Tech Aktualności

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

Wygląd iPhone'a 8 jest wyeksponowany!

Pojawiają się kolejne plotki na temat wyglądu iPhone'a 7, a także kilka ważnych zmian w projekcie. Artykuł pokazuje czytelnikom, jak to będzie wyglądać.

Plotki o iPhone 8: Większa pamięć i większa bateria

Pojawiają się nowe plotki o funkcjach Apple iPhone 8, które przyciągają wzrok fanów Apple. Artykuł wyjaśnia funkcje iPhone Plus dla czytelników.

Wyniki testów procesora iPhone A11

Kiedy ujawnia się pozyskiwanie chipów A11, pojawiają się plotki. Ten artykuł zawiera przegląd testów wydajności chipa A11 i żywotności baterii.

Jak korzystać aFoneSoft Kod kuponu rabatowego?

iMyfone przedstawia kilka kodów kuponów, aby umożliwić klientom uzyskanie specjalnych rabatów. Poniższy przewodnik krok po kroku jest tym, czego potrzebujesz, aby korzystać z tych kodów kuponów.

Plotki o dacie premiery iPhone'a 6s, nowych funkcjach i obrazie

Kiedy pojawi się nowy iPhone 6S? Jakich nowych funkcji możemy się spodziewać w iPhonie 6S? Na tej stronie podsumowujemy wszystkie plotki dotyczące iPhone'a 6S dotyczące danych o wydaniu, nowych funkcji i obrazów.

Zmienić iPhone'a 6 / iPhone'a 6s / iPhone'a 7 na iPhone'a X? To jest Tur!

Możesz zmienić swój iPhone 6/6 Plus/6s/6s Plus/7/7 Plus na iPhone X już teraz! Otrzymaliśmy wiadomość, że ktoś może to dla Ciebie zrobić!

Wskazówki i porady dotyczące instalacji iOS 11 na iPhone/iPad/iPod Touch

Jak zainstalować iOS 11 na iPhonie / iPadzie / iPodzie touch? Ten artykuł poprowadzi Cię krok po kroku, jak pomyślnie zainstalować system iOS 11 na urządzeniach z systemem iOS.

Jak naprawić „Analiza danych nie powiodła się” spowodowaną nazwą konta? aFoneSoft Umate Pro

Jeśli widzisz komunikat o błędzie Analiza danych nie powiodła się w dniu aFoneSoft Umate Pro, który jest powiązany z nazwą twojego konta Windows, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem, aby to naprawić.

macOS Sierra: Apple Pay jest już dostępny na Macu

Apple zaprezentowało kolejną aktualizację macOS Sierra, dzięki Apple Pay w Safari dla macOS, Kupujący wkrótce będą mogli kupować towary za pomocą Apple Pay przez Internet.

Jak anulować automatyczną subskrypcję?

Jeśli szukasz sposobu na anulowanie automatycznej subskrypcji Shareit, ten artykuł może Ci pomóc w 3 prostych krokach.

Co dalej z Apple TV piątej generacji?

WWDC odbędzie się 6 czerwca 2021 r., a nowy Apple TV zostanie wydany. Artykuł zawiera 5 najważniejszych plotek na temat Apple TV, aby zaprezentować najnowszy Apple TV.

Jak wyłączyć "Znajdź mój iPhone"?

Czy znasz usługę „Znajdź mój iPhone” na iPhonie? Oto przewodnik krok po kroku, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć „Znajdź mój iPhone” na iPhonie.