Samsung J7 Obejście konta Google - najlepszy sposób na usunięcie w 2021 r.

STRONA GŁÓWNA > Odblokuj Androida > Samsung J7 Obejście konta Google - najlepszy sposób na usunięcie w 2021 r.

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 10 września 2021 r.

Wszystko, co ma dobrą stronę, musi mieć zły aspekt, nawet w świecie technologii. Dziś funkcja, o której będziemy rozmawiać, sprawiła, że ​​wielu użytkowników Androida szukało rozwiązania. Blokada konta Google lub FRP to niezbędna funkcja bezpieczeństwa Samsunga j7, ale gdy coś pójdzie nie tak, zostaniesz zablokowany z telefonu i pozornie nic nie możesz zrobić, aby ominąć tę blokadę.

Cóż, możesz nie być w stanie bez odpowiedniego przewodnictwa. Za chwilę dowiesz się, jak wykonać obejście konta Samsung j7 Google. Przeczytaj tę sekcję i postępuj zgodnie z instrukcjami.

 • Część 1: Dlaczego pojawia się blokada FRP i jakie jest rozwiązanie?
 • Część 2: Jak wykonać obejście konta Samsung j7 Google? gorąco
 • Część 3: Omiń konto Google Samsung J7 za pomocą OTG
 • Bonus: Musisz wiedzieć o obejściu konta Samsung J7 Google
 • Część 1: Dlaczego pojawia się blokada FRP i jakie jest rozwiązanie?

  Dlaczego blokada FRP pojawia się na twoim Samsung J7?

  Blokada konta Google jest frustrująca, gdy nie pozwala na dostęp do urządzenia lub resetowanie, ale Google wdrożyło tę funkcję z dobrych powodów. Jeśli, na przykład, twoje urządzenie z Androidem zostało skradzione, pierwszą rzeczą, którą zrobiłby złodziej, jest przywrócenie ustawień fabrycznych telefonu, aby usunąć ślady twoich danych z telefonu. Jednak blokada konta Google nie pozwoli im wyczyścić telefonu, o ile nie mają poświadczeń konta Google połączonego z telefonem. Z tego powodu blokada konta Google jest również znana jako ochrona przywracania ustawień fabrycznych (FRP).

  blokada google frp

  Jakie jest rozwiązanie, aby obejść go w telefonie Samsung J7?

  Wadą tej ogromnej funkcji bezpieczeństwa jest to, że jeśli rzeczywisty właściciel telefonu w jakiś sposób utraci login do konta Google, zostanie również zablokowany. Następna sekcja pokaże Ci rozwiązanie, jak wykonać obejście konta Samsung J7 Google. Nie musisz się o to martwić, bo po prostu musisz czytać dalej.

  Część 2: Jak wykonać obejście konta Samsung j7 Google?

  Jak wyjaśniono w części 1, FRP jest niezwykle przydatny, ale z powodu problemów z ekranem dotykowym, zapomnianych haseł lub z innego powodu zostaniesz zablokowany. Dostępnych jest kilka narzędzi, które pomogą Ci ominąć tę blokadę FRP, a ta sekcja poprowadzi Cię, jak wykonać obejście konta Samsung j7 Google za pomocą naszego ulubionego narzędzia odblokowującego – aFoneSoft Blokada Wymazywania (Android). Eksperci polecają LockWiper (Android) ze względu na niewiarygodny wskaźnik sukcesu, a także niektóre z następujących funkcji:

  produkt

  1,000,000 + Pliki do pobrania

  • Pomiń lub usuń weryfikację konta Google na Samsung bezpośrednio bez hasła.
  • Wysoki wskaźnik sukcesu obejścia konta Samsung J7 Google i innych urządzeń.
  • Kompatybilność z telefonami prawie wszystkich systemów operacyjnych Android.
  • Usuwa historię lub konfiguracje starego konta Google.
  • Stworzony dla niezbyt zaawansowanych użytkowników i wyposażony w łatwą w użyciu funkcję.

  Wypróbuj za darmo

  Wykonaj poniższe czynności, aby ominąć konto Samsung J7 Google:

  Krok 1:Uruchomić aFoneSoft LockWiper (Android) na komputerze i na pierwszej stronie, która się pojawi, kliknij Usuń blokadę Google, Kliknij Start na następnej stronie.

  zacznij odblokowywać blokadę google frp

  Krok 2: Następnie LockWiper (Android) zacznie wykrywać informacje o urządzeniu; Kliknij Start aby rozpocząć ten proces.

  wybierz nazwę swojego urządzenia, aby odblokować blokadę google frp

  Krok 3: W poniższym formularzu wybierz kraj i operatora urządzenia, a następnie naciśnij Pobierz. Następnie wyodrębnij pakiet oprogramowania układowego.

  wybierz informacje o urządzeniu

  Krok 4: Następnie zainstaluj oprogramowanie układowe swojego urządzenia. Następnie włącz USB Debugging i OEM Unlock w telefonie, postępując zgodnie z podanymi instrukcjami.

  odblokować blokadę google frp

  Krok 5: Twój telefon zostanie zresetowany i aby zainstalować pobrany pakiet oprogramowania układowego na pustym telefonie, ponownie wejdź w tryb pobierania.

  zainstaluj oprogramowanie, aby odblokować blokadę google frp

  Krok 6: Po kilku minutach instalacja zostanie zakończona. Kliknij Zacznij wyodrębniać aby rozpakować to oprogramowanie.

  wyodrębnij oprogramowanie układowe, aby odblokować blokadę google frp

  Krok 7: LockWiper (Android) wyodrębnia twój pakiet i przystępuje do zakończenia obejścia konta Samsung J7 Google.

  odblokowanie blokady google frp  

  Wypróbuj za darmo

  Nie przegap: [2019] Omiń dowolną blokadę konta Google na Androida bez hasła >>

  Dlaczego powinieneś spróbować aFoneSoft LockWiper (Android)?

  Wyszukaj w Google, a odkryjesz dziesiątki lub setki oprogramowania i metod, które twierdzą, że pomagają ominąć FRP na Twoim Samsungu, ale po przejściu tych metod odkryliśmy, że aFoneSoft LockWiper (Android) to najlepsza opcja do obejścia konta Samsung J7 Google. Oto trzy wyróżniające się funkcje, które uwielbiamy:

  1. Darmowa wersja próbna: Co więcej, po sprawdzeniu wszystkich tych funkcji możesz uzyskać aFoneSoft LockWiper za darmo, aby wypróbować go przed podjęciem decyzji o zakupie.

  2. Pełna funkcja: W przypadku innych metod obejścia FRP otrzymujesz świetny zestaw funkcji i kompromis w zakresie szybkości lub łatwości użytkowania, ponieważ większość z nich jest obsługiwana nawet za pomocą wiersza poleceń, ale LockWiper (Android) sprawdza wszystkie pola i robi je.

  3. Przydatny: Polecamy również LockWiper (Android), ponieważ po zakupie, jeśli zmienisz telefon, prawdopodobnie nadal będzie działał na nowym telefonie. aFoneSoft LockWiper (Android) został przetestowany i działa na co najmniej 6000 smartfonach.

  Część 3: Omiń konto Google Samsung J7 za pomocą OTG

  Kabel USB on-the-go (OTG) to kolejny szybki sposób na obejście konta Samsung J7 Google. Ta metoda zamienia Twój telefon w hosta i będziesz musiał wkleić ten plik APK plik na dysk flash. Gdy to zrobisz, wykonaj poniższe czynności:

  1. Najpierw podłącz telefon do dysku flash USB za pomocą kabla OTG.
  2. Twój telefon powinien teraz zidentyfikować to podłączone urządzenie USB. Następnie uruchom Menedżera plików w telefonie.
  3. W Menedżerze plików przejdź do dysku USB i przejdź do pliku APK, aby wykonać obejście konta Samsung J7 Google.
  4. Stuknij w APK i zainstaluj go na swoim telefonie.
  5. Jeśli pojawi się monit z informacją, że źródło pliku jest nieznane, skorzystaj z podanego łącza i włącz instalację Nieznanych źródeł stamtąd.
  6. Po instalacji dotknij Załóż aby uruchomić aplikację Ustawienia w telefonie.
  7. W Ustawieniach naciśnij Kopia zapasowa i resetowanie aby przywrócić ustawienia fabryczne.

  Bonus: Musisz wiedzieć o obejściu konta Samsung J7 Google

  Blokada konta Google jest poważna, w przeciwieństwie do innych, takich jak blokady ekranu. Jeśli coś pójdzie nie tak podczas próby ominięcia FRP w telefonie Samsung J7, możesz uszkodzić telefon nie do naprawienia, dzięki czemu Twój telefon będzie odpowiednikiem cegły. Jednakże, aFoneSoft Blokada Wymazywania (Android) nigdy tego nie zrobi, dzięki złożonemu, unikalnemu algorytmowi.

  Ponadto większość innych metod potwierdza powagę blokady FRP i dlatego jest budowana z myślą o użytkownikach obeznanych z technologią, ale nie LockWiper. Polecamy tę fantastyczną aplikację również dlatego, że nasi odbiorcy wahają się od doświadczonych technicznie po nowicjuszy. Prawie każdy może poprawnie używać LockWiper, bez względu na poziom kompetencji technicznych.

  Zobacz również: Top 5 aplikacji FRP Bypass do pobrania na urządzenia z Androidem w 2019 roku >>

  Nie powiemy, że Google zrobił za dużo z blokadą FRP; ma to kluczowe znaczenie dla bezpieczeństwa Twoich telefonów. Jednak, gdy sprawy idą na południe, zawsze możesz zapoznać się z tym przewodnikiem, gdy jedyną opcją jest wykonanie obejścia konta Google na Samsung J7. Metody przedstawione w tym artykule są całkowicie bezpieczne i proste. Dziękuję za przeczytanie.

  Wypróbuj za darmo

  Gorące artykuły