Darmowe pobieranie odblokowywania urządzenia APK [2021 Nowość]

STRONA GŁÓWNA > Odblokuj Androida > Darmowe pobieranie odblokowywania urządzenia APK [2021 Nowość]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 września 2021 r.

Jeśli nie możesz przypomnieć sobie hasła lub konta Google zsynchronizowanego z urządzeniem, blokada uniemożliwi dostęp do urządzenia. Za pomocą odpowiedniego narzędzia możesz łatwo pozbyć się blokady FRP lub hasła ekranowego. W tym artykule pokażemy Ci najlepszy pakiet APK do odblokowania urządzenia, którego możesz użyć.
apk odblokowania urządzenia

Najlepsze narzędzie APK do odblokowania urządzenia – LockWiper (Android)

Jeśli chcesz korzystać z narzędzia, które oferuje wysoki wskaźnik sukcesu, powinieneś zainwestować w Narzędzie do odblokowania Lockwiper (Android) FRP. To narzędzie działa ze wszystkimi wersjami Androida, w tym Androidem 9.0, który jest najnowszy. Po użyciu LockWiper do ominięcia blokady FRP, będziesz mieć możliwość korzystania z innego konta Google.

Ponieważ LockWiper pomaga pozbyć się starego konta Google, zapewnia, że ​​nie będziesz monitorowany ani blokowany zdalnie przed korzystaniem z urządzenia z Androidem za pośrednictwem konta poprzedniego właściciela. LockWiper został przetestowany na ponad 6000 modeli urządzeń z systemem Android. Na wszystkich urządzeniach narzędzie było w stanie ominąć blokadę FRP.

wycieraczka (Android)

7,500,000 + Pliki do pobrania

LockWiper (Android) Kluczowe funkcje

  • Nie musisz znać hasła ani konta Google na urządzeniu, aby ominąć FRP.
  • LockWiper zapewnia pełny dostęp do wszystkich funkcji na urządzeniu z Androidem.
  • Po odzyskaniu dostępu do urządzenia nigdy nie będziesz śledzony ani ograniczany przez poprzednie konto.
  • Po usunięciu poprzedniego konta z urządzenia eliminujesz szanse na zdalne zablokowanie lub śledzenie.
  • LockWiper posiada przyjazny dla użytkownika interfejs. Nie potrzebujesz żadnych umiejętności technicznych, aby z niego korzystać.

Wypróbuj za darmo

Jak ominąć blokadę FRP za pomocą LockWiper:

Krok 1: Pobierz i uruchom LockWiper i wybierz „Usuń blokadę Google (FRP)”.

narzędzie do obejścia frp lockwiper android

Krok 2: Podłącz urządzenie z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB.

narzędzie do obejścia frp lockwiper android

Krok 3: Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pobrać pakiet danych urządzenia > dotknij Rozpocznij, aby wyodrębnić > przełącz urządzenie w tryb pobierania > kliknij Dalej > wprowadź 000000, aby rozpocząć proces instalacji.

narzędzie do obejścia frp lockwiper android

narzędzie do obejścia frp lockwiper android

Krok 4: Po włączeniu odblokowania OEM i debugowania USB postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby pobrać i wyodrębnić oprogramowanie układowe urządzenia.

narzędzie do obejścia frp lockwiper android

narzędzie do obejścia frp lockwiper android

Krok 5: Poczekaj, aż LockWiper ominie blokadę FRP.

narzędzie do obejścia frp lockwiper android


Masz pytania dotyczące odblokowania urządzenia APK - LockWiper (Android)?

1. Skąd mam wiedzieć, czy LockWiper działa na moim urządzeniu?

LockWiper ma bezpłatną wersję próbną. Jeśli chcesz sprawdzić, czy narzędzie działa na Twoim urządzeniu, po prostu zainstaluj wersję testową i użyj jej do przetestowania LockWipera.

2. Czy całkowicie odblokowuje blokadę FRP i pozbywa się poprzedniego konta?

Po użyciu LockWiper, aby pozbyć się blokady FRP, blokada zniknie na zawsze. Narzędzie usunie również poprzednie konto Google.

3. Czy mogę korzystać z nowego konta Google na urządzeniu?

Używając LockWiper do ominięcia blokady FRP, pozbędziesz się starego konta Google, jak wspomniano wcześniej. Bez zsynchronizowanego konta Google urządzenie z Androidem pozwoli Ci zsynchronizować je z nowym kontem Google. Aby uniknąć problemów z blokadą FRP w przyszłości, powinieneś użyć konta, którego hasło możesz łatwo przywołać.

4. Czy aplikacja zresetuje mojego Samsunga po ominięciu FRP?

Ponieważ blokada FRP pojawia się, gdy próbujesz zresetować urządzenie Samsung, LockWiper pomaga ukończyć proces resetowania. Oznacza to, że po użyciu urządzenie zostanie zresetowane do ustawień fabrycznych. Wszystkie Twoje dane zostaną usunięte. Jeśli chcesz wyeliminować ryzyko utraty ważnych danych, tworzenie kopii zapasowych danych jest ważne.


Ostatnie słowa:

Jeśli blokada FRP uniemożliwia zresetowanie urządzenia z Androidem, możesz zdecydować się na użycie pakietu APK do odblokowania urządzenia, aby pomóc Ci ominąć blokadę. Aby zwiększyć szanse na odblokowanie blokady FRP, zdecydowanie zalecamy LockWiper (Android). Jeśli nie masz pewności, czy LockWiper może działać dla Ciebie, możesz przetestować go za darmo, korzystając z wersji próbnej.

Wypróbuj za darmo