3 najbardziej efektywne sposoby przesyłania danych z LG na iPhone'a

STRONA GŁÓWNA > Transfer mobilny > 3 najbardziej efektywne sposoby przesyłania danych z LG na iPhone'a

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Więc masz nowego iPhone'a. Co to za zmiana w stosunku do Twojego LG! Ponieważ technologia rozwija się z prędkością światła, nie zdziwi nas, jeśli kuszą Cię funkcje iPhone'a. Być może będziesz musiał przejść ze starego Androida na nowy iOS, ponieważ niektóre niezbędne aplikacje nie obsługują Twojego urządzenia LG. A teraz musisz przesłać dane z telefonu LG na iPhone'a. Brzmi trochę onieśmielająco, zwłaszcza biorąc pod uwagę wysokie ryzyko utraty lub uszkodzenia danych, które może mieć miejsce podczas przesyłania, jeśli użyjesz niewłaściwej aplikacji lub oprogramowania. Niemniej jednak nasz zespół jest tutaj po raz kolejny, aby uwolnić Twoje zmartwienia. damy ci najskuteczniejsze sposoby przesyłania danych z LG na iPhone'a.

1. Przenieś z LG na iPhone'a przez konto Google

Stara metoda polega na użyciu Google i przeniesieniu wszystkich kontaktów na nowy telefon. Chociaż to rozwiązanie jest jednym z przydatnych sposobów przesyłania danych z LG na iPhone'a, pozwoli tylko przenieść kontakty. Aby uzyskać bardziej wszechstronną opcję, spójrz na drugie rozwiązanie tuż poniżej.

Teraz, zanim cokolwiek zrobisz, upewnij się, że wykonałeś kopię zapasową telefonu LG. Aby to zrobić, wykonaj następujące kroki:

synchronizuj kontakty przez konto google

Pomoże to zsynchronizować Kontakty Google i kontakty z telefonu. Teraz weź swój nowy iPhone pod ręką i:

przenieś kontakty lg do iphone'a przez konto google

Alternatywnie możesz zapisać swoje kontakty na karcie SIM. Następnie włóż kartę SIM do nowego telefonu z systemem iOS (może być konieczne jej przycięcie, aby pasowała). Wybierz Ustawienia > Poczta, kontakty, kalendarze > Importuj kontakty z karty SIM.


2. Przełącz się z LG na iPhone'a za pomocą Przenieś na iOS

Przenieś do iOS to oficjalna aplikacja Apple, która umożliwia przenoszenie plików, w tym nie tylko kontaktów między systemami operacyjnymi iOS i Android. Ten sposób jest lepszy, ponieważ możesz przenieść więcej niż tylko kontakty, takie jak zdjęcia i filmy, wiadomości tekstowe i zakładki. Musisz go zainstalować na telefonie LG i połączyć z iPhonem za pomocą bezpośredniego połączenia Wi-Fi. Wymaga to włączenia Wi-Fi na urządzeniu z Androidem przed wykonaniem jakiegokolwiek kroku. Ponadto oba telefony muszą być podłączone do zasilania. Oczywiście na iPhonie powinno być wystarczająco dużo miejsca, aby pomieścić przychodzące dane.

Oto ćwiczenie:

Krok 1: Pobierz i zainstaluj

przenieś dane z Androida

Uwagi
Będziesz musiał ponownie uruchomić konfigurację swojego iPhone'a, jeśli już go skonfigurowałeś po zainstalowaniu aplikacji. Aby to zrobić, usuń wszystkie dane z iPhone'a.

Krok 2: Uruchom aplikację

Krok 3: Uzyskaj kod

przenieś się z kodu Androida

Krok 4: Wybierz typy plików

przenieś dane przez przenieś na ios

Za pomocą tej metody możesz wysyłać kontakty, konta pocztowe, zakładki internetowe, filmy, zdjęcia i wiadomości ze starego na nowe urządzenie. Jednak Twoje pliki PDF, e-booki i pliki muzyczne będą musiały zostać przesłane ręcznie. Wreszcie, Przenieś na iOS NIE przeniesie haseł i aplikacji.

Uwagi:

Podsumowując, Move to iOS to świetna opcja przesyłania danych z LG na urządzenia iPhone.


3. Przenieś WhatsApp z LG na iPhone'a za pomocą narzędzia innej firmy

Chociaż nie można temu zaprzeczyć Konto Google i Przejdź na iOS są światowej klasy metodami przesyłania danych, być może trochę szokujące jest to, że żadna aplikacja nie oferuje żadnej możliwości przesyłania cennych danych WhatsApp, takich jak zdjęcia WhatsApp, wiadomości, filmy, historia czatów i załączniki. Biorąc pod uwagę znaczenie WhatsApp w codziennym życiu ludzi i biorąc pod uwagę fakt, że wiele osób co roku przechodzi z telefonów LG na iPhone'y, bardzo ważne stało się znalezienie prostego rozwiązania tego problemu.

Na szczęście wiemy aFoneSoft iTransor Pro który potwierdzono, że zapewnia najłatwiejszą i najbardziej wydajną metodę przesyłania dowolnego rodzaju danych WhatsApp z dowolnego telefonu LG – niezależnie od jego wieku – na dowolny iPhone, działający na dowolnej nowoczesnej wersji iOS. W 100% gwarantuje transfer danych WhatsApp, a także gwarantuje bezpieczeństwo wszelkich danych przesyłanych z aplikacją.

Oto jak możesz przesyłać dane WhatsApp za pomocą aFoneSoft iTransor Pro:

wersja systemu Windows      wersja na Maca

wybierz Transfer WhatsApp


Final Thoughts

Mamy nadzieję, że masz teraz wiele rozwiązań, które pomogą Ci przesyłać dane z LG na urządzenia iPhone bez wysiłku. Co najważniejsze, wszystko odbywa się w bezpieczny i bezpieczny sposób, dzięki czemu nie napotkasz przeszkód lub problemów, które mogą uszkodzić Twoje dane, a nawet doprowadzić do utraty danych. Po prostu wybierz tę, którą lubisz z trzech metod i wypróbuj ją.

Gorące artykuły