Bypass FRP Vnrom - czy należy mu ufać, aby ominąć Google FRP?

STRONA GŁÓWNA > Odblokuj Androida > Bypass FRP Vnrom - czy należy mu ufać, aby ominąć Google FRP?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 września 2021 r.

Wielu programistów już wkroczyło, aby zaoferować rozwiązania, które mogą pomóc ominąć ochronę przywracania ustawień fabrycznych Google (FRP), która została wprowadzona w systemie Android 5.1. Jednym z rozwiązań dostępnych obecnie online jest obejście FRP Vnrom.

Nikt nie chce tracić czasu na rozwiązanie, które nie będzie w stanie zaoferować oczekiwanych rezultatów. W tym artykule skupimy się na tym, czym jest obejście Vnrom FRP i jakich ograniczeń można się spodziewać, jeśli zdecydujesz się go użyć. Dodatkowo pokażemy Ci znacznie lepszą alternatywę, z której możesz skorzystać.

Bypass FRP Vnrom Review — czy to naprawdę działa?

Strony: https://vnrom.net/bypass/

Jak wspomnieliśmy wcześniej, obejście FRP Vnrom to rozwiązanie opracowane, aby pomóc ominąć blokadę Google FRP nawet bez konieczności wprowadzania hasła do konta Google. Wygląda na to, że narzędzie obsługuje wiele modeli urządzeń z Androidem, w tym Samsung, Oppo i Asus.

Główna strona internetowa poświęcona obejściu FRP Vnrom nie jest bardzo jasna, czy narzędzie jest w stanie usunąć urządzenie z Androidem z poprzedniego konta Google. Nie ma gwarancji, że gdy użyjesz narzędzia do ominięcia FRP na swoim urządzeniu, będziesz mieć możliwość korzystania z innego konta Google. Musisz sam to rozgryźć.

Jak korzystać z Bypass FRP Vnrom:

  1. Przejdź do witryny Vnrom i pobierz plik APK na dysk USB.
  2. Otwórz swoje urządzenie z Androidem i spróbuj je skonfigurować. Gdy pojawi się prośba o zweryfikowanie konta, podłącz dysk USB do urządzenia za pomocą kabla OTG.
  3. Na swoim urządzeniu spróbuj zainstalować pakiet APK z dysku USB.
  4. Po zakończeniu przejdź do ustawień i przywróć ustawienia fabryczne.
  5. Po ponownym uruchomieniu iPhone'a możesz pomyślnie skonfigurować urządzenie bez weryfikacji poprzedniego konta.
Obejście FRP Vnrom

Wady

Chociaż obejście FRP Vnrom może pomóc ominąć blokadę FRP i cieszyć się większą liczbą funkcji na telefonie z Androidem, ma wiele ograniczeń. Te ograniczenia obejmują:

Lepsza alternatywa dla Vnrom w 2020 roku dla obejścia FRP

aFoneSoft Blokada Wymazywania (Android), w przeciwieństwie do obejścia FRP Vnrom, obsługuje wszystkie wersje Androida. Narzędzie działa ze starszymi wersjami Androida, w tym Androidem 2.3, oraz najnowszymi wersjami Androida, takimi jak Android 9.0. Używając Lockwiper do ominięcia blokady FRP, nie będziesz potrzebować żadnych umiejętności technicznych. Jeśli jest kilka kroków, które musisz wykonać, LockWiper wyświetli je na ekranie komputera.

wycieraczka (Android)

75,000,000 + Pliki do pobrania

Co możesz zyskać dzięki LockWiper (Android):

  • Całkowicie usuń stare konto Google bez hasła, aby móc skonfigurować urządzenie tak, aby korzystać ze wszystkich funkcji bez ograniczeń
  • Całkowicie odłącz swoje urządzenie od poprzedniego konta i chroń je przed śledzeniem lub blokowaniem
  • Odblokuj także wszystkie rodzaje zablokowanego ekranu bez utraty danych: PIN, wzór, hasło, twarz lub odcisk palca
  • Każde odblokowanie zapewnia wysoki wskaźnik sukcesu, ponieważ zapewnia konkretne rozwiązanie dla każdego modelu urządzenia
  • Kompletny program do majsterkowania, z którego możesz korzystać w domu

Wypróbuj za darmo

Dlaczego LockWiper (Android) jest znacznie bardziej zalecany:

Jak ominąć blokadę FRP za pomocą LockWiper (Android):

Jeśli obawiasz się, że LockWiper (Android) może nie działać na Twoim urządzeniu, możesz skorzystać z jego wersji próbnej za darmo przed uaktualnieniem do wersji płatnej.

Krok 1: Pobierz LockWiper (Android) na komputerze i uruchom go. Wybierz Usuń blokadę Google (FRP) z ekranu głównego. Po naciśnięciu przycisku Start na następnym ekranie podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper na Androida

Krok 2: Wybierz odpowiednie informacje o swoim urządzeniu z interfejsu i kliknij Pobierz. Umożliwi to pobranie pakietu danych.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper na Androida

Krok 3: Po pobraniu dotknij Rozpocznij, aby wyodrębnić, aby rozpakować pobrany pakiet. Następnie pozwól LockWiper (Android) zainstalować go na swoim urządzeniu.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper na Androida

Krok 4: Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby włączyć debugowanie USB i odblokowanie OEM. Pamiętaj, aby potwierdzić odblokowanie OEM.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper na Androida

Krok 5: LockWiper (Android) musi wtedy pobrać pakiet oprogramowania układowego. Pozwól, aby pakiet został rozpakowany po pobraniu i ostatecznie zainstalowany na twoim urządzeniu.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper na Androida

Poczekaj, aż LockWiper (Android) zakończy proces odblokowywania. Po zakończeniu możesz teraz skonfigurować urządzenie bez weryfikacji.

Zakończyć:

Jeśli blokada FRP ogranicza korzystanie z urządzenia, możesz dość łatwo ominąć tę funkcję. Jeśli zdecydujesz się użyć obejścia FRP Vnrom, aby ominąć blokadę Google, możesz odnieść sukces. Jednak sukces nie jest gwarantowany.

aFoneSoft Blokada Wymazywania (Android) gwarantuje sukces użytkownikom urządzeń z Androidem niezależnie od wersji Androida na ich urządzeniu. Po ominięciu blokady FRP za pomocą LockWiper (Android), powinieneś być w stanie zsynchronizować swoje urządzenie z innym kontem Google.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły