Plotki o dacie premiery iPhone'a 6s, nowych funkcjach i obrazie

STRONA GŁÓWNA > Tech Aktualności > Plotki o dacie premiery iPhone'a 6s, nowych funkcjach i obrazie

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Urządzenia z serii iPhone to hit wśród ludzi na całym świecie. Przywiązujemy dużą wagę do urządzeń iPhone, a teraz szczególnie uważnie obserwujemy iPhone'a 6s nowej generacji (a może iPhone'a 7)! Kiedy przyjdzie do nas iPhone 6s? Jakie są nowe funkcje iPhone'a 6s? Jak wygląda iPhone 6s? Czy są jakieś stosunkowo duże odstępstwa od poprzedniego iPhone'a? Te pytania przyciągają uwagę ludzi!

Tutaj podsumowujemy wszystko, co wiemy o iPhone 6s, w tym nową funkcję, obraz i datę premiery. Zachowaj tę stronę w zakładkach, ponieważ zaktualizujemy ją na czas o najnowsze wiadomości!


Kiedy iPhone 6s zostanie wydany?

Mówi się, że Apple Corporation wypuści kolejnego iPhone'a (iPhone'a 7) podczas wydarzenia 9 września. Sądząc po zwyczajowych terminach Apple, oznacza to, że kolejny iPhone trafi do sprzedaży w następnym tygodniu, 18 września. Jednak według ujawnionej notatki Vodafone, iPhone 6s trafi do sprzedaży 25 września. Bądźcie na bieżąco! Zaktualizujemy datę premiery, gdy tylko otrzymamy najnowsze wiadomości.


Jakie są funkcje iPhone'a 6s?
  1. siła dotykowy

Force Touch to wrażliwa na dotyk technologia wyświetlania, która jest już dostępna w Apple Watch i laptopie MacBook. Force Touch umożliwia urządzeniu rozróżnienie między lekkim dotknięciem a dłuższym, mocniejszym dotykiem i reaguje inaczej na każde z nich.

  1. Karta E-SIM

E-SIM oznacza to, że nie musimy instalować fizycznej karty do iPhone'a, ale odpowiednio być elektroniczną kartą SIM.

Choć Apple tego nie potwierdza, iPhone 6s będzie pierwszym smartfonem wyposażonym w taką kartę E-SIM i stanie się pionierem zupełnie nowej ery smartfonów: bez gniazd na karty SIM.

  1. Lub preinstalowany „Apple SIM”

Jeszcze ciekawsze jest to, że urządzenie będzie miało fabrycznie zainstalowaną kartę Apple SIM. Koncepcja karty SIM firmy Apple pojawiła się wraz z wydaniem iPada Air 2. Podobno pozwala to użytkownikom natychmiast wybrać operatora, którego chcą.

  1. Dynamiczny przycisk Home

Bada patent złożony przez Apple, który szczegółowo opisuje przycisk główny iOS, który może wykrywać różne gesty wraz z siłą każdego dotyku. Innymi słowy, wyobraź sobie Force Touch, aczkolwiek zastosowany do przycisku głównego, a nie do wyświetlacza urządzenia.

Należy stwierdzić, że zintegrowanie przycisku głównego, który może potwierdzać gesty siłą każdego dotyku, jest wyjątkową funkcją i jeśli naprawdę zostanie uruchomiony, będzie to niezwykłe, aby rozpocząć nowy wymiar w produktach technologicznych.

  1. Ładowanie bezprzewodowe

Jest to oczywiście popularna funkcja, która byłaby bardzo mile widziana przez dużą liczbę użytkowników iPhone'a, zwłaszcza że korporacja była krytykowana w ostatnich latach za dostarczanie telefonów komórkowych o słabej żywotności baterii. Jeśli Apple mógłby wprowadzić ładowanie bezprzewodowe, to wygoda i przyjazność dla użytkownika urządzenia oczywiście znacznie się poprawią.

  1. iOS 9

Kiedy Apple wypuściło nowego iPhone’a, to prawie pewne jest, że najnowszy smartfon Apple’a będzie wyposażony w najnowszy system operacyjny o nazwie iOS 9.

iOS 9 jest pełen ulepszeń, które docenisz każdego dnia. Twoje aplikacje stają się bardziej istotne. Siri potrafi więcej niż kiedykolwiek, a nowe proaktywne sugestie pomogą Ci załatwić sprawy, zanim poprosisz. Co więcej, ulepszenia leżące u podstaw systemu operacyjnego zwiększają wydajność, żywotność baterii i bezpieczeństwo. Im więcej robisz z systemem iOS 9, tym bardziej będziesz się zastanawiać, jak sobie radziłeś bez niego.


Jak wygląda iPhone 6s?

Według gorącej plotki można użyć Liquid metal, który jest mocniejszy niż aluminium, co z kolei może wzmocnić telefon, pozwalając na mniejsze, smuklejsze urządzenie z minimalnymi ramkami, przy zachowaniu tego samego rozmiaru ekranu.

Lub alternatywnie Apple może skorzystać z materiału, aby nieco powiększyć ekran bez zwiększania ogólnej powierzchni telefonu. I mówi się, że przyszły iPhone 6s będzie wyglądał jak poniżej, czy Cię to pociąga?

iPhone 7 zdjęcie


Czy po przeczytaniu powyższych informacji masz ogólną wiedzę na temat iPhone'a 6s? Czy jesteś ciekawy lub podekscytowany iPhone'em 6s? po prostu zauważaj nasze towary!

We zaktualizuje najnowsze wiadomości na czas!

Gorące artykuły