Jak zrestartować / zresetować iPhone'a po zamrożeniu? (Obsługiwane iOS 15/14)

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Jak zrestartować / zresetować iPhone'a po zamrożeniu? (Obsługiwane iOS 15/14)

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 17 września 2021 r.

Posiadanie zamrożonego iPhone'a nie zdarza się czasami, ale kiedy tak się dzieje, możesz nie wiedzieć, co powinieneś zrobić. W większości przypadków, gdy Twój iPhone się zawiesza, musi istnieć poważny problem. Taki problem należy naprawić, aby zapobiec ponownemu zawieszaniu się iPhone'a. Może to być problem ze sprzętem lub oprogramowaniem. Najczęściej jest to problem z oprogramowaniem, który należy naprawić.

Istnieje kilka metod, za pomocą których można łatwo i szybko zresetować zamrożony iPhone. W tym artykule wyjaśnimy więcej na temat tych metod.

Uruchom ponownie iPhone'a, gdy jest trochę zamrożony lub nie odpowiada

Czasami może się okazać, że Twój iPhone jest zamrożony, a przycisk Home nie działa. Jeśli tak się stanie z Twoim iPhonem, możesz spróbować go wyłączyć, aby zresetować zamrożony iPhone. Możesz wykonać następujące kroki:

Krok 1: Trzymaj Bok przycisk urządzenia, aż Przesuń, aby wyłączyć wydaje. (W przypadku iPhone'a X lub nowszego przytrzymaj przycisk boczny i przycisk głośności).
Krok 2: Przesuń go, aby odłożyć iPhone'a.
Krok 3: Naciśnij i przytrzymaj przycisk Bok ponownie, aby włączyć iPhone'a.

uruchom ponownie iPhone'a

Twardy reset zamrożonego iPhone'a, gdy jest poważny

Jeśli próbowałeś wyłączyć iPhone'a, nie działa, a ekran jest nadal czarny, możesz spróbować wymusić ponowne uruchomienie iPhone'a. Twardy reset nie usunie danych iPhone'a, pomoże tylko ponownie uruchomić telefon od zera i odświeżyć pamięć aplikacji. Poniżej przedstawiono kroki, które należy wykonać podczas wykonywania twardego resetu w dowolnym modelu iPhone'a.

Całkowicie zresetuj zamrożony iPhone, gdy inne metody nie działają

Po próbie ponownego uruchomienia lub zresetowania iPhone nadal może się zawiesić lub nie odpowiada. Jeśli nie możesz tego znieść, możesz w pełni odświeżyć całego iPhone'a, co byłoby dla Ciebie bardzo pomocne. aFoneSoft LockWiper to odpowiednie oprogramowanie, którego możesz użyć do odświeżenia iPhone'a i naprawienia wszelkich problemów z ekranem. Naprawianie zamrożonego iPhone'a to małe etui na LockWiper.

LockWiper - Twój potężny pomocnik w naprawie problemów z ekranem iPhone'a:

Używanie kroków do odświeżenia zamrożonego iPhone'a za pomocą LockWiper

LockWiper to szybkie i łatwe w użyciu oprogramowanie, które w kilku krokach pomoże zresetować zamrożony iPhone.

Krok 1: Zainstaluj LockWiper na swoim komputerze, a następnie podłącz iPhone'a.

Wypróbuj za darmo

Krok 2: Uruchom LockWipe i kliknij Start na nim, aby rozpocząć proces. Wybierz model swojego urządzenia, a następnie postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby przełączyć urządzenie w tryb DFU.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 3: Następnym krokiem jest pobranie oprogramowania. Program automatycznie wykryje Twoje urządzenie, jeśli nie, możesz to zrobić ręcznie. Kliknij Pobierz aby pobrać oprogramowanie.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 4: Po pobraniu oprogramowania kliknij Zacznij weryfikować.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 5: Po pomyślnym zakończeniu procesu weryfikacji kliknij Rozpocznij odblokowanie potem wejdź 000000 aby potwierdzić proces odblokowania, a następnie kliknij Odblokować.
aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Poczekaj kilka minut na zakończenie procesu odblokowania.

Aby zakończyć cały proces, najpierw zostaniesz poproszony o rejestrację. Uzyskaj licencję, aby zarejestrować oprogramowanie w celu pełnego wykorzystania. aFoneSoft Oficjalny klucz seryjny LockWiper: Przyjdź tutaj, aby zaoszczędzić pieniądze >>

Ostatnie słowa

To może być bardzo frustrujące, jeśli Twój iPhone jest zamrożony i nie możesz uzyskać do niego dostępu. Dobrą wiadomością jest to, że istnieją sposoby, które pomogą Ci przywrócić iPhone'a do działania. Gdy Twój iPhone się zawiesza, musisz dowiedzieć się, co spowodowało jego zawieszenie i co możesz zrobić, aby zapobiec jego zawieszaniu się w przyszłości.

Powyższe informacje zawierają informacje o niektórych metodach resetowania zamrożonego iPhone'a. Upewnij się, że wiesz, na czym polega problem, jeśli Twój iPhone się zawiesza, aby uniknąć ponownego wystąpienia.

Jeśli chcesz wypróbować inne sposoby na nierezonujące ekrany, takie jak zamrożony ekran, możesz przeczytać:

Odblokuj iPhone'a z nieodpowiadającym ekranem >>

Gorące artykuły