3 najłatwiejsze sposoby korzystania ze Snapchata na komputerze z systemem Windows 2021

STRONA GŁÓWNA > Porady lustrzane > 3 najłatwiejsze sposoby korzystania ze Snapchata na komputerze z systemem Windows 2021

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 22 września 2021 r.

Tak jak Posłaniec, czy kiedykolwiek marzyłeś o użyciu? Snapchata na komputerze?

„Snapchat” to godna podziwu aplikacja na smartfony z milionami użytkowników i miliardami filtrów, dzięki którym będziesz przyklejony do ekranu. Dla niektórych użytkowników pomysł podjęcia Komputer zatrzaskowy jest jeszcze bardziej atrakcyjny, ponieważ chcą cieszyć się fantastyczną aplikacją zarówno w systemie Windows, jak i na smartfonach.

Wyobraź sobie, że pracujesz na swoim komputerze i nagle masz ochotę poznać ciekawą historię Snap przesłaną przez znajomego na szerokim ekranie Windows. Ale jak możesz to zrobić? Chociaż dostaję Snapchat dla Windows 10 jest nieco skomplikowane, omówione poniżej 4 sposoby pozwolą Ci cieszyć się fantastycznym doświadczeniem podczas korzystania ze Snapchata na Windows lub Mac.

Jak korzystać ze Snapchata na PC?

Snapchat na PC

Część 1: Oficjalna strona Snapchata (Windows i Mac)

Oficjalna strona internetowa Snapchat umożliwia korzystanie z aplikacji w systemach Windows i Mac, zapewnia szybki dostęp do historii snapów w dowolnym momencie, gdy masz ochotę przełączać się między komputerem PC a Snapchat.

Witryna opracowana przez Snap Inc. została zaprojektowana tak, aby umożliwić użytkownikom systemów Windows i Mac dostęp do ich historii Snap bez sięgania po smartfon. Chociaż witryna jest w fazie rozwoju i możesz nie być w stanie korzystać ze wszystkich funkcji aplikacji do obsługi wiadomości multimedialnych, dzięki temu możesz łatwo uzyskać aktualizacje dotyczące nowości na Snapchacie Snapchat na PC stronie internetowej.

Oficjalna strona Snapchata

Cechy:

Wada:

Część 2: Aplikacja do tworzenia kopii ekranu – aFoneSoft Lustro do

Możesz dostać Snapchat na komputery stacjonarne przy użyciu techniki dublowania ekranu. W przeciwieństwie do korzystania z oficjalnej strony internetowej lub emulatorów, dublowanie ekranu to najłatwiejszy sposób przeniesienia konta na Snapchacie na urządzenia z systemem Windows i Mac.

aFoneSoft Lustro do

Mirroring ekranu Snapchat online PC działa bezbłędnie, gdy masz aFoneSoft Lustro do. Aplikacja zapewnia głębokie wrażenia z korzystania z aplikacji mobilnych na szerszym ekranie systemu Windows. Aplikacja wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby zapewnić użytkownikom możliwość przesyłania historii Snapchata w systemie Windows przy zachowaniu najwyższej jakości obrazu i wideo.

Krótko mówiąc, jest to potężny, ale najbardziej produktywny sposób umożliwiania Snapchat na PC 2021. Łatwa konfiguracja, szybka konfiguracja i sterowana dostosowana klawiatura sprawiają, że jest to aplikacja ciesząca się dużym uznaniem wśród użytkowników.

Cechy aFoneSoft LustroDo:

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft Lustro do

Kroki do użycia:

Oto jak skonfigurować aFoneSoft Odbij do lustrzanego odbicia ekranu Snapchat na PC Windows 10.

 1. Pobierz Snapchat na swój smartfon.
 2. zainstalować aFoneSoft Lustro do na twoim komputerze.
 3. Teraz za pomocą kabla USB podłącz smartfon do komputera. Wybierz opcję „Przenieś pliki” i naciśnij Dalej.
 4. Następnie musisz ustawić opcję debugowania USB na swoich urządzeniach z Androidem.
 5. aFoneSoft zażąda pozwolenia na dostęp do Twojego smartfona. Kliknij „włącz”, aby naśladować telefon na komputerze.
 6. Smartfon zostanie zdublowany na twoim komputerze i możesz mieć fajny Czat Snapchat na PC z najlepszymi kumplami.

Wypróbuj za darmo

Część 3: Użyj emulatorów do korzystania ze Snapchata na PC

Emulatory pozwalają również uzyskać Snapchat dla Windows 7 z łatwością. W świecie cyfrowym emulatory to sprzęt lub oprogramowanie umożliwiające użytkownikom naśladowanie innych programów i aplikacji. Wypełniają lukę między różnymi systemami operacyjnymi i sprzętem. Przede wszystkim emulatory są używane w świecie gier wideo do przenoszenia starszych wersji gier na nowe systemy.

Tak więc niektóre emulatory mogą również pomóc w przenoszeniu aplikacji mobilnych na komputer. Oto kilka emulatorów, które mogą pomóc w użyciu Snapchat na PC.

1. BlueStacks

BlueStacks jest szeroko stosowanym emulatorem do przenoszenia Androida na komputer. Oprócz tego, że jest darmowy, emulator zapewnia szybki transfer aplikacji ze sklepu Google Play na PC. BlueStacks jest bardzo znany wśród graczy, którzy chcą grać w gry na swoich wysokiej klasy komputerach. Będąc legalną aplikacją, mając Snapchat BlueStacks na PC pozwoli Ci chronić system przed złośliwym oprogramowaniem.

Cechy:

BlueStacks Emulator

Kroki do naśladowania:

 1. Pobierz BlueStacks z oficjalnej strony.
 2. Otwórz BlueStacks i kliknij Sklep Google Play w aplikacji.
 3. Sklep Google Play będzie wymagał zalogowania się na swoje konto. Zaloguj się na swoje konto Google, używając swojego adresu e-mail i hasła.
 4. Gdy uzyskasz dostęp do swojego Sklepu Google Play, użyj paska wyszukiwania, aby otworzyć Snapchata.
 5. Otwórz Snapchata i naciśnij „Zainstaluj”.
 6. Snapchat otworzy się w nowej karcie i będzie wyglądał dokładnie tak, jak ten na smartfonie.

2. NoxPlayer

NoxPlayer to kolejny zaawansowany emulator używany przez graczy chętnych do grania w swoje ulubione gry z Androida na PC. Oprócz zapewniania niesamowitych wrażeń w grach na PC, możesz również mieć Snapchat Noxa. Jest kompatybilny zarówno z systemem Windows, jak i Mac OS. Jest szybki i wysoce niezawodny, aby uzyskać dostęp do wszelkiego rodzaju aplikacji i gier w sklepie Google Play.

Cechy:

Emulator NoxPlayera

Kroki do naśladowania:

 1. aby uzyskać przystawka na PC używając Nox Player, Pobierz Nox Player na Windows lub Mac OS.
 2. Aby otworzyć Sklep Google Play, zsynchronizuj swoje konto Android lub iOS w Nox Player.
 3. Następnie wyszukaj Snapchat na pasku wyszukiwania u góry ekranu.
 4. Naciśnij „Zainstaluj” i pobierz Snapchat w odtwarzaczu Nox.
 5. Snapchat pojawi się w zakładce w odtwarzaczu Nox. Aplikacja będzie wyglądać i działać płynnie na komputerze.

3. Odtwarzacz LD

Odtwarzacz LD to bardzo potężny emulator używany przez graczy do grania w głośne gry dostępne na Androida. Aplikacja jest bezpłatna, szybka w użyciu i zapewnia płynne wrażenia podczas grania w gry i korzystania z aplikacji pobranych ze sklepu Google Play.

Cechy:

Emulator odtwarzacza LD

Kroki do naśladowania:

 1. Odwiedź oficjalną stronę LD Player.
 2. Kliknij przycisk pobierania i zainstaluj emulator na swoim komputerze.
 3. Przejdź do paska wyszukiwania LD Player i kliknij Snapchat.
 4. Naciśnij przycisk „Zainstaluj”, a będziesz mógł cieszyć się Snapchat na swoim komputerze.

4. Yuzu

Emulator Yuzu jest w zasadzie przełącznikiem dla Nintendo Switch. Został opracowany przez firmę Citra i jest bardzo sprawnym emulatorem, używanym przez graczy na całym świecie. Ponadto jest to emulator licencjonowany i oparty na otwartym kodzie źródłowym, dzięki czemu jest wysoce konkurencyjny dla dowolnego wybranego oprogramowania.

Cechy:

Emulator Yuzu

Kroki do naśladowania:

 1. Pobierz i zainstaluj Yuzu na swoim komputerze.
 2. Otwórz Sklep Google Play w aplikacji Yuzu.
 3. Zsynchronizuj się ze swoim kontem Google, aby uzyskać dostęp do Sklepu Google Play.
 4. Wyszukaj Snapchat na pasku narzędzi i naciśnij „Zainstaluj”.
 5. Otwórz Snapchata na PC i sprawdzaj snapy wysłane przez znajomych.

Część 4: Gorące często zadawane pytania dotyczące Instagram PC

P1: Czy istnieje aplikacja Snapchat na PC?

Nie ma oficjalnej aplikacji do pobierania aplikacji Snapchat na PC. Jedynym sposobem na uzyskanie Snapchata na komputerze jest skorzystanie z pomocy emulatora. Emulator pozwoli Ci naśladować Twój telefon z Androidem na Windows i PC.

P2: Czy możesz używać Snapchata na komputerze?

Snapchat to aplikacja do przesyłania wiadomości zaprojektowana do użytku na Androida i iPhone'y. Jeśli chcesz używać Snapchata na komputerze, tylko emulator może ci w tej sytuacji pomóc. Nawet z emulatorem możesz tylko wysyłać wiadomości i uzyskiwać dostęp do kanału informacyjnego na Snapchacie.

P3: Jak pobrać Snapchat na Windows 10?

Aby pobrać Snapchata na Windows 10, wykonaj następujące kroki

P4: Jaki jest najbezpieczniejszy emulator Androida?

BlueStacks to najbezpieczniejszy i zabezpieczony emulator Androida. Jest to legalny emulator i jest chroniony przez prawo USA. W ten sposób oferuje bezpieczny sposób uzyskiwania Snapchata zarówno w systemie Windows, jak i Mac OS.

P5: Co zrobić, jeśli nie możesz zalogować się do Snapchata na komputerze?

Jeśli nie możesz zalogować się do Snapchata na PC za pomocą emulatora, może to być spowodowane tym, że musisz użyć innej wersji aplikacji, a może Snapchat nakłada ograniczenia na korzystanie z aplikacji na PC.

Wnioski

Snapchat został zaprojektowany tak, aby udostępnianie zdjęć było ciekawsze, a dzięki pomysłowi tworzenia historii za pomocą zdjęć użytkownicy dobrze się bawią dzieląc się wspomnieniami z przyjaciółmi i rodziną. Snapchat PC 2021 to ekscytujące doświadczenie. Pozwala cieszyć się podstawowymi funkcjami Snapchata w systemach Windows i Mac OS, takich jak przeglądanie kanału informacyjnego, wypróbowywanie nowych filtrów i wysyłanie wiadomości do znajomych.

Gorące artykuły