Jak naprawić problem „Apple ID nie działa na iPhonie” [Aktualizacja iOS 14/15]

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Jak naprawić problem „Apple ID nie działa na iPhonie” [Aktualizacja iOS 14/15]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2021 r.

Bezpieczeństwo hasła jest ważne dla nas wszystkich, niezależnie od tego, czy jest to iPhone, czy iPad. Ale iPhone ułatwia użytkownikowi, zapewniając funkcję przechowywania haseł, co oznacza, że ​​możesz zapisać wszystkie hasła do konta w jednym miejscu, co jest niezwykle wygodne. Ale jak sprawdzić, gdzie są zapisane hasła? Nie musisz instalować menedżera haseł i korzystać z wbudowanej funkcji iPhone'a, w której możesz zapisać wszystkie te hasła.

W tym artykule omówimy najwygodniejszą metodę, która omówi sposób wyświetlania zapisanych haseł na iPhonie. Przede wszystkim zobaczmy, jak wyświetlać hasła na iPhonie bez żadnego oprogramowania.

Część 1. Jak wyświetlić hasła na iPhonie za pomocą Touch ID

Jeśli zapiszesz swoje nazwy użytkownika i hasła w iPhonie, oznacza to, że następnym razem, gdy będziesz musiał je wprowadzić, iPhone zasugeruje te zapisane hasła, automatycznie wypełni je zgodnie z polami, dzięki czemu nie będziesz musiał pamiętać hasła każdego konta. Jeśli nie wyświetlają się automatycznie, możesz również wyświetlić hasła na iPhonie za pomocą tej metody.

Krok 1. Uruchom Ustawienia aplikację z Twojego iPhone'a.

pokaż-w-ustawieniach-1

Krok 2. W Ustawieniach, jeśli Twoja wersja iOS to 10.3 lub starsza, przewiń w dół i znajdź safari, dotknij go tam, gdzie zobaczysz hasła opcja; jeśli twoja wersja iOS to 11 lub nowsza, przejdź do Konta i hasłastuknij Hasła do aplikacji i stron internetowych.

pokaż-w-ustawieniach-2

Krok 3. Zostaniesz poproszony o zweryfikowanie swojej tożsamości za pomocą Touch ID lub kodu dostępu. Następnie możesz zobaczyć całą zapisaną nazwę użytkownika i hasło.

pokaż-w-ustawieniach-3

Krok 4. Możesz również Edytuj te nazwy użytkownika i hasła, nawet ty możesz Kasować im. Zobacz poniższy obrazek jako wskazówkę.

pokaż-w-ustawieniach-4

Krok 5. Kliknięcie dowolnego wpisu spowoduje wyświetlenie nazwy użytkownika, hasła i strony internetowej powiązanej z twoim kontem. Możesz także kliknąć i przytrzymać zarówno wpis Nazwa użytkownika, jak i Hasło, aby je skopiować lub edytować.

Ograniczenia tej metody:

Dzięki tej metodzie możesz łatwo wyświetlać hasła na iPhonie. Istnieje jednak jedna wada tej metody. W przypadku, gdy przypadkowo zapomnisz identyfikatora dotykowego, nie możesz wykonać powyższego i musisz usunąć hasło blokady dotykowej / ekranu, a do tego oczywiście będziesz potrzebować narzędzia innej firmy do odblokowania iPhone'a.

Część 2. Co zrobić, jeśli zapomniałeś Touch ID?

Powyższa metoda działa, jeśli masz Touch ID/hasło. Ale jeśli nie masz hasła blokady ekranu / identyfikatora dotykowego, nie możesz nawet wejść na ekran główny. Jeśli chcesz usunąć hasło blokady ekranu na iPhonie bez hasła, masz szczęście. Znaleźliśmy jedno z najczęściej omawianych rozwiązań, aby dowiedzieć się, które jest najskuteczniejszym i najłatwiejszym narzędziem do usuwania haseł iPhone'a.

aFoneSoft LockWiper - usuwa hasło blokady ekranu / Touch ID na iPhonie

aFoneSoft LockWiper to najlepsze rozwiązanie, jeśli zapomniałeś hasła blokady ekranu, a teraz szukasz sposobu wyświetlania haseł na iPhonie. LockWiper umożliwia usunięcie hasła blokady ekranu bez hasła, niezależnie od tego, czy funkcja Znajdź mój iPhone w telefonie iPhone jest włączona, czy wyłączona. Oprogramowanie jest w stanie usunąć hasło blokady ekranu na wszystkich urządzeniach z systemem iOS. Możesz użyć tego narzędzia odblokowującego na swoim iPhonie / iPadzie / iPodzie Touch.

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

8,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe funkcje — obsługiwany system iOS 15:

  • 1. Trwale usuwa Touch ID / hasło blokady ekranu z aktywowanego iPhone'a bez żadnego hasła.

  • 2. Po usunięciu hasła ekranowego będziesz mieć 100% kontrolę nad swoim iDevice.

  • 3. Działa równie dobrze na każdym telefonie iPhone, nawet gdy funkcja Znajdź mój iPhone jest włączona.

  • 4. Ma wersję próbną, aby wykryć, czy urządzenie jest aktywowane, czy nie.

  • 5. Możesz również użyć go do usunięcia Apple ID lub czasu ekranu i kodu rejestracji.

  • 6. Proces jest tak prosty, że możesz go wykonać bez wiedzy technicznej.

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby zresetować Touch ID / hasło blokady ekranu bez hasła

Oto jak zresetować hasło blokady ekranu za pomocą aFoneSoft LockWiper:

Krok 1. Pobierz i zainstaluj aFoneSoft LockWiper na dostępnym komputerze, a następnie uruchom program. Wybierać " Odblokuj kod dostępu do ekranu ” z interfejsu i kliknij “ Odblokować ”, aby rozpocząć.

usuń blokadę ekranu iPhone'a

Krok 2. Teraz podłącz urządzenie iPhone do komputera za pomocą kabla USB. Teraz LockWiper znajdzie pakiet oprogramowania dla twojego iPhone'a i musisz go pobrać. Następnie kliknij „ Zacznij wyodrębniać ".

zweryfikuj pakiet oprogramowania układowego

Krok 3. Na komputerze kliknij „ Rozpocznij odblokowanie ” zakładka. Teraz wpisz „ 000000 ”, aby pokazać, że przeczytałeś i potwierdziłeś warunki. Kliknij " Odblokować ”, aby usunąć hasło.

powodzenie weryfikacji

Krok 4. Tutaj musisz chwilę poczekać, aż pasek postępu zostanie zakończony, a po tym hasło blokady ekranu nie będzie już istnieć na Twoim iPhonie.

usuwanie blokady ekranu

Wnioski:

Mam nadzieję, że masz odpowiedź, jak wyświetlać hasła na iPhonie. Jeśli nie pamiętasz Touch ID, gorąco polecam aFoneSoft LockWiper który łatwo usuwa hasło Touch ID / hasło blokady ekranu na iPhonie bez żadnego hasła. Jakie są twoje przemyślenia na ten temat? Daj nam znać poprzez swoje komentarze.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły