Wygląd iPhone'a 8 jest wyeksponowany!

STRONA GŁÓWNA > Tech Aktualności > Wygląd iPhone'a 8 jest wyeksponowany!

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Zgodnie z doniesieniami plotek, aby zmniejszyć grubość iPhone'a nowej generacji, Apple wiele zmienia w konstrukcji iPhone'a 8, a najważniejszą cechą jest to, że nowy iPhone anuluje gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Jak o tym myślisz?

Raport mówi, że spód iPhone'a 8 zostanie przeprojektowany po usunięciu gniazda słuchawkowego 3.5 mm. Jeśli użytkownicy iPhone'a 8 chcą korzystać ze słuchawek przewodowych, mogą użyć jednego adaptera, aby podłączyć słuchawki przewodowe do portu Lightning. Dostępne będą również bezprzewodowe słuchawki bluetooth.

Z tego, co wiem, wiele osób uważa, że ​​białe paski antenowe na iPhonie są brzydkie i wreszcie nadchodzi dobra wiadomość! Krytykowane pasma antenowe zostaną usunięte z tyłu iPhone'a nowej generacji, a tylko górna, dolna i boczna część iPhone'a 8 zachowają pasma antenowe. Czy jesteś podekscytowany wiadomościami tak jak ja?

tył iPhone'a 7

A ponieważ gniazdo słuchawkowe 3.5 mm zostanie usunięte, w dolnej części iPhone'a 8 zostaną ustawione podwójne głośniki, co oznacza, że ​​iPhone nowej generacji będzie miał lepszy efekt dźwiękowy.

podwójne słuchawki

A spłaszczający aparat zamiast dotychczasowego wystającego aparatu z tyłu nowego iPhone'a. Myślę, że to ulepszenie będzie szeroko polecane przez użytkowników. Wystający aparat z tyłu iPhone'a 6s i iPhone'a 6s Plus nie tylko wpływa na grubość iPhone'a, ale także wpływa na kształt. A kilka miesięcy później denerwujący wystający tylny aparat nie będzie Ci już przeszkadzał!

Oprócz różnicy w rozmiarze z iPhonem 8, iPhone 8 Plus prawdopodobnie będzie miał podwójne aparaty.

Podsumowując, iPhone nowej generacji będzie cieńszy, bez gniazda słuchawkowego i tylnych pasków antenowych, czy spodoba ci się projekt iPhone'a 8? Czy myślisz, że będzie popularna jak poprzednie wersje?

Gorące artykuły