Unlock iPhone

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

[Rozwiązany przypadek 2021] Napraw „Niewłaściwy identyfikator Apple ID podczas aktualizacji aplikacji”

Masz dość otrzymywania powiadomień o niewłaściwym identyfikatorze Apple podczas aktualizowania aplikacji na iPhonie? W tym artykule przedstawiono najskuteczniejsze metody rozwiązania tego problemu.

[2021] Top 4 narzędzie do usuwania Apple ID

W tym artykule przedstawiamy 4 popularne narzędzia do usuwania Apple ID w 2021 roku. Robimy na nich recenzję, abyś mógł wybrać ten, który jest odpowiedni dla Twoich urządzeń Apple.

[Rozwiązano] Uszkodzony / pęknięty ekran iPhone'a nie można odblokować? 3 minuty na naprawę!

Dowiedz się tutaj skutecznych sposobów na odblokowanie iPhone'a z uszkodzonym lub pękniętym ekranem bez hasła.

Prawdziwa i bezstronna recenzja Unlocky

Być może natknąłeś się na posty i recenzje online z napisem „Unikaj tych witryn podczas wyszukiwania witryn internetowych, aby odblokować iPhone'a lub iPada z blokadą iCloud”. Czy Unlocky.net jest jedną z takich stron? Poznaj prawdę o Unlocky.net.

Ile kosztuje Tenorshare 4uKey? Czy warto kupować?

Tenorshare 4uKey to świetne narzędzie do odblokowywania iPhone'a. Jednak, aby z niego korzystać, potrzebujesz klucza rejestracyjnego. Ile kosztuje 4uKey? Znajdź odpowiedź tutaj.

[Rozwiązany] Co to jest hasło mojego iPada? Jak go odblokować?

W tym artykule dowiesz się, jakie jest moje hasło do iPada. Jeśli nie masz dostępu do iPada, możesz również znaleźć rozwiązania tutaj!

Recenzja iCloud Remover Org: czy to naprawdę działa?

Czujesz się sfrustrowany brakiem dostępu do iCloud? Możesz dowiedzieć się o iCloud Remover Org może usunąć blokadę iCloud. Ale czy to naprawdę działa? Oto odpowiedź.

Jak zmienić identyfikator App Store i Apple ID nawet bez hasła?

To niewygodne, jeśli Twoje urządzenia Apple są powiązane z czyimś identyfikatorem App Store i Apple ID. Tutaj powiemy, jak zmienić App Store ID i Apple ID.

Jak ominąć iPhone Touch ID bez hasła?

iPhone Touch ID wymaga uwierzytelnienia odciskiem palca, aby móc korzystać z iPhone'a. Niestety, jeśli ta funkcja bezpieczeństwa nie rozpozna Twojego palca, nie będziesz mógł korzystać z iPhone'a. Jak więc ominąć Touch ID?

[2021] 3 sposoby na ominięcie Apple ID - obsługiwany iOS 15

W tym artykule przedstawiono sposoby na ominięcie Apple ID i konta iCloud. Nawet Find My iPhone jest włączony lub jest to blokada aktywacji iCloud, możesz ją łatwo ominąć.

Kod dostępu do ekranu Apple Family Sharing: jak ustawić i odblokować

Jak ustawić i odblokować hasło dostępu do ekranu udostępniania rodziny dla urządzeń z systemem iOS. aFoneSoft LockWiper to najlepsze narzędzie do ustawiania i odblokowywania blokady czasu ekranu.

Recenzja iRemove Tools — czy naprawdę omija Apple ID?

Być może użyłeś wielu technik, aby odblokować blokadę iCloud, ale nie powiodło się. Rozważ użycie iRemove Tools? Oto wszystko, co musisz wiedzieć o iRemove.

[2021] Przegląd oprogramowania Pinfinder: Odblokuj hasło ograniczenia

Pinfinder może bezpłatnie odzyskać kod ograniczeń / czasu ekranu na urządzeniach z systemem iOS. Czy to naprawdę działa? Przeczytaj recenzję oprogramowania Pinfinder i znajdź odpowiedź.

Recenzja 3uTools iCloud Bypass - czy naprawdę omija aktywację iCloud?

Niektóre posty online twierdziły, że 3uTools może ominąć aktywację iCloud, czy to prawda? Możesz być zaskoczony tym, że...

Recenzja iBackupBot i jego najlepsze alternatywy

iBackupBot nie jest specjalnie zaprojektowany do odblokowywania kodu Ograniczeń. Artykuł zawiera recenzję iBackupbota dla iTunes i przedstawia jego alternatywy.

[Rozwiązany] Co to jest tryb demonstracyjny iPhone'a i jak go usunąć?

Jeśli zastanawiasz się, co to jest tryb demonstracyjny iPhone'a lub jak go usunąć, gdy iPhone utknął w trybie demonstracyjnym, zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać proste rozwiązanie tutaj.

Odblokuj wyłączonego iPoda bez iTunes lub komputera — obsługiwany iOS 14

Istnieje wiele rozwiązań dotyczących odblokowania wyłączonego iPoda bez iTunes lub komputera. Tutaj przedstawiamy najlepsze metody 3 na to. Sprawdź to.

Najlepsze 3 najlepsze narzędzia do obejścia MDM w 2021 r.

W tym artykule przedstawimy 3 najlepsze narzędzia w 2021 r., które pomogą Ci z łatwością ominąć ograniczenia MDM.

Najlepsza metoda na ominięcie karty kredytowej Apple ID

Rozwiązanie problemu z kartą kredytową Apple ID jest dość łatwe, jeśli wiesz, jak go ominąć. W tym przewodniku szczegółowo wymieniono kilka skutecznych metod rozwiązania problemu.

Czy aFoneSoft LockWiper naprawdę działa? Zapoznaj się z faktami!

Czy spotkałeś aFoneSoft Blokada Wycieraczka; oprogramowanie do odblokowywania zablokowanego lub wyłączonego iPhone'a i chciałbyś wiedzieć, czy to naprawdę działa? Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci uzyskać właściwe fakty na temat aFoneSoft LockWiper. Ucz się więcej!

Jak usunąć MDM bez Jailbreak (działa 100%)

W tym artykule dowiesz się, czy jailbreak usuwa MDM, czy nie, i jak usunąć MDM z urządzenia iOS bez jailbreak.

[2021] Kompleksowy przewodnik dotyczący iPhone'a z wyłączonym Jailbreak

Chcesz wykonać jailbreak swojego iPhone'a, aby uzyskać więcej możliwości? Co się stanie, jeśli Twój iPhone zostanie wyłączony? Tutaj post poprowadzi Cię, jak wyłączyć iPhone'a z jailbreakiem.

[Przewodnik 2021] Jak odzyskać hasło Apple ID - obsługiwany iOS 14/15

Zgubiłeś hasło do Apple ID? Nie panikuj! W tym artykule przedstawiono metody 3 odzyskiwania hasła Apple ID i najlepszy sposób na usunięcie Apple ID bez hasła.

iPhone Touch ID nie działa po aktualizacji iOS 12/13/14/15? Wypróbuj te 6 rozwiązań

„IPhone Touch ID nie działa po zainstalowaniu aktualizacji iOS 12/13/14/15” staje się coraz częstszym problemem. Oto stałe rozwiązania tego problemu w tym poście.

[Aktualizacja 2021] Jak usunąć profil MDM z iPhone'a / iPada?

Chcesz wiedzieć, jak usunąć profile MDM i zarządzanie urządzeniami? Postępując zgodnie z instrukcjami w tym artykule, możliwe jest usunięcie MDM z dowolnego urządzenia iDevice.

Jak usunąć urządzenie w trybie odzyskiwania

Jeśli zapomniałeś hasła do iPhone'a i nigdy wcześniej nie synchronizowałeś się z iTunes, musisz użyć trybu odzyskiwania, aby przywrócić iPhone'a.

Jak usunąć zarządzanie urządzeniami ze szkolnego iPada

W tym artykule dowiesz się, czym jest MDM, dlaczego istnieje MDM na szkolnym iPadzie oraz najbezpieczniejszym / najbardziej obiecującym sposobem usuwania zarządzania urządzeniami na szkolnym iPadzie.

Przeczytaj ten pełny przewodnik, zanim przekażesz iPada

Sprawdź ten przewodnik przed oddaniem iPada, jeśli jest przestarzały lub po prostu go nie używasz. Dowiesz się, jak całkowicie go wymazać, gdzie przekazać darowiznę itp.

Rozwiązany: Jak usunąć iPhone'a, który się nie włącza

Konieczne jest zbadanie możliwych przyczyn, które mogą uniemożliwiać włączenie iPhone'a i możliwych sposobów usunięcia iPhone'a, który się nie włącza.

2021 Najlepsze narzędzia 7 do odblokowania iPhone'a online

Istnieje kilka metod odblokowania iPhone'a online za darmo, ale mogą one być czasochłonne. W tym przewodniku podzielimy się najszybszym sposobem, który możesz łatwo złożyć.

6 powodów, dla których nie powinieneś pobierać aFoneSoft Wersje pęknięć LockWiper

aFoneSoft LockWiper jest naprawdę przydatny, gdy Twój iPhone jest zablokowany, wyłączony lub uszkodzony. Ale czy istnieje bezpieczna wersja crack? Ten post opowie Ci wszystko o aFoneSoft LockWiper crack i oficjalne wersje.

Chcesz wiedzieć, czy aFoneSoft LockWiper jest bezpłatny? Czytaj!

Szukasz darmowej wersji aFoneSoft Blokada Wycieraczki? Dowiedz się z tego artykułu, dlaczego nie powinieneś i co możesz uzyskać, jeśli kupisz oficjalny LockWiper w świetnej, obniżonej cenie, która pozwala odblokować wszystkie funkcje tego niesamowitego oprogramowania.

Kod odblokowania telefonu 6 dla iCloud, ograniczeń i blokad sieciowych

Czy istnieje ogólny kod do odblokowania wszystkich zamków iPhone'a 6? Może, a może nie, ale ten artykuł przedstawi najlepszy kod odblokowujący iPhone'a 6 dla każdego z nich.

Co oznacza wyłączony iPhone? Odpowiedzi i rozwiązania tutaj

Co oznacza wyłączony iPhone - tutaj post wyjaśni sytuację i zaproponuje rozwiązania, aby to naprawić.

Wszystko, co musisz wiedzieć o obawach dotyczących prywatności MDM

W tym przewodniku znajdziesz listę problemów związanych z prywatnością MDM, a także znajdziesz rozwiązania pozwalające pozbyć się problemów związanych z prywatnością MDM na urządzeniu z systemem iOS.

[Zaktualizowano iOS 15/14] Jak usunąć nadzór iPhone'a?

W tym artykule przedstawiono różne rozwiązania umożliwiające łatwe wyłączenie trybu nadzorowanego w systemie iOS i usunięcie nadzoru iPhone'a.

Najlepsze rozwiązania Apple MDM do ominięcia zdalnego zarządzania — obsługiwany iOS 15/14

Dzięki temu przewodnikowi będziesz w stanie zrozumieć, czym jest zarządzanie urządzeniami mobilnymi i mieć najlepsze rozwiązania Apple MDM, aby to wszystko ominąć dla Twojej korzyści.

2021 Top Ograniczenia Wyszukiwarka kodów dostępu (Bez utraty danych)

Tutaj udostępnimy 3 skuteczne wyszukiwarki kodów ograniczeń. Co najważniejsze, nie stracisz żadnych danych!

Otrzymujesz wiadomość „iPhone zablokowany Połącz z iTunes”? Naprawmy to!

„Mój iPhone jest zablokowany i mówi połącz z iTunes”. Jest to powszechny problem, z którym spotka się duża liczba użytkowników iPhone'a. Jeśli Twój iPhone jest zablokowany i nie możesz uzyskać dostępu do jego zawartości lub z niego korzystać, nie martw się, ponieważ pomożemy Ci rozwiązać problem.

Kupiłeś iPhone'a, który jest zablokowany? Sposoby odblokowania wszystkich rodzajów zamków

Czy kupiłeś iPhone'a z zablokowanym operatorem, zablokowanym iCloud lub zablokowanym ekranem? Dlatego przedstawiamy sposoby na odblokowanie wszystkich rodzajów blokady iPhone'a bez stresu. Ucz się więcej!

Usuń / pomiń blokadę zdalnego zarządzania na iPhonie / iPadzie - obsługiwany iOS 14/15

Utknąłeś na stronie blokady zdalnego zarządzania na swoim urządzeniu? Możesz postępować zgodnie z przewodnikiem tutaj, aby łatwo usunąć lub ominąć blokadę zdalnego zarządzania na iPhonie / iPadzie.

Jak usunąć konto iTunes z iPhone'a z / bez hasła?

Możliwe jest usunięcie konta iTunes z iPhone'a. W tym przewodniku wyszczególniono kilka skutecznych sposobów, które pomogą Ci usunąć konto iTunes z iDevice, nawet jeśli nie znasz hasła.

Utwórz nowy identyfikator Apple ID i usuń stary

Jeśli zmagasz się z usunięciem starego identyfikatora Apple ID z iPhone'a i utworzeniem własnego identyfikatora Apple ID, otrzymasz odpowiedź w poniższych krokach.

Jak korzystać z iForgot Apple Page, aby zresetować Apple ID i hasło [w zestawie rozwiązanie iOS 14/15]

Do czego służy strona Apple iForgot? Ten artykuł oświeci nas, jak używać iForgot Apple do resetowania Apple ID lub odzyskiwania zapomnianego hasła Apple ID.

Twój ostateczny przewodnik po odblokowaniu Find My iPhone w 2021 r.

Czy niedawno kupiłeś używany, który jest zablokowany przez blokadę aktywacji Znajdź mój iPhone? Nie bój się, poznaj najlepszy sposób na odblokowanie Find My iPhone w 2021 roku.

Jak odblokować iPhone SE za darmo - obsługiwany iOS 15/14

Czy nie masz dostępu do swojego iPhone SE i nie masz hasła? Bez obaw, możesz go łatwo odblokować za pomocą kilku kliknięć.

[Zaktualizowano iOS 15/14] Jak zresetować pytania zabezpieczające Apple ID

Co zrobić, jeśli zapomniałeś odpowiedzi bezpieczeństwa Apple ID i nie możesz zmienić/zresetować pytań zabezpieczających? Metody poznasz po przeczytaniu tego artykułu.

Niedrogie sposoby na wyłączenie iPhone'a bez iTunes

Zastanawiasz się, jak wyłączyć iPhone'a bez iTunes? W tym artykule przedstawiono przetestowane rozwiązania do przywracania wyłączonego iPhone'a bez iTunes. Warte spróbowania!

Odblokuj iPhone'a | Wyszukiwarka lub usuwanie haseł iPhone'a?

Utknąłeś z hasłem iPhone'a? Nie martw się, ponieważ mamy narzędzia do wyszukiwania i usuwania haseł do iPhone'a, użyj dowolnego i odzyskaj dostęp do iPhone'a!

Nie pobieraj żadnych aFoneSoft Wersja LockWiper Mac Crack!

Rozważasz zakup złamanej wersji? aFoneSoft Blokada dla Maca? Nie rób tego, zanim to przeczytasz.

Jak zresetować zablokowanego iPada bez komputera [100% działa]

Ten post oświeci, jak zresetować zablokowanego iPada bez komputera. Gdy nie masz dostępu do iPada i nie możesz połączyć się z komputerem, aby korzystać z iTunes, kliknij tutaj.

[Rozwiązany] Jak zmienić e-mail iTunes Store i Apple ID?

Poczta e-mail iTunes Store i Apple ID są ważne. W tym artykule dowiesz się, jak zmienić adres e-mail iTunes Store. Nawet jeśli nie masz hasła, możesz je zmienić.

Kiedy iPhone 6/7/8 będzie przestarzały? Wszystko o przestarzałych problemach z iPhone'em

Kiedy iPhone 6/7/8 będzie przestarzały? Czy dobrze się przygotowałeś, zanim Twój iPhone osiągnie przestarzały status? Dowiedz się wszystkiego o przestarzałych problemach z iPhonem tutaj!

Jak uzyskać bezpłatne informacje o właścicielu iCloud?

Chcesz bezpłatnie znaleźć informacje o właścicielu iCloud? Pokażemy Ci jak w tym artykule! Dostaniesz więcej niż oczekiwałeś!

Czy jeśli wyloguję się z iCloud na moim iPhonie, wszystko stracę?

Wylogowanie się z iCloud wiąże się z wieloma problemami. Nie martw się, ten artykuł nauczy nas, jak wylogować się z iCloud bez utraty danych.

Jak odblokować iPhone'a z drugiej ręki — obsługiwany iOS 15/14

Kup lub zdobądź używanego iPhone'a, ale nie możesz się do niego dostać, ponieważ jest zablokowany? Bez obaw, możesz go odblokować bez znajomości hasła. Spróbuj!

[Rozwiązano] Zapomniałeś kodu czasu ekranu na iOS 15/14/13/12?

Nie pamiętasz kodu czasu ekranu na iPhonie lub nie pamiętasz kodu czasu ekranu? Ten post zawiera 4 sposoby na usunięcie lub zresetowanie kodu czasu przed ekranem. Wypróbuj je teraz!

[Rozwiązany] Czy można znaleźć konto iCloud według IMEI?

Chcesz znaleźć konto iCloud według IMEI? Powiemy Ci odpowiedź tutaj i wszystko, czego potrzebujesz, aby odzyskać swoje konto iCloud.

[2021] Dobrze naprawiony problem „iPhone pytający o nieprawidłowy Apple ID”

iPhone ciągle prosi o zły identyfikator Apple ID? Jeśli ten problem sprawia Ci duże obawy, dowiedz się, dlaczego napotykasz ten błąd i jak go trwale naprawić.

[Rozwiązany] Jak wyłączyć hasło na iPhonie, jeśli go zapomniałeś?

Łatwo wyłączyć hasło na iPhonie, gdy go zapomnisz. Sprawdź przewodnik krok po kroku, aby zdjąć kod dostępu na iPhonie!

Nowe funkcje MDM w iOS 15/14 i jak usunąć MDM w iOS 15/14

Ten artykuł pokaże Ci kilka nowych funkcji MDM, które musisz znać z iOS 15/14 i jak usunąć ograniczenie MDM w iOS 15/14.

Jak usunąć profil Lightspeed MDM?

Jeśli chcesz wiedzieć, jak usunąć profil Lightspeed MDM, zapoznaj się z tym artykułem, aby uzyskać 3 metody, aby to zrobić.

[2021 Nowość] Najlepsza metoda odblokowania iPhone'a T-Mobile

Czy chcesz odblokować iPhone'a z blokadą T-Mobile do użytku u innych operatorów? W tym blogu nauczymy Cię, jak odblokować iPhone'a T-Mobile za pomocą dwóch znanych usług odblokowywania operatora SIM.

[2021] Rozwiązany: Jak odblokować odnowiony iPhone?

Jeśli Twój odnowiony iPhone jest zablokowany, w tym artykule znajdziesz sposoby jego rozwiązania. Jest też coś, co musisz wiedzieć przed zakupem odnowionego iPhone'a.

Najlepsze rozwiązanie dla "Odblokuj iPhone'a, aby używać akcesoriów" - iOS 14/15 w zestawie

Ze względów bezpieczeństwa pojawia się komunikat „Odblokuj iPhone'a, aby użyć akcesoriów”. Jednak niektórzy użytkownicy mogą uznać to za irytujące. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, ten przewodnik jest dla Ciebie. Opisuje metodę trwałego wyłączenia mechanizmu wyzwalającego wiadomość.

[2021] Wyszukiwarka logowania iCloud online za darmo: zrób to tutaj

Zostałeś zablokowany z konta iCloud? Chcesz znaleźć pierwotnego właściciela iPhone'a? Możesz to zrobić za pomocą bezpłatnej wyszukiwarki logowania iCloud online tutaj.

Jak wyczyścić zablokowanego iPada do ustawień fabrycznych bez hasła?

Czy kupiłeś iPada z drugiej ręki, który jest zablokowany hasłem? Nie pozwól, aby ekran blokady Cię przestraszył; możesz wyczyścić urządzenie do ustawień fabrycznych bez wprowadzania hasła.

Usługi odblokowania Apple ID do użycia, jeśli Twój Apple ID jest zablokowany lub wyłączony

Czy Twój Apple ID jest zablokowany lub wyłączony po wprowadzeniu nieprawidłowego hasła, pytania zabezpieczającego lub innych nieprawidłowych informacji o koncie zbyt wiele razy? W tym poście zapoznasz się z najlepszymi 3 usługami odblokowującymi Apple ID i nauczysz, jak z nich korzystać.

Sztuczka hasła do iPada: jak ominąć iPada? Nie przegap!

Nie znasz hasła swojego iPada? Szukasz sposobów na ominięcie hasła lub chcesz ominąć iPada? Dowiedz się, jak lepiej odblokować iPada tutaj.

[Zaktualizowano] Jak przywrócić iPhone'a / iPada / iPoda w trybie DFU

Możesz dowiedzieć się, jak przywrócić iPhone'a / iPada / iPoda w trybie DFU w tym poście. Dowiesz się również więcej o tym, jak mądrze korzystać z trybu DFU na iPhonie.

(2021) Jak usunąć profil MobileIron MDM

W tym artykule dowiesz się, czym jest MobileIron MDM i dlaczego należy go usunąć. Istnieją również 2 metody, które pomogą Ci usunąć MobileIron MDM.

3 sposoby na zresetowanie iPhone'a bez kodu ograniczeń

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zresetować iPhone'a bez ograniczeń, oto trzy najłatwiejsze i najskuteczniejsze sposoby szybkiego rozwiązania problemu.

Najlepsze 2 najlepsze oprogramowanie do omijania kodów iPhone'a [zalecane]

Czy na rynku jest niezawodne i wydajne oprogramowanie do omijania kodów iPhone'a? Tak, są świetne, które mogą z łatwością pomóc Ci ominąć hasło iPhone'a.

Metody 4 do usunięcia profilu Jamf MDM na urządzeniach Apple

Jeśli przeszkadzają Ci profile Jamf MDM na iDevice i chcesz usunąć profile Jamf MDM z tych urządzeń, ten artykuł jest właściwym miejscem.

[Rozwiązany] Co to jest zarządzanie urządzeniami mobilnymi Apple i jak je usunąć?

Zarządzanie urządzeniami mobilnymi umożliwia firmie zdalne sterowanie urządzeniem. W tym poście przedstawimy, co to jest i jak usunąć go z iPhone'a / iPada / iPoda touch.

[Rozwiązany] Jak odblokować Apple ID bez zmiany hasła

Jak odblokować używany iPhone bez kodu dostępu — obsługiwany iOS 14/15

Czy kupiłeś dość używanego iPhone'a X z serwisu eBay i zauważyłeś, że jest wyłączony lub zablokowany kodem dostępu i zastanawiasz się, co robić? Tutaj nauczymy Cię prostych instrukcji tutaj.

Jak połączyć się z iTunes, gdy iPhone jest wyłączony — w zestawie iOS 15?

Jak rozwiązać problemy z łączeniem się z iTunes, gdy iPhone jest wyłączony? Nie spiesz się, aby dokładnie przejść przez rozwiązania i kroki.

Jak odblokować Apple ID bez pytań o numer telefonu / e-mail / bezpieczeństwo?

Nie masz dostępu do swojego numeru pomocniczego lub adresu e-mail? Oto sprawdzone sposoby odblokowania naszego Apple ID bez numeru telefonu, adresu e-mail lub pytania bezpieczeństwa.

Jak pobrać i zainstalować pliki oprogramowania układowego iOS 15/14 IPSW?

Zastanawiasz się, jak pobrać i zainstalować pliki oprogramowania układowego iOS 15/14 IPSW na swoim iPhonie / iPadzie? Tutaj możesz pobrać i zainstalować pliki iOS 15/14 zgodnie z instrukcją.

Jak odblokować iPhone'a od operatora? Poznaj szczegóły teraz

Czy masz iPhone'a, który jest zablokowany dla określonego operatora lub sieci? Nie martw się, ponieważ pokażemy Ci, jak odblokować iPhone'a z sieci operatora tutaj.

Jak otworzyć wyłączonego iPhone'a / iPada? Sprawdź szybkie sposoby tutaj!

Co zrobić, jeśli „iPhone/iPad jest wyłączony, połącz z iTunes”? Wystarczy postępować zgodnie z postem, aby szybko otworzyć wyłączonego iPhone'a / iPada.

Kod dostępu do iPhone'a zmienił się sam! Bez zmartwień [rozwiązane]

Wciąż zszokowany faktem, że hasło do iPhone'a zmieniło się samo? Najnowszy zaktualizowany przewodnik jest tutaj, aby pomóc.

Jak ominąć ekran blokady iPhone'a bez hasła?

Czy Twój iPhone lub iPad został zablokowany lub wyłączony i chcesz uzyskać do niego dostęp jak wcześniej? W tym poście możesz najłatwiej ominąć ekran blokady i dostać się do swojego iPhone'a.

Przejście z iOS 15 na iOS 14 – z/bez iTunes

Ten przewodnik jest przeznaczony dla każdego, kto zastanawia się, jak przejść na wersję z iOS 15. Wymienia różne metody zmiany wersji iOS 15 na iOS14, a także zawiera szczegółowe informacje na temat czynności, które użytkownik musi zrobić, aby chronić swoje cenne dane podczas procesu.

[Zaktualizowano iOS 15/14] Napraw identyfikator twarzy nie działa na iPhonie 13/12/11/X

Sprawdź 8 różnych metod tutaj, aby naprawić problem „identyfikator twarzy nie działa” w telefonie iPhone 13/12/11/X. Jeden z nich na pewno Ci odpowiada.

Jakie są wymagania dotyczące hasła Apple ID i jak to naprawić?

Przed zmianą lub zresetowaniem hasła obowiązują wymagania dotyczące hasła Apple ID. Ten post zdefiniuje i da wskazówki, jak je ominąć, jeśli zapomnisz hasła.

[Zaktualizowano 2021] Zapomniałeś hasła e-mail iCloud? Rozwiąż teraz

Zapomniałeś hasła do poczty e-mail iCloud i nie możesz zalogować się na swój adres e-mail? Ten artykuł zawiera rozwiązania, które pomogą rozwiązać ten problem, gdy zapomnisz hasła do poczty e-mail iCloud. Warte spróbowania!

Najlepsze narzędzie do resetowania hasła iPada [Aktualizacja 2021]

Zapomniałeś hasła do iPada/iPhone'a? Nie martw się, znajdź 2021 najlepsze narzędzie do resetowania hasła iPada lub narzędzie do resetowania hasła iPhone'a, aby zresetować hasło w ciągu kilku sekund.

Dokument wsparcia Apple HT204306 – Łatwe rozwiązywanie zablokowanego/wyłączonego iPhone'a bez kodu dostępu

Jeśli zapomniałeś hasła do iPhone'a, oto 2 sposoby, w jakie Wsparcie Apple HT204306 radzi nam usunąć blokady ekranu iPhone'a w iTunes. Ale jeśli nie są dla Ciebie skuteczne? Możesz użyć...

[2021] Jak odłączyć iPhone'a / iPada od starego Apple ID - obsługiwany iOS 14/15

Jak odłączyć 2 iPhone'y? Cóż, znajdź rozwiązania w tym poście, gdzie pokazuje metody 3, aby łatwo odłączyć iPhone'a / iPada od Apple ID!

Co zrobić, gdy nie pamiętasz hasła do iPada

Nie możesz zapamiętać hasła do iPada? Nie martw się, wypróbuj te sposoby, aby odblokować go szybko i łatwo bez żadnych kłopotów!

Najłatwiejszy sposób: jak usunąć iCloud z aktywowanego iPhone'a

Jeśli nie wiesz, jak usunąć iCloud z aktywowanego iPhone'a lub iPada, jesteś we właściwym miejscu, zwłaszcza gdy nie znasz hasła. To może pomóc.

[2021] Jak wyłączyć "Naciśnij Home, aby odblokować iPhone'a"

Nie potrzebujesz funkcji „Naciśnij Home, aby odblokować iPhone'a”? Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się, jak wyłączyć funkcję „Naciśnij Home, aby odblokować iPhone'a”.

Jak zresetować iPhone'a bez hasła i komputera — obsługiwany iOS 15

Czy chcesz przywrócić ustawienia fabryczne iPhone'a bez hasła lub komputera? Ten post wskaże Ci najłatwiejsze i najskuteczniejsze sposoby.

Jak odblokować ograniczenia na iPhonie — obsługiwany iOS 14/15

Zablokowane przez ograniczenia (lub czas ekranu) na iPhonie i zapomniałeś 4-cyfrowego hasła? Nie martw się, tutaj dowiesz się, jak odblokować ograniczenia na iPhonie.

[2021] Jak odblokować iPhone'a 5/5S/5C za darmo?

Nie masz dostępu do swojego iPhone'a 5/5S/5C przez blokadę ekranu lub Apple ID? W tym artykule znajdziesz odpowiedzi, jak odblokować iPhone'a 5/5S/5C za darmo bez hasła.

[Rozwiązany] Dlaczego mój iPhone pyta o hasło po przywróceniu ustawień fabrycznych?

Jeśli Twój iPhone prosi o hasło po przywróceniu ustawień fabrycznych, możesz polegać na wskazówkach udostępnionych w tym artykule, aby to naprawić.

[Naprawiono] Co zrobić, jeśli zapomniałem hasła do iPada Mini? -Obsługiwane iOS 14/15

Zapomniałeś hasła do iPada Mini? Nie wiesz, jak odblokować iPada Mini? Ten blog zawiera pełny przewodnik po resetowaniu iPada Mini bez hasła.

5 sposobów na naprawę iOS App Store ciągle prosi o hasło

Jeśli sklep z aplikacjami na iOS wciąż prosi o hasło, możesz napotkać błąd lub błąd. Tutaj oferujemy 5 prostych sposobów rozwiązania problemu, nawet jeśli nie masz hasła Apple ID.

[iOS 14/15 zaktualizowany] Jak wyświetlić hasła na iPhonie?

Ciekawi Cię, jak wyświetlać hasła na iPhonie? W tym poście będziemy dyskutować o tym, jak zarządzać lub wyświetlać zapisane hasła na iPhonie lub iPadzie.

Jak naprawić problem „Apple ID nie działa na iPhonie” [Aktualizacja iOS 14/15]

Jeśli martwisz się, że Apple ID nie działa na iPhonie, jesteś we właściwym miejscu. Sprawdź proste rozwiązania w tym poście, a rozwiążesz ten problem.

Jak zmienić / zresetować e-mail iCloud lub hasło Apple ID?

Zastanawiasz się, jak zmienić / zresetować hasło do poczty iCloud lub Apple ID? Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci łatwo to naprawić i nie musisz nawet znać hasła.

Jak odblokować fabrycznie iPhone'a za darmo bez hasła?

iPhone jest zablokowany lub wyłączony? Fabryczne odblokowanie iPhone'a bez hasła jest naprawdę łatwe. Tutaj znajdziesz najprostszy sposób, aby to naprawić w ciągu kilku minut.

Usuń kontrolę rodzicielską na iPhonie bez hasła — obsługiwany iOS 15/14

Ten post przedstawia 3 sposoby usuwania kontroli rodzicielskiej z iPhone'a / iPada z lub bez hasła.

2 skuteczne sposoby na usunięcie Apple ID poprzedniego właściciela

Usunięcie Apple ID poprzedniego właściciela z iDevice jest trudnym zadaniem, gdy nie znasz hasła. Ten przewodnik pomoże Ci w tym zakresie. Wymienia kilka sposobów usunięcia Apple ID poprzedniego właściciela z iDevice.

[Naprawiono] Zapomniałem hasła do iPhone'a 7/7 Plus, ale masz odcisk palca? Po prostu odblokuj!

Zapomniałeś hasła do iPhone'a 7, ale masz odcisk palca? Tutaj oferujemy 2 najlepsze sposoby w 2021 na łatwe odblokowanie iPhone'a 7 bez hasła ekranowego!

Jak usunąć profil MDM na iPhonie (iOS 15/14/13/12/11 w zestawie)

Ten krótki artykuł jest kluczem do zrozumienia, czym jest MDM na Twoim iPhonie i jak usunąć profil MDM z iPhone'a z iOS 15/14/13/12/11.

Jak przywrócić iPhone'a bez aktualizacji w trybie odzyskiwania

Szukasz sposobu na przywrócenie iPhone'a bez aktualizacji do najnowszej wersji iOS w trybie odzyskiwania? Sprawdź tutaj, aby uzyskać odpowiedź już teraz!

Jak naprawić wyłączony iPhone XS / XR - obsługiwany iOS 15/14!

Jak odblokować iPhone XS / XR, jeśli Twój iPhone XS / XR został wyłączony? Tutaj zapewniamy 4 sposoby skutecznego odblokowania iPhone'a XS / XR!

[Rozwiązany] 6 sposobów naprawy iPada, gdy iPad ciągle prosi o hasło

Dlaczego Twój iPad ciągle prosi o hasło? Nie martw się! Oferujemy 6 najpopularniejszych sposobów naprawy iPada. Możesz to naprawić, nawet jeśli nie pamiętasz hasła Apple ID.

Najlepsze 4 sposoby zmiany hasła na iPhonie, jeśli go zapomnisz

Zapomniałeś hasła do iPhone'a? Oto rozwiązania umożliwiające dostęp do zablokowanego urządzenia iDevice i zmianę na nim nowego hasła. Czytaj dalej, aby zobaczyć, którą metodę możesz zastosować.

Jak usunąć Apple ID z iPhone'a po przywróceniu

Masz problem z usunięciem Apple ID z urządzenia? Można to łatwo rozwiązać, jeśli masz odpowiednią metodę, nawet jeśli nie masz hasła.

Jak zrestartować / zresetować iPhone'a po zamrożeniu? (Obsługiwane iOS 15/14)

Gdy iPhone jest zamrożony, jego ekran przestaje odpowiadać. Jak ponownie uruchomić lub zresetować zamrożony iPhone? Postępuj zgodnie z poniższymi metodami, aby to naprawić teraz.

Zapomniałeś 4-cyfrowego hasła na iPhonie? Najlepszy sposób na odblokowanie/zresetowanie!

Czy jest jakiś sposób na odblokowanie / zresetowanie iPhone'a, jeśli zapomnę 4-cyfrowy kod dostępu do iPhone'a? Po prostu śledź ten blog, aby odblokować iPhone'a i ponownie uzyskać do niego dostęp.

Jak usunąć weryfikację dwuetapową na urządzeniach Apple?

To jest podstawowy przewodnik dotyczący usuwania weryfikacji dwuetapowej. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz zaskoczony tym, co te informacje mogą Ci pomóc na Twoim urządzeniu Apple.

[Aktualizacja 2021] Jak zaktualizować nowy identyfikator Apple ID na iPhonie

Jeśli Twój iPhone sprawia Ci problemy z aktualizacją nowego Apple ID na iPhonie, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak się go pozbyć na dobre.

iPhone wyłączony bez powodu? Trwałe rozwiązania do naprawy

Być może zastanawiasz się, dlaczego Twój iPhone jest wyłączony bez powodu, ale tak naprawdę nie musisz się martwić. Dostępne są narzędzia, które mogą naprawić wyłączony iPhone za pomocą 3 prostych kliknięć, a niektóre usługi Apple mogą również wykonać to zadanie.

Jak usunąć konto iCloud na iPhonie 13/12/11

Usunięcie konta iCloud na iPhonie 13/12/11 jest możliwe nawet bez hasła. Przeczytaj ten przewodnik, aby dowiedzieć się o najskuteczniejszych rozwiązaniach do usuwania kont iCloud.

Jaki jest domyślny kod dostępu czasu ekranu w systemie iOS 15/14/13?

Czy po aktualizacji do iOS 15/14/13 Twój iPhone poprosił o domyślny kod dostępu do czasu ekranu? Czy znasz domyślny kod dostępu do czasu ekranu w systemie iOS 15/14/13? Oto odpowiedź.

Rozwiązany: Mój iPhone jest wyłączony i nie łączy się z iTunes — obsługiwany iOS 15

„Mój iPhone jest wyłączony i nie łączy się z iTunes, co jeszcze mogę zrobić, aby odblokować iPhone'a?” Nie martw się, kiedy to się stanie, oto jak możesz to naprawić.

[Rozwiązany] Jeśli ktoś zaloguje się do mojego iCloud, co może zobaczyć?

Boisz się, że ktoś zobaczy Twoje prywatne dane, gdy zaloguje się do Twojego iCloud? Zobacz te proste metody usuwania urządzeń z konta iCloud.

Artykuł Wsparcia Apple HT201263 — Rozwiązania dotyczące przywracania lub aktualizacji urządzenia iOS

Liczne rozwiązania do przywracania lub aktualizacji iPhone'a, iPada lub iPoda touch mają swoje korzenie w artykule HT201263 Wsparcia Apple. Omówimy ten artykuł w całości, określając, kiedy ten artykuł jest potrzebny, oraz opisując kroki, jakie należy w nim znaleźć.

[Rozwiązano] Uszkodzony / pęknięty ekran iPhone'a nie można odblokować? 3 minuty na naprawę!

Dowiedz się tutaj skutecznych sposobów na odblokowanie iPhone'a z uszkodzonym lub pękniętym ekranem bez hasła.

[2021 Najnowszy] Rozwiąż, gdy nowy iPhone / iPad z prośbą o hasło

Rzadko zdarza się, aby zupełnie nowy iPhone lub iPad prosił o hasło. Co byś zrobił? Przeczytaj ten artykuł, aby się dowiedzieć.

Sekrety radzenia sobie ze „starym identyfikatorem Apple ID ciągle się pojawiają”

Czy jesteś zmęczony widokiem starego identyfikatora Apple ID? Nie martw się! W tym artykule pokażemy, jak usunąć stary identyfikator Apple ID na iPhonie.

[2021] Skuteczne metody 6 naprawy automatycznej blokady iOS 13/14/15 nie działają

Denerwujesz się, że automatyczna blokada iOS 13/14/15 nie działa? A ekran nigdy się nie wyłącza? Wypróbuj 7 rozwiązań na blogu, aby szybko rozwiązać problem!

aFoneSoft Oficjalny klucz seryjny LockWiper: Przyjdź tutaj, aby zaoszczędzić pieniądze

Rozważ zakup klucza seryjnego LockWiper, aby odblokować zablokowany / wyłączony / uszkodzony iPhone? Oto wszystko, co chcesz wiedzieć o oficjalnym kluczu seryjnym. Tutaj również otrzymasz specjalną ofertę.

Solved-Touch ID wymaga kodu dostępu po ponownym uruchomieniu iPhone'a [iOS 15/14 w zestawie]

W tym artykule wyjaśniono, dlaczego hasło jest zawsze wymagane, gdy iPhone jest włączony, jak rozwiązać ten problem, jeśli pojawia się losowo, oraz jak odblokować iPhone'a, gdy zapomnisz hasła.

Apple ID wyszarzone: 2021 Pełny przewodnik po naprawie — obsługiwany iOS 14

Czy Twój Apple ID jest wyszarzony na iPadzie lub iPhonie? Następnie wejdź tutaj, aby uzyskać trzy działające poprawki, które możesz wypróbować. Metoda 2 naprawi go bez utraty danych.

[Rozwiązano!] Odblokuj hasło iPhone'a bez utraty danych

Większym wyzwaniem jest, co najważniejsze, jak odblokować hasło iPhone'a bez utraty danych. Jednak rozwiązanie problemu opisanego w tym artykule jest naprawdę łatwe.

Jak włączyć wyłączony iPhone bez utraty danych - obsługiwany iOS 15

Prawdopodobnie zadałbyś pytania, jak włączyć wyłączony iPhone bez utraty danych, cóż, zapewniono rozwiązania i nie musisz się martwić.

Is aFoneSoft LockWiper Sejf? Nie przegap tej recenzji

Myśl o utracie cennych informacji i danych przez hakerów sprawiła, że ​​wielu użytkowników urządzeń z systemem iOS stało się sceptycznie nastawionych do korzystania z oryginalnych narzędzi, takich jak aFoneSoft LockWiper. Dlatego użyjemy tego posta, aby poinformować Cię, jak bezpieczne jest korzystanie z LockWiper.

Ustawienia ekranu blokady iPhone'a: ​​proste konfiguracje, które powinieneś wiedzieć

Zaczęliśmy ten artykuł od wskazówek dotyczących ustawień ekranu blokady iPhone'a i automatycznego blokowania w celu ratowania sytuacji, gdy hasło zostało zapomniane. Sprawdź teraz!

Odblokuj wyłączonego iPoda bez iTunes lub komputera — obsługiwany iOS 14

Istnieje wiele rozwiązań dotyczących odblokowania wyłączonego iPoda bez iTunes lub komputera. Tutaj przedstawiamy najlepsze metody 3 na to. Sprawdź to.

Jak odblokować iPhone'a bez karty SIM?

Dziś nauczymy Cię, jak odblokować iPhone'a bez karty SIM, abyś mógł z niego korzystać bez planu. Ma nawet sposób, gdy zapomnisz hasła.

Jak rozwiązać problem „Usuń weryfikację iPhone'a nie powiodła się” — obsługiwany iOS 15/14

Próbowałeś wymazać iPhone'a, ale powiedział, że weryfikacja nie powiodła się? Bez obaw, ten problem można naprawić na stałe, po prostu...

Czy jeśli wyloguję się z iCloud na moim iPhonie, wszystko stracę?

Wylogowanie się z iCloud wiąże się z wieloma problemami. Nie martw się, ten artykuł nauczy nas, jak wylogować się z iCloud bez utraty danych.

Jak odblokować iPhone'a 8/8 Plus bez hasła - obsługiwany iOS 15/14

Zapomniałeś hasła do swojego iPhone'a 8 lub 8 Plus? Lub iPhone jest wyłączony? Nie ma problemu, ten post zapewnia sposoby odblokowania iPhone'a bez hasła, w tym iOS 15/14.

[2021] Najlepsze narzędzia 5 do odzyskiwania kodu czasu ekranu iPhone'a

Zapomniałeś kodu czasu przed ekranem, a nawet nigdy nie ustawiaj kodu czasu przed ekranem? Nie martw się, oto 5 najlepszych narzędzi, które pomogą Ci odzyskać hasło.

Jak odzyskać hasło ograniczeń iPhone'a bez utraty danych?

Zapomniałeś kodu dostępu do ograniczeń? Nie martw się, wypróbuj metody tutaj, aby odzyskać kod dostępu do ograniczeń iPhone'a lub po prostu go usunąć bezpośrednio!

Jak pobrać i zainstalować pliki oprogramowania układowego iOS 15/14 IPSW?

Zastanawiasz się, jak pobrać i zainstalować pliki oprogramowania układowego iOS 15/14 IPSW na swoim iPhonie / iPadzie? Tutaj możesz pobrać i zainstalować pliki iOS 15/14 zgodnie z instrukcją.

Najlepsze rozwiązania 5 do naprawy błędu ekranu blokady iPhone'a w systemie iOS 15/14

Czy udało Ci się znaleźć rozwiązanie problemu z błędem blokady ekranu iOS 15/14? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „nie”, ten artykuł będzie dla Ciebie bardzo interesujący.

[Rozwiązany] Jeśli zresetuję telefon do ustawień fabrycznych, czy będę musiał go ponownie aktywować?

Co się stanie, gdy zresetujesz telefon i czy będziesz musiał go ponownie aktywować? Oto inkluzywne wprowadzenie do wszystkiego, co musisz wiedzieć o przywróceniu ustawień fabrycznych i ponownej aktywacji iPhone'a.

[2021] Jak radzić sobie z kodem aktualizacji iOS 15/14

Próbujesz zaktualizować iOS 15/14, ale prosi o hasło? Hasło, o które prosi, to kod dostępu do ograniczeń. Co zrobić, jeśli nie ustawiłeś hasła? Nie martw się, rozwiązanie znajdziesz w tym artykule.

Jailbreak: czy omija blokadę aktywacji? Dlaczego i jak

Istnieje wiele problemów i ograniczeń, które jailbreak może rozwiązać, ale czy ominięcie blokady aktywacji jest jednym z nich? W rzeczywistości jailbreak może być ...

Co zrobić, gdy kod dostępu do ekranu iOS 14/15 nie działa

Czy napotkałeś tę samą sytuację, w której kod dostępu do ekranu iOS 14/15 nie działa na Twoim iPhonie? Nie martw się, tutaj znajdziesz szybkie rozwiązanie.

Nie panikuj, jeśli Twój iPhone stanie się czarny po aktualizacji iOS 15/14/13

Niektórzy użytkownicy iPhone'a napotkali problem ze swoimi urządzeniami, w wyniku którego ekran staje się czarny, a następnie ekran pozostaje czarny. Chociaż ekran jest czarny, telefon nadal dzwoni, gdy ktoś próbuje do Ciebie zadzwonić. Na szczęście naprawienie tego problemu jest proste i możesz ponownie sprawić, że Twój iPhone będzie działał normalnie.

Prosta wskazówka, aby odblokować wyłączony iPhone X/11/12/13 bez iTunes

Twój iPhone X/11/12/13 jest wyłączony, ale po podłączeniu go do iTunes nie może go odczytać. Bez smutków! Pobierz narzędzie odblokowujące hasło iPhone'a na swój komputer i uruchom go, aby naprawić wyłączony iPhone X/11/12/13.

Jak ominąć / odblokować hasło iPhone'a bez komputera?

Czy mogę odblokować hasło do iPhone'a bez komputera? Naucz się dwóch metod szybkiego rozwiązania problemu. Lepszy sposób jest również podany w tym artykule...

Napraw „iPhone jest wyłączony Połącz z iTunes” na iPhone 7/7 Plus

„iPhone jest wyłączony, połącz z iTunes” pojawia się na Twoim iPhonie 7? Oto skuteczne sposoby w 2021 r. Aby łatwo naprawić „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes”, kompatybilny z iOS 14.

[2021] iPad prosi o hasło po aktualizacji iOS 12/13/14/15 - rozwiązany

Czy Twój iPad prosił o hasło po aktualizacji iOS 12/13/14/15 2021? Nie martw się, ten post poprowadzi Cię, jak łatwo dostać się do iPada lub usunąć blokadę.

[Zaktualizowano iOS 15/14] Jak włączyć wyłączony iPhone w prostych krokach

iPhone jest wyłączony z powodu błędnych prób podania hasła? W tym artykule przedstawiono rozwiązania umożliwiające bezproblemowe włączenie wyłączonego iPhone'a. Rozwiąż swój problem tutaj!

Jeśli zapomnisz kodu Touch ID, skorzystaj z tych rozwiązań

Zawsze mamy dylemat, gdy Touch ID nie działa i nie pamiętamy hasła do ekranu blokady. Oznacza to, że nie możemy uzyskać dostępu do naszych urządzeń z systemem iOS ani zresetować Touch ID. Rozwiązania znajdziesz w tym poście.

Zapomniałeś kodu ograniczeń dla iPoda touch? Jak to odzyskać?

Jeśli nie pamiętasz kodu Ograniczeń dla iPoda touch, nie martw się, ten artykuł oferuje sposoby przywrócenia lub usunięcia funkcji Ograniczenia bez kodu!

Nie masz dostępu do iPhone'a? Oto jak zresetować bez hasła

Nie masz dostępu do iPhone'a/iPada? Sprawdź następujące metody tutaj, aby dowiedzieć się, jak zresetować iPhone'a bez znajomości hasła. Znajdź szybki sposób i napraw go teraz.

Czy jest wolny? aFoneSoft Oficjalny kod rejestracyjny LockWipera? [Odpowiedź]

Chcieć dostać aFoneSoft LockWiper ale prosi o rejestrację? Możesz się zastanawiać, czy istnieje bezpłatny kod rejestracyjny, czy nie. Tutaj znajdziesz odpowiedź na wszystko, co dotyczy LockWiper.

[Rozwiązany] Ile prób odblokowania iPhone'a, dopóki nie zostanie wyłączony?

Zbyt wiele nieudanych prób podania hasła spowoduje wyłączenie iPhone'a. Ile próbuje odblokować iPhone'a? W przypadku tych metod odzyskiwania nigdy nie musi to stanowić problemu.

[2021] Zaktualizuj ustawienia Apple ID nie działa? Uzyskaj odpowiedzi tutaj!

Czy ustawienia aktualizacji Apple ID nie działają? Te porady i wskazówki mogą pomóc, jeśli aktualizacja ustawień Apple ID nieoczekiwanie utknęła.

Jak przywrócić iPhone'a bez aktualizacji w trybie odzyskiwania

Szukasz sposobu na przywrócenie iPhone'a bez aktualizacji do najnowszej wersji iOS w trybie odzyskiwania? Sprawdź tutaj, aby uzyskać odpowiedź już teraz!

Jak odblokować iPhone'a za pomocą ekranu połączenia alarmowego?

Czy mogę odblokować iPhone'a za pomocą ekranu połączenia alarmowego? Tak, możesz. Tradycyjny sposób działa tylko na starszych urządzeniach w wersji iOS, ale możesz użyć nowego sposobu.

[Naprawiono] iPhone/iPad jest wyłączony i nie można ufać komputerowi?

Proste podejścia do tego, jak zaufać komputerowi na wyłączonym iPhonie lub iPadzie, w tym oficjalne rozwiązania i skuteczne rozwiązania innych firm.

Jak wyłączyć automatyczną blokadę na iPhonie? Poznaj najlepsze sposoby!

Dla iOS 10 i nowszych: Krok 1: Otwórz menu ustawień swojego iPhone'a... Dla iOS 6, 7, 8 i 9: Krok 1: Otwórz menu iPhone'a....

Łatwa naprawa problemu „iPhone ciągle blokuje ekran”

iPhone ciągle blokuje ekran, gdy używasz aplikacji lub grasz w gry? Wypróbuj proste rozwiązanie tutaj!

Jak naprawić iPhone'a 13/12/11 jest wyłączony Połącz z iTunes

W tym artykule wyjaśniliśmy, jak naprawić wyłączony iPhone, gdy otrzymasz powiadomienie „iPhone 13/12/11 jest wyłączony/iPhone 13/12/11 wyłączony, połącz się z iTunes”.

iPhone Touch ID nie działa po aktualizacji iOS 12/13/14/15? Wypróbuj te 6 rozwiązań

„IPhone Touch ID nie działa po zainstalowaniu aktualizacji iOS 12/13/14/15” staje się coraz częstszym problemem. Oto stałe rozwiązania tego problemu w tym poście.

Jak mocno zresetować iPhone'a 13/12 / Pro / Max i odblokować bez hasła?

Jak mocno zresetować iPhone'a 13/12 i odblokować bez hasła? Przeczytaj ten przewodnik i znajdź lepsze i łatwiejsze rozwiązanie!

Nie pamiętasz kodu iPhone'a, ale masz Touch ID? Rozwiąż to tutaj

Co zrobić, gdy nie pamiętasz hasła iPhone'a, ale nadal masz swój Touch ID? Aby połączyć się z komputerem, będziesz potrzebować hasła. Więc zdobądź rozwiązania tutaj, aby rozwiązać to teraz.

Nie można użyć Apple ID do odblokowania tego iPhone'a? Napraw to tutaj!

To może być bardzo frustrujące, gdy Twojego Apple ID nie można użyć do odblokowania tego iPhone'a. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją 2 proste sposoby, aby pomóc Ci rozwiązać ten problem.

Jak ominąć hasło iPhone'a 13/12/11 w 5 prostych sposobach?

Zapomniałeś hasła do iPhone'a 13/12/11? Dajemy Ci 5 najlepszych sposobów na ominięcie / odblokowanie hasła do iPhone'a 13/12/11, dzięki czemu nigdy więcej nie będziesz się martwić o problem.

[Zaktualizowano iOS 14/15] Nie można zweryfikować Apple ID? Napraw to teraz!

Kod weryfikacyjny Apple ID nie działa? Napraw problem z weryfikacją Apple ID nie powiódł się lub całkowicie usuń Apple ID z urządzenia.

[Zaktualizowano iOS 15/14] Jak wyłączyć ograniczenia bez hasła

Zapomniałeś 4-cyfrowego kodu dostępu do ograniczeń? Bez obaw, możesz odzyskać hasło bez przywracania urządzenia.

Jak wyłączyć czas przed ekranem bez hasła? [2021 Zaktualizowano]

Nie znasz lub nie zapomnisz hasła funkcji Czas przed ekranem? Sprawdź tutaj, aby uzyskać najlepsze dwa sposoby wyłączania / wyłączania Czasu przed ekranem bez hasła dla iPhone'a / iPada.

Co oznacza włączenie ograniczeń? Kompletny przewodnik tutaj

Co oznacza Włącz ograniczenia na urządzeniach z systemem iOS? Ta funkcja pozwala ograniczyć aplikacje i treści, do których Twoje dziecko ma dostęp na swoim iPhonie lub iPadzie. Dostać więcej.

[Nadal działa] Jak połączyć się z iTunes, gdy iPhone 6 jest wyłączony

Możesz pozbyć się ostrzeżenia o błędzie iTunes i podłączyć iPhone'a 6 do iTunes… Jeśli nie widzisz iTunes na swoim komputerze, najpierw podłącz iPhone'a, a następnie...

[2021] Usuń blokadę konta iCloud bez informacji o poprzednim właścicielu

Otrzymasz sposób na trwałe wyłączenie Find My iPhone i usunięcie konta iCloud i Apple ID z iPhone'a nawet bez hasła i poprzedniego właściciela.

[Rozwiązany] Ile prób odblokowania iPhone'a, dopóki nie zostanie wyłączony?

Zbyt wiele nieudanych prób podania hasła spowoduje wyłączenie iPhone'a. Ile próbuje odblokować iPhone'a? W przypadku tych metod odzyskiwania nigdy nie musi to stanowić problemu.

Jak dodać inny identyfikator twarzy, aby odblokować iPhone'a X / XR / XS / 11 / 12 / 13?

Apple umożliwia odblokowanie dwóch twarzy, niesamowitą funkcję dla wielu osób. Jak dodać kolejny identyfikator twarzy na iPhonie, aby usprawnić działanie? Wszystkie odpowiedzi znajdują się w tym artykule.

[Aktualizacja 2021] 4 sposoby na znalezienie hasła Apple ID

Nie pamiętasz hasła do Apple ID? Nie martw się, oto 4 sposoby na znalezienie i zmianę hasła Apple ID. Wszystkie są łatwe w obsłudze i popularne w 2021 roku.

Rozwiązany: Mój iPhone jest wyłączony i nie łączy się z iTunes — obsługiwany iOS 15

„Mój iPhone jest wyłączony i nie łączy się z iTunes, co jeszcze mogę zrobić, aby odblokować iPhone'a?” Nie martw się, kiedy to się stanie, oto jak możesz to naprawić.

Rozwiązany: Mój iPhone jest wyłączony i nie łączy się z iTunes — obsługiwany iOS 15

„Mój iPhone jest wyłączony i nie łączy się z iTunes, co jeszcze mogę zrobić, aby odblokować iPhone'a?” Nie martw się, kiedy to się stanie, oto jak możesz to naprawić.

Metody 3 do ominięcia MDM na iPhonie za darmo

W tym artykule dowiesz się krok po kroku, jak odblokować MDM na iPhonie za darmo. Możesz znaleźć odpowiednią metodę, niezależnie od tego, czy jesteś użytkownikiem iOS 13, 14, 15 itd.

Jak usunąć Apple ID z zablokowanego iPhone'a - obsługiwany iOS 15/14!

Jeśli Twój iPhone jest zablokowany i zapomniałeś oryginalnego identyfikatora Apple ID i hasła, zapoznaj się z tym artykułem, który pomoże ci usunąć identyfikator Apple ID z zablokowanego iPhone'a, niezależnie od tego, czy pamiętasz hasło i identyfikator Apple ID w zablokowanym iPhonie.

[Zaktualizowano iOS 15/14] Jak usunąć Apple ID z utraconego iPhone'a

W tym artykule opisano, jak usunąć Apple ID z utraconego iPhone'a. Możesz także uzyskać kilka wskazówek, jak uniknąć zakupu zgubionego iPhone'a.

Apple mówi, że mój identyfikator Apple ID nie istnieje? Uzyskaj odpowiedzi tutaj!

Jeśli masz problem z Apple, który mówi, że mój identyfikator Apple ID nie istnieje, wypróbuj te 4 metody pracy, aby odzyskać lub usunąć swój identyfikator Apple ID.

Napraw „iPhone z prośbą o 6-cyfrowy kod dostępu po aktualizacji” [obsługiwane iOS 14/15]

Czy masz problem z iPhonem proszącym o 6-cyfrowe hasło po aktualizacji? Następnie poznaj proste i bezpłatne sposoby odblokowania iPhone'a bez hasła.

3 sposoby na zresetowanie iPhone'a bez kodu ograniczeń

Jeśli chcesz wiedzieć, jak zresetować iPhone'a bez ograniczeń, oto trzy najłatwiejsze i najskuteczniejsze sposoby szybkiego rozwiązania problemu.

Jak naprawić „Usuń kartę kredytową z Apple ID Brak opcji”

Czy chcesz usunąć kartę kredytową z Apple ID? Jeśli nie możesz wybrać opcji „Brak” podczas edytowania danych Apple ID, przeczytaj ten post, aby znaleźć rozwiązanie.

Zapomniałeś kodu czasu ekranu na iPhone X / XS / XR / 11 / 12 / 13? Usuń go bez utraty danych!

W tym artykule znajdziesz sposoby na usunięcie czasu przed ekranem, gdy zapomnisz kodu czasu przed ekranem na telefonie iPhone X/XS/XR/11/12/13. Nie stracisz żadnych danych!

Rozwiązania naprawiające lub zapobiegające problemowi „Ten iPhone został zgubiony i usunięty”

Czy kiedykolwiek spotkałeś się z problemem „Ten iPhone został zgubiony i usunięty”? Jeśli tak, czy możesz to rozgryźć? Jeśli nie, ten artykuł będzie dla Ciebie odpowiednim miejscem, przeczytaj i wypróbuj!

iPhone jest wyłączony Połącz z iTunes | Napraw bez komputera lub iTunes

Jest jeden sposób, aby naprawić „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes” bez komputera. To korzysta z iCloud, a „Znajdź mój iPhone” powinien być włączony na twoim urządzeniu.

Pobierz bezpłatne narzędzie do odblokowania iCloud | Wsiądź do swojego iPhone'a już teraz!

Szukasz narzędzi do odblokowania iCloud? W tym artykule omówiono najpopularniejsze narzędzia do odblokowywania iCloud. Bezpłatne narzędzia do odblokowywania iCloud, które rozwiążą Twój problem.

Czy Jailbreaking odblokowuje hasło iPhone'a lub operatora? [Rozwiązany]

Chcesz wykonać jailbreak swojego iPhone'a, aby ominąć hasło lub odblokować go od operatora? Nie rób tego przed zapoznaniem się z tym przewodnikiem.

Jak naprawić błędy przywracania i aktualizacji iPhone'a?

Nie można przywrócić lub zaktualizować iPhone'a z powodu błędów? Sprawdź te metody rozwiązywania problemów, które wyjaśniają, jak naprawić błędy przywracania i aktualizacji iPhone'a.

Rozwiązania „Twoje hasło jest wymagane do włączenia Face ID”

Czasami do włączenia funkcji Face ID wymagane jest hasło. Dowiedz się, kiedy jest to normalne, a kiedy jest to usterka. Odkryj sposoby na pozbycie się tego problemu i ciesz się funkcją Face ID.

Napraw „W tym czasie musisz zmienić hasło odblokowania iPhone'a”

W tym przewodniku wymieniono przyczyny problemu z wymaganiami dotyczącymi hasła, a także przedstawiono kilka rozwiązań, które pozwolą na dobre pozbyć się wyskakującego okienka.

[2021] Rozwiąż „Hasło iPhone'a / iPada nie działa po aktualizacji iOS 15/14”

Czy masz podobne wyzwanie, że hasło iPhone'a nie działa po aktualizacji iOS? W tym artykule nauczymy Cię, jak rozwiązać ten problem.