Jakie są wymagania dotyczące hasła Apple ID i jak to naprawić?

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Jakie są wymagania dotyczące hasła Apple ID i jak to naprawić?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Jakie są wymagania dotyczące hasła Apple?

Wymagania dotyczące hasła Apple ID to zasady odzyskiwania hasła, których należy przestrzegać podczas resetowania lub tworzenia hasła Apple ID, aby zapewnić bezpieczeństwo konta.
Wymagania dotyczące hasła Apple muszą być spełnione w celu zapewnienia bezpieczeństwa konta Apple ID. Oto niektóre wymagania dotyczące hasła Apple ID, aby zmaksymalizować bezpieczeństwo kont Apple.

1. Musisz użyć silnego hasła dla swojego Apple ID.

2. Podczas konfigurowania hasła Apple ID musisz wybrać jeden z następujących procesów weryfikacji:

Jednak bez powyższego dowodu tożsamości Apple nie pozwoli Ci zresetować hasła ani wykonać żadnych działań na Twoim koncie.

Co zrobić, gdy pojawią się wymagania dotyczące hasła Apple?

Istnieją dwa przypadki, w których wystąpi wymóg Apple ID; pierwszy to sytuacja, gdy znasz swój identyfikator Apple ID i hasło, a drugi to sytuacja, w której nie pamiętasz swojego identyfikatora Apple ID lub hasła.

Kiedy znasz swój identyfikator Apple ID i hasło

Zapotrzebowanie na wymagania dotyczące hasła Apple ID może nadal pojawiać się, nawet jeśli znasz swoje hasło i chcesz zresetować hasło Apple ID lub konto iCloud. Tutaj wyjaśnimy, jak zresetować hasło Apple ID z przeglądarki internetowej i z ustawień urządzenia iOS.

1. Jak zresetować hasło Apple ID z przeglądarki internetowej?

Krok 1. Zaloguj się na https://appleid.apple.com w przeglądarce internetowej komputera i zaloguj się przy użyciu swojego Apple ID i hasła. Jeśli wybierzesz uwierzytelnianie dwuskładnikowe lub weryfikację dwuetapową, być może będziesz musiał zweryfikować swój login.
Krok 2. Przewiń w dół do sekcji „Zabezpieczenia” i kliknij „Zmień hasło”.

Zmień hasło

Krok 3. W wyświetlonym polu wprowadź swoje aktualne hasło, a następnie dwukrotnie wprowadź nowe hasło. Na tym etapie procesu pojawią się wymagania dotyczące hasła Apple. Upewnij się, że postępujesz zgodnie z nimi, jak podano w pierwszej części tego artykułu.
Krok 4. Kliknij zakładkę „Zmień hasło”, aby zakończyć proces.

2. Jak zresetować hasło Apple ID z aplikacji Ustawienia iPhone'a?

Krok 1. Uruchom aplikację Ustawienia iPhone'a.
Krok 2. Kliknij [Twoje imię] u góry ekranu.
Krok 3. Wybierz „Hasło i zabezpieczenia> Zmień hasło”

Zmień hasło

Krok 4. Wprowadź hasło do iPhone'a i dwukrotnie wprowadź nowe hasło Apple ID: jedno w polu tekstowym „Nowy”, a drugie w polu tekstowym „Zweryfikuj”.

Krok 5. Kliknij „Zmień” i wybierz, czy chcesz się wylogować z innych urządzeń, które współdzielą ten Apple ID.

Kiedy zapomniałeś Apple ID i hasła

Wymagania dotyczące hasła Apple są bardziej rygorystyczne, gdy nie pamiętasz hasła do swojego Apple ID. W tym momencie będziesz musiał przejść przez weryfikację e-mail lub pytanie zabezpieczające, weryfikację dwuetapową lub proces weryfikacji dwuetapowej.

Niemniej jednak możesz łatwo ominąć wymagania dotyczące hasła Apple, korzystając z oprogramowania innej firmy o nazwie aFoneSoft LockWiper. To narzędzie jest dobrze znane z usuwania blokad iPhone'a, kodów dostępu i haseł nawet z najnowszych modeli iPhone'a korzystających z najnowszej wersji iOS. Dlatego jeśli nie pamiętasz swojego hasła Apple ID, odpowiedzi na pytanie zabezpieczające lub utraciłeś dostęp do innych wymagań weryfikacyjnych, użyj LockWiper, aby zmienić swój Apple ID bez hasła.

lockwiper odblokować hasło iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Pozwól LockWiperowi usunąć poprzednie hasło

  • Omiń wymagania dotyczące hasła Apple ID bez żadnych problemów.
  • Usuń konto Apple ID i iCloud z iPhone'a bez hasła.
  • Po użyciu LockWiper do usunięcia konta iCloud, możesz teraz skonfigurować nowy identyfikator Apple ID na urządzeniu lub dodać istniejący.
  • Odblokuj dowolne zablokowane urządzenie iOS, w tym iOS 14, w mniej niż 5 minut bez hasła.
  • Polecane i promowane przez czołowe firmy IT, autorytetów oprogramowania i miliony użytkowników urządzeń z systemem iOS.

Wypróbuj za darmo

Kroki w użyciu aFoneSoft LockWiper, aby usunąć stary identyfikator Apple ID bez hasła

Krok 1. Pobierz i zainstaluj LockWiper z aFoneSoft Oficjalna strona internetowa. Podłącz iPhone'a do komputera Mac lub Windows PC i uruchom LockWiper.
Krok 2. Wybierz zakładkę „Odblokuj Apple ID”.

odblokuj identyfikator Apple

Krok 3. Kliknij przycisk „Rozpocznij, aby odblokować”, aby usunąć Apple ID bez hasła.

zacznij odblokowywać

Uwaga: jeśli w urządzeniu jest włączona funkcja Znajdź mój iPhone, konieczne jest kliknięcie „Ustawienia> Ogólne> Resetuj> Resetuj wszystkie ustawienia”, zanim oprogramowanie zacznie usuwać stary identyfikator Apple ID.

Zresetuj wszystkie ustawienia

aFoneSoft LockWiper to najlepsze rozwiązanie do ominięcia wymagań dotyczących haseł Apple, odblokowania blokad ekranu iPhone'a i usunięcia blokad restrykcyjnych z urządzeń iOS. Upewnij się, że otrzymasz kopię tego wspaniałego oprogramowania.

Gorące artykuły