Jak usunąć MDM bez Jailbreak (działa 100%)

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Jak usunąć MDM bez Jailbreak (działa 100%)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Pierwsze urządzenie z systemem iOS może być już zainstalowane wraz z oprogramowaniem do zarządzania urządzeniami mobilnymi (MDM). Dla wielu osób, w celu usunięcia MDM z urządzenia iOS, pierwszym pomysłem, który przychodzi im do głowy, może być jailbreak. Ale czy jailbreak i tak usuwa MDM? Czy są jakieś lepsze pomysły na usunięcie MDM bez jailbreak?

Część 1. Czy Jailbreak usuwa MDM?

Co to jest zarządzanie MDM i urządzeniami mobilnymi?

Narzędzia oprogramowania do zarządzania urządzeniami mobilnymi służą do zwiększania bezpieczeństwa i egzekwowania ograniczeń na urządzeniu. Domyślnie Twoje urządzenie prawdopodobnie zostanie zainstalowane z MDM, co ogranicza korzystanie z urządzenia do działania i działania w wysoce dostosowanym środowisku.

Jak działa Jailbreaking?

Jailbreakowanie iPhone'a było powszechną praktyką od lat w celu uzyskania nieograniczonego dostępu do urządzenia, aby zapewnić większą swobodę w zakresie korzystania z urządzenia. Mówiąc metaforycznie, jailbreaking pozwoli ci wyrwać telefon z „więzienia” lub „więzienia”. I oczywiście możliwe jest usunięcie MDM przez jailbreaking.

Jak jailbreakować swój telefon?

Chociaż ten przewodnik nie zawiera szczegółów dotyczących jailbreaku urządzenia, możliwe jest usunięcie MDM, jeśli dokonasz jailbreaku urządzenia. Aby usunąć MDM za pomocą urządzenia po jailbreaku, wykonaj następujące kroki:

Krok 1: Pobierz Filzę. Po jailbreaku urządzenia z systemem iOS, Filza pozwoli Ci zarządzać wszystkimi plikami i konfiguracjami na Twoim urządzeniu.

Krok 2: Uruchamiając Filzę na swoim urządzeniu, przejdź do:
/var/containers/Shared/systemgroup.com.apple.configurationprofiles/Library/ConfigurationProfiles/

Krok 3: Otwórz pliki za pomocą „Edytora tekstu” i usuń pliki MDM z katalogu.

filza

Jak widać, możesz łatwo użyć jailbreak, aby usunąć MDM. Postępując zgodnie z powyższym, po jailbreaku urządzenia, MDM zostanie pomyślnie usunięty z urządzenia iOS.

Część 2. Czy jailbreaking to najlepszy sposób na usunięcie MDM?

Jailbreaking ma sprawiedliwy udział pesymistów ze względu na ryzyko i komplikacje związane z tym procesem. Jak wspomniano wcześniej, większość ludzi jailbreakuje swoje urządzenia, aby uwolnić ich możliwość dostosowywania i swobodnego korzystania z urządzenia.

Korzyści z Jailbreakingu:

jailbreak

Chociaż jailbreakowanie urządzenia uwalnia je od wszystkich domyślnych ograniczeń i zapewnia większą kontrolę, zwiększa podatność na złośliwe aplikacje i może powodować problemy ze stabilnością. Przede wszystkim narażasz się na ryzyko „zamurowania” swojego urządzenia, co oznacza, że ​​​​twoje urządzenie będzie miało błąd oprogramowania, który sprawi, że będzie całkowicie nie do naprawienia bez wymiany sprzętu.

Ryzyko złamania Jail Twojego telefonu

Gdy urządzenie zostanie zamurowane, będziesz musiał napraw zepsuty iPhone z jakimś profesjonalnym oprogramowaniem. Ponadto domyślnie zamknięty charakter systemu iOS umożliwia jego wysokie bezpieczeństwo, co jest funkcją bezpieczeństwa, która jest całkowicie nieważna po jailbreaku urządzenia. Sugeruje to, że urządzenia po jailbreaku są najbardziej podatne na kradzież danych osobowych przez hakerów lub zastosowanie na nim złośliwego oprogramowania/wirusów.

Więc jeśli chcesz jailbreakować swoje urządzenie, przygotuj się na ryzyko:

  • Rosnąca podatność systemu
  • Blokowanie urządzenia
  • Bycie zaatakowanym przez złośliwe oprogramowanie
  • Utrata oficjalnej gwarancji produktu

jailbreak

Jak widać, jailbreakowanie urządzenia ma swoje wady i zalety, więc musisz rozważyć zalety i wady, aby ostatecznie podjąć decyzję, która jest najlepsza dla Ciebie i Twoich indywidualnych potrzeb.

Część 3. Usuń MDM bez Jailbreak w kilka minut

Jeśli zdecydowałeś się zrezygnować z jailbreakingu swojego urządzenia, nie musisz się martwić, że nadal masz do czynienia z urządzeniem z zainstalowanym oprogramowaniem MDM. Możesz faktycznie usunąć MDM bez jailbreak, używając programu do usuwania MDM.

Najlepsze narzędzie do usuwania MDM bez jailbreakingu - aFoneSoft LockWiper

aFoneSoft LockWiper to jedno z najlepszych profesjonalnych rozwiązań Apple MDM omijających i usuwających, które mogą działać zamiast jailbreakowania Twojego urządzenia.

aFoneSoft LockWiper zagwarantuje usunięcie oprogramowania MDM urządzenia bez wpływu na późniejszą użyteczność lub funkcjonalność urządzenia. W ciągu zaledwie kilku minut profil konfiguracji MDM zostanie usunięty z urządzenia!

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy:

  • Łatwo odblokuj urządzenie przed ograniczeniami MDM bez jailbreakowania urządzenia.
  • Miej pełny dostęp do wszystkich funkcji na swoim urządzeniu z systemem iOS.
  • Pomiń aktywację MDM bez wprowadzania nazwy użytkownika i hasła.
  • Do korzystania z LockWiper nie są wymagane żadne umiejętności techniczne.
  • Obsługa usuwania ograniczeń z zablokowanego, wyłączonego, uszkodzonego ekranu.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Jak usunąć MDM bez jailbreak za pomocą aFoneSoft Blokada Wycieraczki?

Obejrzyj samouczek wideo, aby usunąć MDM bez Jailbreak krok po kroku:

YouTube Video
[Transkrypt wideo]

Krok 1. Pobierz i zainstaluj aFoneSoft Oprogramowanie LockWiper na komputerze i wybierz tryb "Bypass MDM".

omiń mdm

Krok 2. Podłącz urządzenie iOS do komputera.

podłącz urządzenie

Krok 3. Jeśli urządzenie jest zablokowane na ekranie MDM, po prostu naciśnij przycisk „Rozpocznij, aby obejść”, aby rozpocząć proces.

Jeśli chcesz usunąć ograniczenie MDM, musisz najpierw zresetować urządzenie, wykonując następujące czynności: „Ustawienia > Ogólne > Resetuj > Wymaż całą zawartość i ustawienia”. Następnie kliknij „Rozpocznij, aby obejść”, aby rozpocząć proces usuwania.

kliknij przycisk Start, aby ominąć przycisk

Uwaga: upewnij się, że urządzenie z systemem iOS ma blokadę ekranu MDM, w przeciwnym razie proces obejścia MDM może się nie powieść.

Ekran blokady MDM

Krok 4. Podczas procesu obejścia nie odłączaj urządzenia, w przeciwnym razie obejście się nie powiedzie.

omijając mdm

Krok 5. Po zakończeniu procesu MDM został pomyślnie ominięty i możesz uzyskać pełny dostęp do swojego urządzenia.

ominięte pomyślnie

Postępując zgodnie z powyższym przewodnikiem, profil MDM Twojego urządzenia zostanie teraz pomyślnie usunięty! Musisz teraz skonfigurować urządzenie jako nowe urządzenie i postępować zgodnie z instrukcjami konfiguracji, aż dojdziesz do ekranu głównego urządzenia, aby w pełni zakończyć proces.

Podsumowując…
Czy jailbreak usuwa MDM? Cóż, jeśli chcesz podjąć ryzyko, jakie może przynieść ci jailbreak i jeśli masz odpowiednie narzędzie, takie jak Filza, możesz rzeczywiście usunąć MDM za pomocą jailbreakingu. Jednak lepszym pomysłem jest usunięcie MDM bez jailbreak, ale za pomocą programu do usuwania MDM, takiego jak aFoneSoft LockWiper. Może pomóc w łatwym usunięciu ograniczenia MDM na urządzeniu, jeśli nie chcesz jailbreakować urządzenia z systemem iOS.

Gorące artykuły