[2021] Jak wyświetlić ekran iPhone'a na telewizorze Sony?

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > [2021] Jak wyświetlić ekran iPhone'a na telewizorze Sony?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 27 sierpnia 2021 r.

Doświadczenie oglądania filmów lub oglądania filmów na dużym ekranie sprawia przyjemność jak nic innego; to jest powód, dla którego kina są tak sławne. Możesz jednak stworzyć w domu kinowe wrażenia, kopiując ekran iPhone'a do telewizora Sony.

Dublowanie ekranu na iPhonie jest stosunkowo trudniejsze niż na Androidzie, ponieważ mniej programów jest dostępnych dla użytkowników iPhone'a do wyświetlania ekranu iPhone'a na telewizorze. Nie jest to jednak niemożliwe.

Jeśli chcesz wiedzieć jak wyświetlić ekran iPhone'a na telewizorze Sony, nie martw się, ponieważ przygotowaliśmy obszerny przewodnik, który ujawnia najlepsze aplikacje, dzięki którym Twoje zadanie polegające na kopiowaniu ekranu iPhone'a na Sony Bravia to bułka z masłem.

Część 1: 6 najlepszych sposobów na ekranowanie iPhone'a na telewizor Sony

Telefony komórkowe o wysokiej rozdzielczości są dobre do oglądania ulubionych filmów lub grania w gry. Ale gdy masz większą publiczność do rozrywki lub chcesz cieszyć się ostrzejszą grafiką w grach, Sony TV nie ma porównania.

Dzięki doskonałym aplikacjom i kilku sztuczkom, które wymieniliśmy dla Ciebie, ekran Sony Bravia z lustrzanym odbiciem iPhone'a staje się łatwym zadaniem, aby cieszyć się ulubionymi rzeczami na dużym ekranie. Przyjrzyjmy się 6 najlepszym sposobom lustro iPhone'a do telewizora Sony.

1. AirBeamTV BV

AirBeamTV BV jest liderem na rynku inteligentnego tworzenia kopii lustrzanych ekranu dzięki swoim unikalnym i przyjaznym dla użytkownika funkcjom. Aplikacja pozwoliła użytkownikom iOS cieszyć się ekranami, mimo że nie mają Apple TV.

lustro ekranu sony

ZALETY

Wady

Kroki, aby ekranować lustro za pomocą AirBeamTV BV

W przypadku ekranu Sony TV dublującego iPhone'a musisz wykonać 4 proste kroki:

 1. Pobierz i uruchom aplikację. Po uruchomieniu wyszuka telewizory Sony w Twojej sieci. Po znalezieniu wybierz telewizor z listy.
 2. Jeśli jest to pierwszy raz, telewizor może poprosić Cię o pozwolenie na połączenie. Naciśnij ok za pomocą pilota zdalnego sterowania, aby zezwolić na połączenie.
 3. Kliknij opcję Rozpocznij dublowanie dla wybranego telewizora w telefonie.
 4. Pojawi się wyskakujące okienko z prośbą o wybranie Mirror Sony TV. Wystarczy nacisnąć przycisk Rozpocznij transmisję, aby rozpocząć tworzenie kopii lustrzanej na telewizorze Sony.

2. LustroMeister

MirrorMeister dla użytkowników iOS umożliwia bezprzewodowe przesyłanie aplikacji, filmów, filmów itp. do telewizora Smart TV. Będąc łatwą w użyciu aplikacją do tworzenia kopii lustrzanych, która pozwala przełączać się z małego ekranu na większy, aplikacja jest bardzo popularna wśród użytkowników. Możesz zaktualizować system do iOS 13, aby uzyskać lepszą wydajność i lepsze wrażenia.

promień powietrzny sony

ZALETY

Wady

Kroki korzystania z MirrorMeister

Oto jak podłączyć iPhone'a do dublowania ekranu telewizora Sony Bravia za pomocą MirrorMeister:

 1. Podłącz urządzenie i telewizor do tej samej sieci lokalnej. Unikaj używania wielu sieci VLAN lub podsieci.
 2. Najpierw pobierz aplikację na swój telefon.
 3. Uruchom aplikację na telefonie, a następnie wybierz model telewizora Sony.
 4. Kliknij opcję Rozpocznij tworzenie kopii lustrzanej w telefonie.
 5. Zezwól na rozpoczęcie połączenia telewizora i naciśnij przycisk Rozpocznij transmisję, aby cieszyć się zabawą na dużym ekranie.

Zwiększ głośność telewizora i pozostaw iPhone'a lub iPada w trybie wyciszenia, aby uzyskać lepszą jakość dźwięku.

3. ApowerMirror

ApowerMirror to doskonała aplikacja do tworzenia kopii ekranu, która umożliwia tworzenie kopii na PC, PROCHOWIEC, TVi inne urządzenia mobilne. Połączenie można nawiązać przez Wi-Fi lub kabel USB. Jego dodatkowe cechy odróżniają go od swoich odpowiedników.

Sony ApowerMirror

ZALETY

Wady

Kroki, aby ApowerMirror działał

 1. Podłącz iPhone'a lubdublowanie ekranu iPada do telewizora Sony z tą samą siecią.
 2. Zainstaluj aplikację na telefonie i telewizorze i uruchom ją jednocześnie.
 3. Otwórz Centrum sterowania na swoim iPhonie i dotknij opcji Screen Mirroring.
 4. Wybierz Apowersoft i nazwę swojego urządzenia, co doprowadzi do pomyślnego wykonania kopii ekranu.

4. LetsView

Ta aplikacja do tworzenia kopii lustrzanych ekranu jest najlepiej uważana za narzędzie do tworzenia kopii lustrzanych głównego ekranu obsługiwane zarówno w systemie iOS, jak i Android. ten LetsView Aplikacja pozwala oglądać treści na większych ekranach bez uszczerbku dla jakości obrazu. Może służyć do celów edukacyjnych, spotkań biznesowych, spotkań rozrywkowych w domu i wielu innych.

Sony Letsview

ZALETY

Wady

Kroki korzystania z LetsView

 1. Pobierz bezpłatnie aplikację do sklepu Apple.
 2. Po uruchomieniu aplikacji telewizor wykryje uruchomioną aplikację i wyświetli kod PIN lub kod QR w celu zsynchronizowania danych.
 3. Wprowadź kod PIN lub zeskanuj kod QR, aby zsynchronizować oba urządzenia.
 4. Stuknij w Rozpocznij dublowanie na swoim urządzeniu, aby zobaczyć magiczne działanie.
 5. Głośność i ustawienia wizualne telewizora można ustawić za pomocą pilota.

5. Telewizja cyfrowa Dixim

Dixim to prostsza aplikacja do tworzenia kopii lustrzanych ekranów Sony na iPhone'ach i telefonach z systemem Android. Aplikacja sprawia, że ​​wrażenia użytkownika są wygodniejsze, dzięki kategorycznemu rozmieszczeniu folderów i umożliwieniu im bardziej zorganizowanej przygody z wyświetlaniem.

sony dixim

ZALETY

Wady

Kroki, aby zakończyć proces za pośrednictwem telewizji cyfrowej Dixim

Kroki korzystania z telewizji cyfrowej Dixim są niezwykle proste i pozwalają cieszyć się aktywnościami w telewizji bez żadnych przeszkód.

 1. Pobierz aplikację Dixim Digital TV na swój telefon.
 2. Podłącz telewizor i telefon do tej samej sieci.
 3. Wyszukaj swój telewizor w telefonie, a następnie naciśnij „Udostępnione” w menu.
 4. Znajdź i wybierz z listy multimedia, które chcesz udostępnić.
 5. Wybiera plik i wybierz Odtwórz.

6. Aplikacja iMediaShare

iMediaShare to wszechstronna platforma do dublowania ekranu, która działa dobrze na wszystkich produktach Apple i działa na wielu różnych markach telewizorów oraz na wielu urządzeniach obsługujących łączność bezprzewodową. Aplikacja wymaga, aby telefony i telewizor były połączone z tymi samymi sieciami, aby automatycznie wykryć urządzenie.

sony dixim krok

ZALETY

Wady

Kroki korzystania z aplikacji iMediaShare

Sprawdź kroki, aby korzystać z aplikacji iMediaShare:

 1. Pobierz aplikację i po jej uruchomieniu w telefonie wybierz telewizor.
 2. Będzie skanował przez chwilę, a następnie wybierze Twoje urządzenie.
 3. Wybierz opcję „Udostępnione”, a następnie wybierz multimedia, które chcesz odtworzyć.
 4. Naciśnij przycisk Odtwórz, aby obejrzeć wybrany plik na telewizorze.

Część 2: Gorące często zadawane pytania dotyczące dublowania iPhone'a na Sony TV

1. Czy telewizor Sony Bravia ma funkcję dublowania ekranu?

Telewizor Sony Bravia jest wyposażony w opcję dublowania ekranu, do której można uzyskać dostęp z trybów wejściowych. Technologia Miracast umożliwia wyświetlanie ekranu bez połączenia bezprzewodowego. Funkcji Wi-Fi Direct można używać dla różnie obsługiwanych urządzeń.

2. Czy mój telewizor Sony ma AirPlay?

Aby sprawdzić AirPlay na telewizorze Sony, naciśnij przycisk Input na pilocie i wybierz ustawienia AirPlay i HomeKit. Włącz AirPlay.

Jeśli nie możesz znaleźć funkcji AirPlay na telewizorze Sony, może być potrzebna aktualizacja oprogramowania.

3. Dlaczego mój telewizor nie wyświetla się na ekranie dublowania?

Urządzenia powinny zostać zaktualizowane do najnowszej wersji i podłączone do tego samego połączenia internetowego. Uruchom ponownie oba urządzenia; jeśli wymagane jest hasło, oznacza to, że włączone są pewne ograniczenia, które należy dostosować.

4. Dlaczego nie mogę podłączyć telefonu do telewizora Sony?

Do telefonu komórkowego mogą być podłączone inne urządzenia. Jednocześnie powinno być podłączone tylko jedno urządzenie. Sprawdź również instrukcję obsługi urządzenia mobilnego, aby włączyć ustawienie kopii lustrzanej ekranu.

5. Jak podłączyć iPhone'a do telewizora Sony przez Bluetooth?


Wnioski

Więc teraz już wiesz jak wykonać kopię lustrzaną iPhone'a na telewizorze Sony. Screen Mirroring pozwala uniknąć używania małych ekranów z bardzo bliskiej odległości, co jest szkodliwe, szczególnie dla dzieci. Poza tym pełna rozdzielczość pozwala w pełni cieszyć się każdym szczegółem, a wideo, zdjęcia i inne powiązane media stają się bardziej imponujące i ekscytujące.

Ważne spotkania i konferencje edukacyjne można łatwo przeprowadzić za pomocą funkcji dublowania ekranu z lepszą jakością obrazu, ulepszonymi funkcjami dźwięku i dodatkowymi funkcjami dołączonymi do aplikacji, które zdecydujesz się wybrać powyżej.

Kopiowanie ekranu iPhone'a i iPada do Sony Bravia ułatwiło ludziom oglądanie ulubionego filmu przy ograniczonym budżecie bez dodatkowego zgiełku.

Gorące artykuły