Najlepsze 2 najlepsze oprogramowanie do omijania kodów iPhone'a [zalecane]

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Najlepsze 2 najlepsze oprogramowanie do omijania kodów iPhone'a [zalecane]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Istnieje wiele sposobów na odblokowanie iPhone'a bez hasła. Jednak najlepszym i najbardziej niezawodnym sposobem na ominięcie hasła na iPhonie jest użycie narzędzia odblokowującego. W Internecie dostępne są różne narzędzia, które zapewniają szybkie i dobre wyniki. Jednak większość tych narzędzi nie oferuje tego, co obiecują. Przyjrzymy się niektórym z najlepszych narzędzi oprogramowania do omijania kodów iPhone'a na rynku, które są wydajne i oferują najlepsze wyniki.

Przegląd najlepszego oprogramowania do omijania kodów iPhone'a 2

1 aFoneSoft LockWiper gorąco

To nie jest zwykła aplikacja odblokowująca iPhone'a lub internetowy panel sterowania. aFoneSoft Odblokowywanie kodu dostępu do iPhone'a LockWiper to program komputerowy zaprojektowany, aby pomóc użytkownikom iPhone'a ominąć hasła do urządzenia, usunąć Apple ID i odzyskać dostęp do swoich telefonów. To narzędzie może usunąć 4-cyfrowe kody dostępu, 6-cyfrowe kody dostępu, Face ID, Touch ID i Apple ID na dowolnym iPhonie w ciągu kilku minut.

Podczas korzystania z tego oprogramowania nie można zablokować dostępu do urządzenia. Jest to najlepsze narzędzie, ponieważ nie tylko gwarantuje sukces w usuwaniu blokady ekranu na iPhonie, ale także cieszy się zaufaniem ekspertów technicznych na całym świecie. Jest to niedrogie, niezawodne i godne zaufania oprogramowanie do omijania kodów iPhone'a.

Cena: $ 39.95

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

8,000,000 + Pliki do pobrania

Wiele korzyści z funkcji LockWiper:

  • Usuń blokadę ekranu iPhone'a bez hasła i konta Apple ID.
  • Natychmiast odblokuj iDevice z iCloud i Apple ID bez żadnego hasła.
  • Pomóż natychmiast wrócić do zablokowanego, uszkodzonego ekranu i wyłączonego iPhone'a / iPada, iPoda touch.
  • Obsługuje każdy typ zamka, w tym 4-cyfrowy/6-cyfrowy kod dostępu, Identyfikator twarzyi Touch ID.
  • Obiecuj 99% skuteczności, nawet w przypadku odblokowania używanego iPhone'a.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

2 Dr.Fone Odblokuj iOS

Lista najlepszych narzędzi oprogramowania do obejścia hasła iPhone'a 2 nie jest kompletna z wzmianką o Dr.Fone. To oprogramowanie pozwala bez problemu odblokować hasło ekranowe z iPhone'a i iPada. Nie potrzebujesz wiedzy technicznej, aby korzystać z tego narzędzia, ponieważ jest to łatwy w użyciu program.

Należy jednak zwrócić uwagę, aby to narzędzie działało wydajnie, musisz wyłączyć funkcję Znajdź mój iPhone na swoim urządzeniu. W przeciwnym razie wszystkie twoje wysiłki mogą pójść na marne. Dr.Fone nie jest aplikacją ani internetowym panelem sterowania. Należy podkreślić, że Dr.Fone Unlock nie jest tanio. Jest to jedno z najdroższych narzędzi do odblokowania iPhone'a w Internecie.

Cena: Co najmniej 59.95 USD (Licencja osobista — dostępna na 1 rok, 1 komputer i do 5 urządzeń)

Dr.Fone Odblokuj iOS

Jak ominąć hasło do ekranu iPhone'a bez kłopotów?

Z pomocą najbardziej niezawodnego i zaufanego oprogramowania do omijania haseł iPhone'a, aFoneSoft LockWiper możesz łatwo usunąć hasło z urządzenia i uzyskać dostęp do urządzenia jak zwykle. To narzędzie ma przyjazny dla klienta interfejs i nie potrzebujesz wiedzy technicznej, aby móc z niego korzystać. Oto kroki, jak ominąć hasło iPhone'a za pomocą aFoneSoft LockWiper:

Krok 1: Pobierz, zainstaluj i uruchom aFoneSoft LockWiper w Twoim komputerze. Następnie użyj kompatybilnego kabla USB, aby podłączyć urządzenie do komputera.

Wypróbuj za darmo

Krok 2: W LockWiper kliknij przycisk "Start". Następnie wybierz model urządzenia i postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przełączyć iPhone'a w tryb DFU

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 3: Pobierz pakiet oprogramowania układowego dla swojego urządzenia. Możesz to zrobić, klikając zakładkę „Pobierz” w interfejsie narzędzia. Dzieje się tak po tym, jak narzędzie wykryło i rozpoznało model i nazwę Twojego iPhone'a i wersję iOS.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 4: Kliknij „Rozpocznij weryfikację”, aby program przeprowadził proces weryfikacji w celu ustalenia, czy pakiet oprogramowania układowego jest zgodny z Twoim urządzeniem.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 5: Po zakończeniu weryfikacji kliknij przycisk „Rozpocznij odblokowanie”.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 6: Wprowadź „000000” jako kod potwierdzający, gdy zostaniesz poproszony o podwójne potwierdzenie, że chcesz użyć tego narzędzia.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Poczekaj, aż program usunie hasło, a następnie skonfiguruj urządzenie jako nowe.

Możesz uruchomić bezpłatną wersję próbną LockWiper, aby sprawdzić, czy będzie działać dla Ciebie, czy nie. Poprosi Cię o zarejestrowanie go, gdy zablokujesz „Odblokuj” w ostatnim kroku. Tutaj możesz uzyskać dodatkowe 20% zniżki na zakup:

[Urzędnik] aFoneSoft LockWiper 20% Kod rabatowy, nie przegap tej okazji! >>


Wielu użytkowników iPhone'a zabiera swoje urządzenia technikom, aby usunąć hasła na swoich urządzeniach. Dzieje się tak, ponieważ nie mogą tego zrobić samodzielnie. Jednak dzięki dostępności narzędzi oprogramowania do omijania kodów dostępu do iPhone'a, takich jak aFoneSoft Odblokowywanie kodu dostępu do iPhone'a LockWiper, nie musisz wydawać dużo pieniędzy i czasu na techników. Możesz po prostu ominąć hasło na swoim urządzeniu z łatwością i wydajnością.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły