Najlepsze 4 sposoby przesyłania zdjęć z Huawei na iPhone'a

STRONA GŁÓWNA > Transfer mobilny > Najlepsze 4 sposoby przesyłania zdjęć z Huawei na iPhone'a

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Pytanie
Cześć, czy wiesz, jak przesyłać zdjęcia z Huawei na iPhone'a? Czy jest to możliwe i jak mogę to zrobić?

Tak, możesz! Pomimo różnic w systemie operacyjnym między Huawei a iPhonem, wiele narzędzi do przesyłania umożliwiło łatwe przesyłanie zdjęć między obydwoma telefonami.

przenieś zdjęcia z Huawei na iPhone'a

Wiele osób planuje przełącz się z Huawei na iPhone'a co roku, zwłaszcza gdy Google Play nie jest już obsługiwany w telefonach Huawei. Jeśli jesteś jednym z nich, możesz się zastanawiać, czy można przenieść swoje zdjęcia z telefonu Huawei na iPhone'a i jak możesz to osiągnąć.

W tym artykule omówiono najlepsze narzędzia do przesyłania zdjęć z Huawei na iPhone'a, w tym najlepszą metodę przesyłania zdjęć WhatsApp.

Użyj oprogramowania komputerowego do przesyłania zdjęć z Huawei na iPhone'a

Istnieje wiele narzędzi do przesyłania na telefony komórkowe i komputery PC, które oferują metodę przesyłania zdjęć z Huawei na iPhone'a. W tym miejscu chcielibyśmy najpierw przedstawić oprogramowanie komputerowe, które nie zajmie miejsca w pamięci telefonu i jest wygodniejsze i bardziej przyjazne w użyciu niż aplikacje mobilne.

iTransor Pro

iTransor Pro to najbardziej kompletne narzędzie do przejścia z Huawei na iPhone'a, obsługujące do 12 typów danych, w tym zdjęcia, kontakty, a nawet dane WhatsApp. Jest bardzo prosty i łatwy w użyciu i w 100% gwarantuje, że wszystkie Twoje oryginalne dane nie zostaną uszkodzone lub nadpisane. Możesz przesłać tylko zdjęcia z Huawei na iPhone'a lub selektywnie wybrać więcej danych do przesłania razem ze zdjęciami.

Kroki korzystania z iTransor Pro

wersja systemu Windows      wersja na Maca

podłącz swoje urządzenia do komputera

wybierz dane, które chcesz przenieść


Użyj aplikacji mobilnych do przesyłania zdjęć z Huawei na iPhone'a

Oto trzy niezawodne narzędzia mobilne, które są oficjalnymi Apple Przejdź na iOS mobilna aplikacja, Udostępnij to i Zdjęcia Google.

#1. Przesyłaj zdjęcia z Huawei na iPhone'a za pomocą funkcji Przenieś na iOS

Przejdź na iOS został opracowany przez Apple, aby pomóc użytkownikom smartfonów przejść na iPhone'a. Jest to doskonałe narzędzie do przesyłania wielu rodzajów danych z dowolnego telefonu Huawei na iPhone'a, zwłaszcza zdjęć.

Przejdź na iOS

Według Apple aplikacja Move to iOS jest obsługiwana na wszystkich telefonach i tabletach z systemem Android 4.0 i nowszym, czyli prawie na każdym nowoczesnym urządzeniu Huawei. Podobnie jak wiele innych mobilnych aplikacji do przesyłania, Move to iOS korzysta z prywatnej sieci Wi-Fi do przesyłania danych z telefonu Huawei na iPhone'a.

Uwagi
Ta metoda nie działa w przypadku iPhone'a, który był używany, ponieważ konieczne będzie przywrócenie ustawień fabrycznych iPhone'a. Więc po prostu wybierz inne metody w tym przypadku.

Jak korzystać z Przenieś na iOS

instrukcje korzystania z funkcji Przenieś na iOS

Plusy i minusy Przenieś na iOS

PROS Minusy
Jest bardzo bezpieczny, prosty i łatwy w użyciu. Musisz zresetować iPhone'a, jeśli został skonfigurowany.
Może przesyłać kontakty, wiadomości, kalendarz, zakładki, zdjęcia, filmy. Nie może przenieść większości aplikacji na Androida.


#2. Przesyłaj zdjęcia z Huawei na iPhone'a za pomocą SHAREit

SHAREit to wiodąca mobilna aplikacja do przesyłania i doskonałe narzędzie do przesyłania zdjęć z Huawei na iPhone'a. Oferuje jedną z najszybszych prędkości transferu spośród większości mobilnych aplikacji do przesyłania, która może osiągnąć około 20 MB na sekundę.

Udostępnij to

Jest kompatybilny z prawie wszystkimi wersjami Huawei i iPhone'ów i oferuje bardzo proste kroki do wykonania przelewu.
Aplikacja przenosi dane z prawie każdej marki telefonu komórkowego na inny, korzystając z połączenia Wi-Fi obu telefonów.

Jak korzystać z SHAREit

jak korzystać z SHAREit

Plusy i minusy SHAREit

PROS Minusy
Niezwykła szybkość transferu. Kwestie bezpieczeństwa danych.
Przesyła wiele rodzajów danych, w tym zdjęcia, filmy, dokumenty i muzykę. Nie może przesyłać większości aplikacji ani danych aplikacji z Huawei na iPhone'a.
Jest bardzo łatwy w użyciu. Jest również kompatybilny z większością Huawei i iPhone'ów. Czasami może się zawiesić.


#3. Przesyłaj zdjęcia z Huawei na iPhone'a za pomocą Zdjęć Google

Zdjęcia Google to doskonała aplikacja do udostępniania zdjęć z możliwością przechowywania zdjęć. Został opracowany przez Google w 2015 roku i stał się jednym z najłatwiejszych sposobów udostępniania zdjęć na wielu urządzeniach mobilnych i stacjonarnych. Jest dostępny zarówno na telefonach z Androidem, jak i na iPhone'ach, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem do przesyłania zdjęć z dowolnego telefonu Huawei na dowolny iPhone.

Zdjęcia Google

W przeciwieństwie do wyżej wymienionych narzędzi do przesyłania Zdjęcia Google są bardziej platforma do przechowywania w chmurze niż mobilna aplikacja do transferu. Ale możesz bardzo łatwo tworzyć kopie zapasowe i przesyłać wszystkie swoje zdjęcia za pomocą aplikacji.

Zdjęcia Google oferują bezpłatne i nieograniczone miejsce na zdjęcia, ale obsługują tylko zdjęcia nieprzekraczające 16 megapikseli i wymagają posiadania konta Google. Możesz jednak przesyłać zdjęcia przekraczające 16 megapikseli, ale będzie to wliczać się do bezpłatnego miejsca na Dysku Google, a nie do bezpłatnego miejsca, które otrzymujesz w Zdjęciach Google.

Jak korzystać z Google Photos

kopia zapasowa w Zdjęciach Google

Plusy i minusy Zdjęć Google

PROS Minusy
Bezpłatne i nieograniczone miejsce na dane. Wymaga połączenia internetowego, a zdjęcia są ograniczone do 16 MP.
Aplikacja Google gwarantująca bezpieczeństwo. Wymaga rejestracji konta Google.
Daje dostęp do zdjęć na wielu urządzeniach. Nie jest to aplikacja do bezpośredniego przesyłania zdjęć.
Ułatwia zarządzanie albumami zdjęć. W zależności od szybkości internetu przesyłanie zdjęć zbiorczych może zająć dużo czasu.
Tworzy ulepszone zdjęcia, kolaże i animacje. W zależności od ilości danych możesz pobierać dodatkowe opłaty od swojego dostawcy usług internetowych.

Gorące artykuły