Zadowolenie klienta jest zawsze najwyższym priorytetem AFoneSoft. Ciężko pracujemy, aby zapewnić naszym klientom przyjemne doświadczenia zarówno w zakresie naszego oprogramowania, jak i usług. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub nie jesteś zadowolony z jakiegokolwiek aspektu oprogramowania lub usługi, skontaktuj się z naszym zespołem pomocy technicznej. Chcielibyśmy wiedzieć, jak możemy ulepszyć i zaoferować satysfakcjonujące rozwiązanie.

Jak złożyć wniosek o zwrot pieniędzy

Jeśli chcesz anulować zamówienie, prześlij wniosek o zwrot pieniędzy na naszej stronie pomocy technicznej, podając następujące informacje:

Żądanie zwrotu pieniędzy rozpatrzymy w ciągu 24 godzin w dni robocze na warunkach określonych poniżej.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Większość AFoneSoft Oprogramowanie oferuje bezpłatną wersję próbną, dzięki czemu możesz samodzielnie przetestować oprogramowanie przed podjęciem decyzji o zakupie. Te wersje próbne pozwalają doświadczyć pełnej funkcjonalności w ograniczonych wersjach próbnych lub po prostu ustawić ograniczenie na ostatnim etapie (na przykład w przypadku narzędzi do odzyskiwania można zobaczyć, co można odzyskać przed ostatnim krokiem), dzięki czemu można zdecydować, czy oprogramowanie jest tym, czego potrzebujesz lub nie przed złożeniem zamówienia.

AFoneSoft zapewnia 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Nie możemy anulować zamówienia po upływie tego okresu, ponieważ jest to system „wypróbuj, zanim kupisz”. Zwroty będą przyznawane w ramach tej gwarancji tylko w następujących okolicznościach:

Akceptowane okoliczności

AFoneSoft oferuje zwrot pieniędzy w następujących okolicznościach w ciągu 30 dni od daty zakupu. Zwrot zostanie dokonany na pierwotne konto, z którego dokonano płatności.

Gdy dokonamy zwrotu, odpowiednia licencja zostanie dezaktywowana i będziesz musiał odinstalować oprogramowanie i usunąć je ze swojego komputera.

Okoliczności braku zwrotu

Nie możemy zaoferować zwrotu pieniędzy w następujących okolicznościach. W zależności od tych okoliczności możemy wymienić oprogramowanie za Ciebie, jeśli nie potrzebujesz zakupionego oprogramowania.

Jesteśmy zawsze otwarci na wszelkie sugestie lub opinie w dowolnym momencie. Zawsze chętnie porozmawiamy i dołożymy wszelkich starań, aby znaleźć najlepszy sposób rozwiązania wszelkich problemów, z którymi możesz mieć AFoneSoft.