Kupiłeś iPhone'a, który jest zablokowany? Sposoby odblokowania wszystkich rodzajów zamków

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Kupiłeś iPhone'a, który jest zablokowany? Sposoby odblokowania wszystkich rodzajów zamków

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Jeśli kupiłeś zablokowanego iPhone'a online lub w sklepie, może nie być konieczne odesłanie go do sprzedawcy. Istnieją pewne rozwiązania, których możesz użyć do odblokowania dowolnego zablokowanego iPhone'a, jeśli wiesz, do czego iPhone jest zablokowany. Dlatego w tym artykule omówimy różne typy blokad iPhone'a i sposoby ich odblokowania. Jeśli więc kupiłeś iPhone'a, który jest zablokowany, zostań z nami, aby dowiedzieć się, do czego jest zablokowany Twój iPhone i jak go odblokować.

Dowiedz się, do czego jest zablokowany Twój iPhone!

Używany iPhone może być wyposażony tylko w trzy rodzaje blokad: blokadę ekranu, blokadę aktywacji iCloud i blokadę operatora sieci. Omówmy krótko te trzy blokady, aby dowiedzieć się, co każdy z nich chroni i jak je odblokować, jeśli to możliwe.

#1. Blokada ekranu

Jeśli ekran blokady iPhone'a jest chroniony hasłem lub kodem dostępu podczas konfigurowania urządzenia lub z aplikacji Ustawienia, oznacza to po prostu, że nie możesz uzyskać dostępu do zawartości urządzenia bez podania hasła, do którego urządzenie jest zablokowane. Blokady ekranu są dostępne na iPhonie na cztery sposoby i obejmują 4-cyfrowy kod dostępu, 6-cyfrowy kod dostępu, blokady Touch ID lub Face ID.

Blokada ekranu

Znajdź rozwiązanie >>

#2. Blokada aktywacji iCloud

Nie można skonfigurować nowego iPhone'a bez wprowadzenia starego konta iCloud lub utworzenia nowego, dzięki czemu zwyczajowo ma się konto iCloud na iPhonie. Istnieje funkcja iCloud o nazwie „Znajdź mój iPhone”, która po aktywacji zapewnia, że ​​w przypadku zgubienia iPhone'a założyciel nie może wymazać urządzenia, nie może ponownie aktywować urządzenia przy użyciu własnych danych i nie może wyłączyć tej funkcji .

Jeśli jednak Find My iPhone jest aktywowany na zablokowanym iPhonie, oznacza to po prostu, że nikt nie może odblokować takiego iPhone'a bez podania prawidłowego hasła ustawionego przez właściciela; nawet Apple Inc.

blokada aktywacji icloud

Znajdź rozwiązanie >>

#3. Blokada operatora sieci

Jeśli twój używany iPhone jest powiązany z operatorem sieci, oznacza to, że tylko karta SIM z sieci będzie działać na iPhonie. Istnieje wielu operatorów sieciowych Telefon można zablokować, a niektóre z nich to AT&T i Verizon. Istnieją jednak usługi i witryny internetowe, które specjalizują się w odblokowywaniu iPhone'ów z blokadą operatora, a niektóre z nich przedstawimy wkrótce.

Blokada operatora sieci

Znajdź rozwiązanie >>

Kupiłeś iPhone'a z zablokowanym ekranem? Natychmiast odblokuj to

aFoneSoft Odblokowanie iPhone'a LockWiper to najlepsza opcja do odblokowania zablokowanego iPhone'a kupionego w sklepie lub platformie internetowej. Gdy zauważysz, że iPhone jest po prostu zablokowany na ekranie bez blokady aktywacji iCloud, wystarczy podłączyć urządzenie do komputera i odblokować je za pomocą LockWiper – to takie proste!

LockWiper może być dla Ciebie stosunkowo nowy, ale zaleca go milion i jedna witryna medialna, użytkownicy i władze technologiczne. Jest to najlepsze narzędzie do odblokowania dowolnej formy blokady ekranu na iPhonie, a także pomaga usunąć wszystkie inne blokady w urządzeniu, dzięki czemu wygląda jak świeżo po wyjęciu z pudełka.

lockwiper odblokować hasło iphone

6,560,000 + Pliki do pobrania

Odblokuj kupiony iPhone bez kłopotów

 • Usuń blokadę ekranu i blokadę ograniczeń z używanego iPhone'a bez hasła.
 • Skuteczne usuwanie hasła iPhone'a w zaledwie 3 krokach i w około 5 minut.
 • Obsługuje wszystkie typy zamków, w tym 4 lub 6 cyfrowy kod dostępu, Identyfikator twarzy, dotykać identyfikatori Apple ID bez hasła.
 • Jest to bardzo przydatne, które może pomóc usunąć wyłączony ekran i odblokować iPhone'a, gdy ekran jest uszkodzony
 • Obsługuje wszystkie wersje iOS i urządzenia iOS, w tym iOS 12 i iPhone XS (Max)

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby odblokować zablokowany iPhone bez kodu dostępu

Krok 1. Uruchom LockWiper na komputerze z systemem macOS lub Windows, kliknij „Start".

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 2. Podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla błyskawicy.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 3. Pobierz pakiet oprogramowania układowego dla swojego iPhone'a, klikając „Pobierz” zakładka. Kliknij "Zacznij wyodrębniać” po zakończeniu pobierania, aby zweryfikować urządzenie.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 4. Kliknij "Rozpocznij odblokowanie” zakładka. Wejść "000000” w polu, aby potwierdzić swoją prośbę, i kliknij „Odblokować”, aby usunąć blokadę iPhone'a.

przewodnik 9

aFoneSoft LockWiper nie jest całkowicie darmowy. Ale jeśli możesz przejść do ostatniego kroku, oznacza to, że oprogramowanie jest dla Ciebie dostępne. Jeśli chcesz ukończyć cały proces odblokowania, najpierw zakup licencję, aby ją zarejestrować.

aFoneSoft Oficjalny klucz seryjny LockWiper: Przyjdź tutaj, aby zaoszczędzić pieniądze >>

Kupiłeś iPhone'a, który jest zablokowany na koncie iCloud? Co robić

Jeśli używany lub używany iPhone kupiony przez Internet jest zablokowany na koncie iCloud, nie ma końca. Jeśli urządzenie jest już aktywowane, możesz użyć aFoneSoft Odblokowanie iPhone'a LockWiper by ci też pomóc. Może pomóc odblokować konto iCloud na aktywowanych urządzeniach bez znajomości hasła. Wykonanie takiego zadania jest łatwe i wygodne. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i wypróbować na swoim urządzeniu.

Oto jak używać LockWiper do usunięcia konta iCloud:

Krok 1. Pobierz i uruchom aFoneSoft LockWiper na twoim komputerze.

Wypróbuj za darmo

Krok 2. Podłącz zablokowany iPhone i kliknij Odblokuj Apple ID.

odblokuj identyfikator Apple

Krok 3. Następnie dotknij Zacznij odblokowywać zakładka, aby rozpocząć.

odblokuj identyfikator Apple

Krok 4. Program od razu go odblokuje.

odblokuj identyfikator Apple

Wskazówki

Możesz również spróbować skontaktować się z firmą Apple, aby usunąć blokadę aktywacji iCloud. Musisz udowodnić, że prawo własności zostało przeniesione z pierwotnego właściciela na Ciebie. Apple sprawdzi, czy urządzenie zostało zgłoszone jako skradzione lub zaginione podczas kontroli. Jeśli urządzenie ma, Apple nie pomoże.
Pamiętaj, że Apple musi mieć 100% pewność, że jesteś właścicielem, w przeciwnym razie odmówi odblokowania.

Kupiłeś iPhone'a, który jest zablokowany u operatora sieci? Jak naprawić

Wiele osób, które kupiły iPhone'a z drugiej ręki, który jest zablokowany przez operatora, pytało nas w przeszłości, czy istnieje sposób na odblokowanie iPhone'a zablokowanego przez operatora w domu. Odpowiedź brzmi: tak, możesz odblokować iPhone'a zablokowanego przez operatora z domu.

Możesz użyć przeglądarki laptopa i zalogować się na stronie operatora lub spróbować zadzwonić do niego, aby usunąć blokadę. Po odblokowaniu iPhone'a możesz włożyć nową kartę SIM i zakończyć proces konfiguracji. Jeśli wydaje się, że Twój iPhone nie jest jeszcze odblokowany, możesz zabrać urządzenie do lokalnego sklepu operatora, aby mogli je obejrzeć.

Jak powiedzieć, że kupiony iPhone jest zablokowany lub odblokowany?

Istnieją dwa sposoby sprawdzenia, czy zakupiony używany iPhone jest zablokowany lub odblokowany przez operatora: pierwszy to aplikacja Ustawienia iPhone'a, a drugi to włożenie karty SIM.

#1. Jak sprawdzić, czy iPhone jest odblokowany w ustawieniach

Jest to najprostsza metoda sprawdzenia, czy zakupiony iPhone jest zablokowany czy odblokowany. Musisz włączyć urządzenie i uzyskać dostęp do ustawień sieci komórkowej, a następnie wykonać następujące czynności:

 1. Otwórz aplikację Ustawienia.
 2. Kliknij „Dane mobilne> Opcje danych mobilnych”. (Lub stare wersje iOS, przejdź do "Komórkowe> Opcje danych komórkowych".)
 3. Poszukaj „Sieć danych mobilnych” lub „Sieć danych komórkowych”, a jeśli możesz ją znaleźć, oznacza to, że Twój iPhone jest odblokowany przez operatora.

Mobilna sieć danych

Ten sposób nie jest w 100% skuteczny. Sposobem, który jest bardziej skuteczny, jest włożenie karty SIM w celu sprawdzenia.

#2. Jak sprawdzić, czy Twój iPhone jest odblokowany za pomocą karty SIM?

To podejście jest dobre przy sprawdzaniu, czy iPhone jest zablokowany przez operatora, gdy iPhone nadal ma kartę SIM, z którą został dostarczony.

 1. Wybierz numer przy użyciu bieżącej karty SIM i upewnij się, że łączy się.
 2. Wyłącz iPhone'a.
 3. Wyjmij starą kartę SIM i włóż nową.
 4. Naciśnij przycisk Uśpij / Obudź, aby włączyć iPhone'a.
 5. Wybierz numer za pomocą iPhone'a i sprawdź, czy się łączy. Jeśli się połączy, iPhone jest odblokowany przez operatora.

Część 2: Gdzie uzyskać najlepsze oferty odblokowanych iPhone'ów?

Zawsze powinieneś kupować smartfon w oparciu o ustalony budżet. Gdy już zdecydujesz, przejdź do trybu online i porównaj ceny telefonów między różnymi sprzedawcami, stwórz krótką listę telefonów komórkowych, które są w Twoim zasięgu, a następnie porównaj specyfikacje. To małe ćwiczenie pomoże Ci wybrać najlepsze z partii w cenie, na którą Cię stać.

1. Najlepszy zakup:

Najlepszy zakup to doskonały wybór w przypadku, gdy musisz kupić odblokowany telefon komórkowy przez Internet lub w sklepach. Co więcej, możesz nawet poprosić o telefon komórkowy z Internetu, odłożyć go na pobliski doskonały zakup stacjonarny i odebrać go tego samego dnia.

2. eBay:

eBay jest świetny, a obecnie nadal jest jednym z najlepszych miejsc do zakupu odblokowanego telefonu komórkowego. eBay ma rozbudowany system filtrowania, który pozwala dokładnie wyszukać to, czego potrzebujesz, z filtrami stawki, przewoźnika, a nawet koloru. Oczywiście eBay ma jednak swoje korzenie jako miejsce sprzedaży publicznej.

3. Amazonka:

Najwyraźniej Amazon nie ma wyczerpującej kolekcji telefonów komórkowych pod słońcem. Zakup w fabryce Amazon odblokowany. Daje to telefon w niższej cenie niż przywiązanie do oryginalnego operatora, a także zapewnia wszechstronność w jego odsprzedaży. Ale jeśli szukasz zupełnie nowego narzędzia do iPhone'a lub Samsunga Galaxy, Amazon czasami trochę spóźnia się z grą.

4. Walmart:

Walmart wypełnia lukę między najlepszym zakupem a Amazonem. Podobnie jak Amazon, Walmart jest miejscem, w którym można znaleźć najlepsze odblokowane oferty na iPhone'a. Jednak sprzedaje również smartfony, które są zupełnie nowe i z wyższej półki, takie jak iPhone'y Apple i smartfony Samsung Galaxy.

Nauczyłeś się wszystkiego, co musisz wiedzieć o blokadzie iPhone'a i jak odblokować dowolny rodzaj blokady iPhone'a. Proszę, nie zapomnij odblokować swojego iPhone'a za pomocą aFoneSoft Odblokowanie iPhone'a LockWiper.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły