[100% pracy] Jak wyświetlić ekran Mirroring Hisense TV za darmo?

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > [100% pracy] Jak wyświetlić ekran Mirroring Hisense TV za darmo?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2021 r.

Hisense to jedna z wiodących marek urządzeń technologicznych na świecie, oferująca wiele różnych rodzajów urządzeń gospodarstwa domowego. Jedną z kategorii urządzeń są telewizory, w których nadal przodują.

Cechą telewizorów Hisense jest opcja dublowania ekranu, która jest techniką replikacji ekranu telefonu na większy.

lustro hisense tv

Omówimy kilka aplikacji, których możesz używać do tworzenia kopii lustrzanych telefonu, wraz z często zadawanymi pytaniami dotyczącymi tworzenia kopii lustrzanych ekranu telewizora Hisense.

Czym jest Hisense TV

hisense logo

Jak wspomniano wcześniej, Hisense jest wiodącą firmą produkującą telewizory. Od lat tworzą świetnej jakości urządzenia, dzięki czemu stała się jedną z najbardziej poszukiwanych marek.

Oferują w swoich telewizorach rozdzielczość do 8K z certyfikatem. Ich telewizory są dostarczane z szeroką gamą oprogramowania, takiego jak Roku i Android. Są wysoce kompatybilne ze wszystkimi inteligentnymi urządzeniami mobilnymi, dzięki czemu proces tworzenia kopii lustrzanej telefonu jest prosty.

Oprócz unikalnych funkcji, takich jak technologia Quantum Dot i Dolby Vision-Atmos, Hisense oferuje również trzyletnią gwarancję na wszystkie swoje telewizory.

Dlaczego lub kiedy trzeba ekranować telewizor Hisense TV?

Screen Mirroring jest używany w kilku przypadkach:

Cele rozrywkowe w domu:

Użytkownicy często mają dość ciągłego przesyłania strumieniowego filmów, programów i muzyki na swoich smartfonach ze względu na mały rozmiar ekranu. Jeśli chcesz zmaksymalizować wrażenia użytkownika, powinieneś zdublować swoje urządzenie na telewizorze, takim jak Hisense.

Oprócz muzyki i filmów możesz również użyć funkcji dublowania do gier, aby jeszcze bardziej wzbogacić wrażenia z gry.

Dla firm:

Jak wszyscy wiemy, prezentacje i spotkania to norma w sektorze biznesowym i sprawne ich przeprowadzenie; potrzebny jest większy ekran, taki jak telewizor Hisense.

Funkcja dublowania sprawia, że ​​udostępnianie prezentacji i raportów jest mniej żmudne i łatwiejsze, a także poprawia współpracę pracowników, ponieważ mogą oni przeprowadzać bardziej wydajną burzę mózgów w wyznaczonych salach konferencyjnych.

W szkołach:

W szkolnictwie wyższym technologia kopii ekranu ułatwia współpracę, pokazuje postępy studentów i zapewnia elastyczność w projektowaniu programów nauczania.

Ponieważ różne typy urządzeń są powszechnie używane w salach lekcyjnych, techniki dublowania ekranu z interoperacyjnością międzyplatformową nadają się do zastosowań edukacyjnych.

Jak wyświetlić ekran telewizora Hisense?

Teraz, gdy omówiliśmy, dlaczego warto korzystać z opcji dublowania, omówmy aplikacje, których można użyć, aby płynnie korzystać z funkcji dublowania ekranu telewizora Hisense.

Omówimy szczegółowo trzy najlepsze aplikacje do tworzenia kopii lustrzanych: AirBeam TV, MirrorMeister i AnyView Cast.

Telewizja AirBeam

logo telewizora z wiązką powietrza

Przesyłaj strumieniowo swoje urządzenia Apple do telewizora Hisense bez użycia niewygodnych przewodów lub dodatkowych funkcji, takich jak AirPlay.

Dowiedz się więcej o aplikacjach Screen Mirroring firmy AirBeamTV do przesyłania mniejszych ekranów na duży ekran. To proste, szybkie i bezpieczne.

AirBeamTV zapewnia, że ​​możesz odzwierciedlić swój smartfon na telewizorze Hisense w płodny sposób; nie będzie opóźnień, jakość obrazu i wideo będzie wyraźna, a wszystko będzie odbywać się bezprzewodowo.

Przewodnik krok po kroku dotyczący tworzenia kopii lustrzanych za pomocą AirBeamTV

Recenzje:

Recenzje pojawiające się w Internecie wydają się być pozytywne.

MirrorMeister

lustro meister logo

Kolejną świetną aplikacją do tworzenia kopii lustrzanych smartfona na telewizorze Hisense jest MirrorMeister.

MirrorMeister jest kompatybilny z telewizorami Hisense Smart TV wyprodukowanymi po 2014 roku, a także z telewizorami Android i Roku.

MirrorMeister to dedykowana aplikacja dla produktów Apple, takich jak iPady, iPhone'y i komputery Mac. Pociąga to za sobą bezprzewodowe dublowanie, negowanie użycia wielu przewodów i zewnętrznych kluczy sprzętowych, takich jak Apple TV.

Dzięki tej aplikacji możesz przesyłać wiele urządzeń, które nie są ograniczone do żadnego konkretnego typu. Niezależnie od tego, czy używasz Chromecasta, czy masz telewizor Hisense, ta aplikacja będzie działać dla Ciebie.

Na rynku dostępna jest wersja premium, znana jako MirrorMeisterPro, która oferuje użytkownikom bez reklam. Ponadto wersja premium zapewnia nieprzerwane rzucanie, dzięki czemu Twoje życie będzie odrobinę łatwiejsze.

Przewodnik krok po kroku dotyczący tworzenia kopii lustrzanych za pomocą MirrorMeister:

Recenzje:

Wrażenia użytkownika dla tej aplikacji były pozytywne, z wyjątkiem kilku anomalii.

Zespół programistów również skomentował recenzję tego użytkownika, podając możliwe wyjaśnienia, pokazując, że cenią doświadczenie użytkownika.

Obsada Anyview

Anyview oddane logo

Ponieważ MirrorMeister był przeznaczony dla urządzeń Apple, Anyview Cast jest przeznaczony wyłącznie dla użytkowników Androida i Windows. Jest to kolejny dodatek do działu aplikacji lustrzanych, oferujący wysokiej jakości casting.

Anyview Cast bezprzewodowo przesyła informacje z urządzenia mobilnego do telewizora Hisense, umożliwiając natychmiastową wymianę zdjęć, oglądanie programów telewizyjnych, wideo, filmów, strumieniowanie wideo na żywo i granie w gry.

Ta aplikacja jest dostępna w pięciu różnych językach i jest przeznaczona dla wszystkich typów telewizorów.

Przewodnik krok po kroku dotyczący tworzenia kopii lustrzanych za pomocą Anyview Cast:

Recenzje:

Jak wyświetlać telewizor Hisense bez Wi-Fi?

Pandemia kabel HDMI to najbardziej podstawowy sposób podłączenia gadżetu do telewizora. Większość laptopów ma port HDMI. Jeśli nie, najprawdopodobniej będą miały wyjście USB-C lub DisplayPort, z których oba można przekonwertować na HDMI za pomocą adaptera.

W przypadku iPhone'ów i iPadów wymagany jest adapter Lightning Digital AV, który przekształca złącze Lightning na spodzie smartfona na HDMI.

Niektóre smartfony z systemem Android mają złącze HDMI; jednak większość będzie wymagać przejściówki z USB-C na HDMI. Jeśli Twój smartfon z Androidem korzysta z micro USB zamiast USB-C, będziesz potrzebować konwertera MHL (Mobile High-Definition Link).

Zobacz również:

Jak korzystać z AirPlay w systemie Windows 10 — objaśnienie korzystania z AirPlay

[Pełny przewodnik] Jak wykonać kopię lustrzaną iPhone'a na PC/komputer/laptop w 2021

Jak przesłać iPhone'a do Chromecasta za darmo? [aktualizacja 2021]

3 sposoby na wyświetlanie ekranu Twojego iPada na telewizorze

Najlepsze metody naprawienia braku połączenia Airplay

Często zadawane pytania dotyczące Screen Mirroring Hisense TV

1 Czy telewizor Hisense obsługuje AirPlay?

Telewizory Hisense nie obsługują Apple AirPlay. Chociaż, jak wspomniano powyżej, możesz zainstalować zewnętrzne aplikacje innych firm na swoim telewizorze Hisense, aby odzwierciedlić ekran telefonu.

Ponadto RemoteNOW, aplikacja na smartfony opracowana przez Hisense dla systemów iOS i Android, jest kompatybilna z telewizorami Hisense z serii P i R.

Aplikacja RemoteNow rozpozna telewizor i natychmiast udostępni wszystkie opcje przesyłania strumieniowego i sterowania, o ile zgodny telewizor i smartfon znajdują się w tej samej sieci Wi-Fi.


2 Jak zmienić ekran w telewizorze Hisense?

Aby zmienić format wyświetlania, wykonaj następujące czynności:


3 Czy możesz podzielić ekran na Hisense Smart TV?

Telewizory Hisense nie mają zintegrowanego narzędzia do podziału ekranu, z którego użytkownicy mogą korzystać. Istnieją jednak aplikacje innych firm, takie jak Anyview Cast, umożliwiające użytkownikowi korzystanie z funkcji podzielonego ekranu.

Wnioski

Mamy nadzieję, że ten post dostarczył dokładnego zrozumienia, jak wyświetlać lustrzane odbicie ekranu hisense tv lub dla tych osób, które próbują wyszukać zapytania dotyczące dublowania ekranu hisense lub jak wykonać kopię lustrzaną iPhone'a na hisense tv.

Gorące artykuły