami w grze. Zanurz się w wypełnionym zabawą świecie Fortnite. Dodatkowo możesz zainwestować w zakup specjalnych akcesoriów do gier, takich jak klawiatura do gier, mysz i kontroler, aby grać jak profesjonalista.

Część 3: Jakie są wymagania systemowe Fortnite?

Poniżej znajdują się zarówno zalecane, jak i minimalne wymagania sprzętowe do gry w Fortnite Battle Royale. Pamiętaj, że te specyfikacje mogą ulec zmianie wraz z najnowszymi aktualizacjami.

Zalecane wymagania dotyczące komputera

Minimalne wymagania PC

Część 4: Możesz również chcieć wiedzieć (GORĄCE FAQ)

Poniższe najczęściej zadawane pytanie pomoże Ci lepiej zrozumieć dany temat.

Q1. Jak grać w Fortnite na PC metodą dublowania?

Fortnite jest również dostępny na urządzenia z Androidem, ale użytkownicy mobilni mogą poprawić wrażenia, kopiując je na PC. Do tego potrzebujesz emulatorów innych firm lub aplikacji do tworzenia kopii lustrzanych, aby grać w Fortnite mobilną na swoim komputerze.

Wybrany emulator zależy od Twoich indywidualnych preferencji i używanych urządzeń, ale dwie najbardziej poszukiwane aplikacje do tworzenia kopii lustrzanych to:

  1. Nox Player
  2. MEmu Gracz

Q2. Czy możesz grać w Fortnite za darmo?

Tak, użytkownicy mogą grać za darmo w Fortnite, ale muszą zapłacić za zakup specjalnego sprzętu i uzyskanie dostępu premium. Większość użytkowników ma tendencję do kupowania określonych przedmiotów, aby uzyskać przewagę nad konkurencją.


Q3. Jak podłączyć kontroler ps4 do gry w Fortnite na PC?

Ponieważ kontroler PS4 nie obsługuje połączenia przewodowego w systemie Windows, użytkownicy muszą:


Q4. Jak grać w Fortnite na PC z bezprzewodowym kontrolerem ps4?

Gracze mogą podłączyć kontroler PS4 do komputera przez Bluetooth. Aby podłączyć kontroler PS4 do gry w Fortnite:


Ostatnie słowa

Podsumowując, w tym artykule szczegółowo opisano, jak graj w Fortnite na PC. Można pobierz Fortnite na PC za darmo z oficjalnej strony Epic Games możesz grać solo lub w grupie. Daje mnóstwo akcji i rozrywki dla miłośników gier.

Nie wahaj się zadawać pytań, które pojawiają się w Twojej głowie.

Gorące artykuły