[2021] 4 sposoby na ekranowanie iPhone'a na Chromebooka

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > [2021] 4 sposoby na ekranowanie iPhone'a na Chromebooka

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 18 sierpnia 2021 r.

Zaprojektowany do codziennego użytku, rozrywki, pracy i do szybszego wykonywania zadań, Chromebook to nowy typ komputera z systemem operacyjnym Chrome z systemem operacyjnym, którego pamięć masowa jest oparta na chmurze. Istnieją różne rodzaje integracji, które umożliwia ten system operacyjny Chrome, wśród których jednym z nich jest tworzenie kopii lustrzanych. W tym artykule przyjrzymy się 4 sposoby na zdublowanie iPhone'a na Chromebooku.

Dublowanie to funkcja umożliwiająca wyświetlanie ekranu urządzenia mobilnego na Chromebooku. Chociaż książka Chrome jest obsługiwana przez Google, ta funkcja dublowania może być nadal używana z iPhonem, co pozwala na większy widok tego, co chcesz wyświetlić na ekranie. Aby móc wykonać kopię lustrzaną iPhone'a na Chromebooku, będziesz potrzebować pomocy aplikacji i chociaż istnieje wiele z nich, które znajdziesz w Internecie, niektóre z nich albo nie działają, albo są po prostu trudne w użyciu.

Screen Mirror iPhone do Chromebooka z LetsView

zobaczmy

Jedną z aplikacji, dzięki której możesz z powodzeniem wyświetlać ekran iPhone'a na Chromebooku, jest Letsview. Dzięki tej aplikacji możesz również wyświetlać kopię lustrzaną za pomocą tej aplikacji na komputerze z systemem Windows i Mac. Ta aplikacja jest całkowicie darmowa i jest jednym z najbardziej praktycznych narzędzi, z których możesz skorzystać. Ta aplikacja ma bardzo wysoką jakość dublowania ekranu i może być również używana na platformie Android.

Oprócz dublowania ekranu istnieją inne funkcje, w które jest wyposażona ta aplikacja, a niektóre z tych funkcji obejmują nagrywanie ekranu, narzędzia do adnotacji, zrzuty ekranu. Wszystkie te dodatkowe funkcje są również bezpłatne, a kroki związane z korzystaniem z tej aplikacji obejmują:

  1. Otwórz oficjalną stronę LetsView i pobierz aplikację.
  2. Następnie na Chromebooku zainstaluj aplikację.
  3. Następnie musisz połączyć Chromebooka i iPhone'a za pomocą tej samej sieci Wi-Fi.
  4. Po zainstalowaniu aplikacji uruchom ją na Chromebooku.
  5. Następnie na iPhonie wybierz AirPlay Mirroring lub Screen Mirroring.
  6. Następnie, aby rozpocząć proces tworzenia kopii lustrzanej, wybierz LetsView z listy i rozpocznie się.

Aby korzystać z tej aplikacji, nie musisz rejestrować konta. Niektóre zalety i wady korzystania z tej aplikacji to:

ZALETY

Wady

Użyj AirServer, aby skopiować iPhone'a do Chromebooka

Z AirServer, połączenie lustrzane można utworzyć między prawie każdym typem urządzeń, takich jak macOS, Linux, iOS, Chrome OS, Android i Windows. Urządzenia takie jak iPad, iPhone, Nexus, Android, Pixel mogą być dublowane na ekranie za pomocą tej aplikacji, a ta aplikacja działa dobrze z Google Cast, Airplay i MiraCast firmy Apple. AirServer jest zoptymalizowany pod kątem wydajności i obsługuje przesyłanie lustrzane do 60 klatek na sekundę.

Ta aplikacja, choć nie jest bezpłatna, oferuje różne licencje, które będą odpowiadać Twoim potrzebom, a także możesz skorzystać z 30-dniowego okresu próbnego, który umożliwi Ci dostęp do pełnej wersji aplikacji. Aby rozpocząć korzystanie z tej aplikacji, zacznij od pobrania jej na Chromebooka, a następnie wykonaj poniższe czynności:

Plusy i minusy korzystania z tej aplikacji to:

ZALETY

Wady

Udostępnij ekran iPhone'a Chromebookowi za pomocą Mirroring 360

Kolejną świetną aplikacją, dzięki której możesz wyświetlać zawartość ekranu swojego iPhone'a na laptopie Chromebook, jest Mirroring 360. To profesjonalne narzędzie do tworzenia kopii lustrzanych, bez konieczności używania kabla, może współdzielić ekran Twojego urządzenia mobilnego z komputerem i odwrotnie. Nie jest darmowy, ale ma bezpłatny okres próbny, w którym możesz całkowicie wypróbować aplikację.

Możesz udostępniać swój ekran jednocześnie maksymalnie 40 osobom, jeśli subskrybujesz wersję pro aplikacji, i można go udostępniać w systemach Windows, Android, Chromebook i iOS. Wystarczy wysłać im link, do którego mogą uzyskać dostęp z dowolnej wybranej przez siebie przeglądarki internetowej. Możesz także nagrywać to, co robisz i udostępniać je każdemu, kto przegapił wydarzenie. Dostępna jest również funkcja Mirroring Assist, której można użyć, gdy nazwy komputera odbierającego nie można znaleźć na liście dostępnych urządzeń.

Aby skorzystać z tej aplikacji

Niektóre z zalet i wad związanych z korzystaniem z tej aplikacji to

ZALETY

Wady

Przesyłaj ekran iPhone'a na Chromebooka z reflektorem 3

Odbłyśnik 3 to kolejna przydatna aplikacja, dzięki której możesz wykonać kopię lustrzaną ekranu iPhone'a na swoim Chromebooku. Dzięki tej aplikacji możesz także korzystać z AirPlay, MircaCast i Google Cast. iPad, iPod Touch i iPhone od 8 do 11 są obsługiwane przez tę aplikację, a na jednym ekranie można również kopiować wiele urządzeń jednocześnie, w którym to przypadku układ ekranu zostanie automatycznie dostosowany przez aplikację Reflector 3.

Możesz także kontrolować, które z podłączonych urządzeń chcesz dublować, nagrywać ekran, a także wybrać opcję dla wielu układów. Istnieje 7-dniowy bezpłatny okres próbny, w którym możesz sprawdzić całą aplikację przed dokonaniem subskrypcji, ponieważ aplikacja nie jest bezpłatna. Aby skorzystać z tej aplikacji

reflektor

Istnieje kilka zalet i wad związanych z korzystaniem z tej aplikacji, a należą do nich:

ZALETY

Wady

Często zadawane pytania dotyczące dublowania iPhone'a na Chromebooka

1 Jak wykonać kopię lustrzaną mojego telefonu na Chromebooku?

Aby móc wykonać kopię lustrzaną telefonu na Chromebooku, musisz pobrać kilka aplikacji, które to umożliwią. Takie aplikacje to Mirroring 360, Reflector 3 itp.

2 Czy możesz połączyć iPhone'a z Chromebookiem?

Tak. Możesz podłączyć iPhone'a do Chromebooka za pomocą kabla USB do oświetlenia.

3 Czy możesz AirPlay na Chromebooku?

Możesz AirPlay na Chromebooku, korzystając z niektórych aplikacji do tworzenia kopii lustrzanych.

4 Jak podłączyć iPhone'a do Chromebooka przez Bluetooth?

Chromebook nie może połączyć się z telefonem przez Bluetooth.

Wnioski

Teraz wiesz, że istnieją różne aplikacje, za pomocą których możesz wykonać kopię lustrzaną ekranu iPhone'a na swoim Chromebooku. Każda aplikacja ma swoje zalety i wady, a dzięki swoim specyficznym funkcjom możesz wybrać jedną z nich, która najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Gorące artykuły