Jak odblokować fabrycznie iPhone'a za darmo bez hasła?

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Jak odblokować fabrycznie iPhone'a za darmo bez hasła?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Gdy Twój iPhone jest zablokowany lub wyłączony, będziesz potrzebować odblokowania fabrycznego, aby go naprawić, aby móc ponownie korzystać z telefonu. To właśnie ma przezwyciężyć odblokowanie fabryczne. Dzięki odpowiedniemu narzędziu możesz łatwo odblokować iPhone'a, a także cieszyć się najnowszą wersją oprogramowania iPhone'a. Pozbądź się problemu już teraz i zastosuj rozwiązanie zaproponowane w tym artykule, które Cię zaskoczy.

Fabryczne odblokowanie iPhone'a za pomocą LockWiper – najłatwiejszy sposób

Chociaż istnieje wiele aplikacji, które twierdzą, że fabrycznie odblokowują iPhone'a, aFoneSoft Odblokuj iPhone'a LockWiper wyróżnia się z opakowania. Dzięki dobrze zbudowanej funkcjonalności i wyraźnemu projektowi, który umożliwia użytkownikom łatwą obsługę i nawigację po aplikacji, aFoneSoft LockWiper oferuje najmądrzejszy i najbezpieczniejszy sposób fabrycznego odblokowania iPhone'a. Jego skuteczność została przetestowana i potwierdzona przez kilku użytkowników iPhone'ów, którzy z powodzeniem odblokowali swoje iPhone'y bez kłopotów.

lockwiper odblokować hasło iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

Fabryczne odblokowanie iPhone'a LockWiper

 • Usuń konto iCloud: Nie trzeba znać hasła, najłatwiejszy sposób na usunięcie starego konta.
 • Usuń blokadę ekranu iPhone'a: Wystarczy kilka kliknięć, aby odblokować blokadę ekranu iPhone'a bez hasła, co zapewnia większą swobodę nawigacji i obsługi telefonu.
 • Obsługuje zablokowany, wyłączony, uszkodzony ekran iOS: aFoneSoft LockWiper działa idealnie na zablokowanym, wyłączonym lub uszkodzonym ekranie iOS bez kłopotów.
 • Kompatybilność krzyżowa: aFoneSoft LockWiper może być wygodnie zainstalowany i obsługiwany na najnowszych modelach iPhone'a, takich jak Xs/Xs Max/XR i wersji iOS 14.

Wypróbuj za darmo

Kroki do odblokowania fabrycznego iPhone'a

Krok 1: Pobierz i otwórz aFoneSoft Oprogramowanie LockWiper na komputerze i kliknij „Odblokuj Apple ID".

usuń iPhone'a Apple ID i blokadę ekranu

Krok 2: Za pomocą kabla błyskawicy podłącz urządzenie iOS do komputera. Następnie kliknij przycisk Rozpocznij, aby odblokować.

zacznij odblokowywać

Krok 3: Rozpocznie się proces odblokowania, poczekaj chwilę, Twój iPhone zostanie fabrycznie odblokowany.

odblokowanie Apple ID

Apple ID jest odblokowany

Po odblokowaniu identyfikator Apple ID zostanie usunięty z urządzenia, będziesz mógł zalogować się przy użyciu innego identyfikatora Apple ID!

Należy pamiętać, że proces odblokowania spowoduje również wyczyszczenie iPhone'a / iPada. Na razie nie ma opcji odblokowania ekranu blokady iPhone'a / iPada, która działa bez utraty danych.

Wypróbuj za darmo

Fabryczne odblokowanie iPhone'a za pomocą DoctorUnlock

iPhoneIMEI.net jest renomowanym dostawcą usług odblokowywania, szczególnie dla iPhone'ów z funkcją Factory Unlock. Wykonaj poniższe czynności, aby fabrycznie odblokować iPhone'a DoctorUnlock.net

 1. Uzyskaj numer IMEI swojego iPhone'a, wybierając *#06# (lub dotknij małego przycisku "i" na ekranie, aby uzyskać IMEI dla nieaktywnych iPhone'ów).
 2. Przystąpić do Strona odblokowania iPhone'a i wybierz swojego operatora iPhone'a i kliknij Odblokuj.
 3. Strona odblokowująca ładuje się dalej. Na nim zobaczysz formularz wymagający podania numeru IMEI (ten, który otrzymałeś w kroku 1), wybierz model swojego iPhone'a i kliknij Odblokuj teraz!
 4. Zostaniesz przeniesiony na stronę płatności. Dokonaj płatności (jeśli Twój model nie jest obsługiwany jako usługa bezpłatna) za pośrednictwem PayPal lub karty kredytowej.
 5. Poczekaj kilka godzin roboczych lub dni roboczych, przy czym czas oczekiwania zależy od operatora. Otrzymasz wiadomość e-mail z informacją, że Twój iPhone został odblokowany!
 6. Jeśli używasz iOS 7 lub nowszego, po prostu podłącz iPhone'a do sieci Wi-Fi, a następnie zostanie automatycznie odblokowany. Jeśli nie masz połączenia danych, po prostu załaduj iTunes na komputerze PC lub Mac, aby zakończyć odblokowanie.
Odblokuj iphone

Utwórz kopię zapasową plików iPhone'a przed odblokowaniem fabrycznym iPhone'a

Fabryczne odblokowanie iPhone'a doprowadzi do utraty danych. Dlatego ważne jest, aby trzymać z dala ważne informacje i pliki przed przystąpieniem do odblokowania. Możesz ręcznie wykonać kopię zapasową iPhone'a lub iPada na komputerze za pomocą iTunes. Tworzenie kopii zapasowej przez iTunes na komputerze jest dość proste. Wystarczy wykonać następujące kroki:

Krok 1. Podłącz urządzenie do komputera przez Wi-Fi lub kabel USB.
Krok 2. Znajdź i otwórz iTunes na komputerze.
Krok 3. Kliknij ikonę urządzenia obok menu rozwijanego kategorii po lewej stronie okna iTunes.
Krok 4. Wybierz "Podsumowanie” z paska bocznego.
Krok 5. Teraz wybierz „Utwórz kopię zapasową teraz” w obszarze Ręczne tworzenie kopii zapasowych i przywracanie.
Krok 6. Po zakończeniu kliknij Gotowe.

backup-iphone-to-itunes

Wskazówki: różnica między odblokowanym fabrycznie a odblokowanym iPhone'em

1 Odblokowany fabrycznie iPhone

Fabryczne odblokowanie oznacza, że ​​telefon nie jest kontrolowany przez żadną konkretną firmę telefonii komórkowej. W rezultacie proces odblokowania fabrycznego jest przeprowadzany przez sprzedawcę. Jeśli masz telefon odblokowany fabrycznie, możesz korzystać z dowolnej firmy telefonicznej dla swojej sieci z dowolnego miejsca.

Plusy:

 • iPhone dostaje możliwość przeniesienia innej sieci bez możliwości uzyskania uszkodzeń.
 • Możliwość zmiany karty SIM.
 • Fabryczne odblokowanie przydaje się podróżnikom.

Wady

 • Cena fabrycznie odblokowanego telefonu jest wyższa.
 • Telefony odblokowane fabrycznie są ograniczone.
 • Bez jailbreaku urządzenia nie można zmaksymalizować korzyści z iPhone'a.
 • Telefon komórkowy odblokowany fabrycznie nie zapewnia gwarancji.
usunięcie blokady producenta

2 Odblokowany iPhone

Odblokowany iPhone jest również użyteczny w dowolnych sieciach. Może uzyskać dostęp do dowolnych sieci z dowolnego miejsca. Jeśli kupisz zablokowany telefon, będzie mógł korzystać tylko z określonej sieci. Możesz używać tylko firmowej karty SIM, z której kupiłeś iPhone'a. Jest dostępny w różnych sklepach internetowych.

Plusy:

Wady:

Gorące artykuły