Niedrogie sposoby na wyłączenie iPhone'a bez iTunes

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Niedrogie sposoby na wyłączenie iPhone'a bez iTunes

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Czy otrzymujesz powiadomienie o treści „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes”? Jednak twoje doświadczenia z iTunes nigdy nie zakończyły się dla ciebie dobrze, więc wolisz używać innych technik i narzędzi do odblokowania wyłączonego iPhone'a zamiast iTunes.

Jak wyłączyć iPhone'a bez iTunes, może być tani i niedrogi, podobnie jak iTunes. Dlatego jeśli szukasz bezpłatnej usługi do odblokowania wyłączonego iPhone'a, postępuj zgodnie z tym postem, aby poznać zalecane przez nas narzędzia i usługi odblokowujące iPhone'a.

Czy mogę wyłączyć iPhone'a bez iTunes?

Tak, możesz wyłączyć iPhone'a X / 8 / 7 / 6 / 5 / SE bez iTunes. Oto warunki, w których można wyłączyć iPhone'a bez iTunes:

Niemniej jednak wszystkie te sytuacje można naprawić bez iTunes, ale metody wyłączania iPhone'a bez iTunes nie są zbyt powszechne. Dlatego w poniższych akapitach przedstawimy Ci najbardziej przystępne cenowo i skuteczne narzędzia i techniki przywracania iPhone'a.

Jak wyłączyć iPhone'a bez iTunes

aFoneSoft Odblokuj iPhone'a LockWiper to oprogramowanie do odblokowywania zablokowanych iPhone'ów lub przywracania wyłączonych iPhone'ów bez iTunes. Jest to jedyne rozwiązanie do odblokowania iPhone'a, które oferuje odblokowanie iPhone'a, iPada i iPoda touch w ciągu zaledwie kilku minut. Pomaga również usunąć blokadę ekranu iPhone'a i konto Apple ID / iCloud bez łączenia się z iTunes lub wprowadzania hasła.

Dlatego jeśli potrzebujesz idealnego narzędzia do przywracania wyłączonego iPhone'a do ustawień fabrycznych / domyślnych bez iTunes, wybierz aFoneSoft LockWiper. W pełni obsługuje iOS 14/13/12 i starsze wersje.

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

1,000,000 + Pliki do pobrania

Pozwól LockWiper pomóc Ci być profesjonalistą

  • Pomóż pożegnać się z „iPhone jest wyłączony, połącz się z iTunes” błąd i normalnie dostać się do iPhone'a.
  • Zapomniałeś hasła do iCloud? Po prostu usuń stare konto iCloud za pomocą LockWiper.
  • iPhone jest zablokowany lub uszkodzony? LockWiper omija blokadę i pomaga przejść do ekranu głównego za pomocą kilku kliknięć.
  • Zastosuj najnowsze oprogramowanie iOS na swoim iPhonie, aby całkowicie wyłączyć iPhone'a bez iTunes.
  • Podczas tego procesu nie jest wymagane hasło iPhone'a ani hasło iCloud.
  • Obiecuj wysoki wskaźnik sukcesu nawet w przypadku odblokowania używanego lub skradzionego iPhone'a bez hasła

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby wyłączyć iPhone'a bez iTunes

Następujące kroki w użyciu aFoneSoft LockWiper na stałe wyłączy iPhone'a.

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom aFoneSoft LockWiper na komputerze i kliknij kartę Start. Następnie podłącz iPhone'a do komputera za pomocą kabla USB.

Pobierz na Maca
aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 2. Przełącz iPhone'a w tryb DFU. Wybierz modele swojego iPhone'a spośród opcji („iPhone X, 8 lub 8 Plus”, „iPhone 7 lub 7 Plus” lub „Inne urządzenia”) i postępuj zgodnie ze wskazówkami, aby dowiedzieć się, jak ustawić iPhone'a w trybie DFU.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 3. Pobierz pakiet oprogramowania dla swojego iPhone'a. Upewnij się, że model urządzenia, który jest automatycznie wykrywany przez LockWiper, pasuje do Twojego iPhone'a. Po pełnym pobraniu pakietu na komputer kliknij „Rozpocznij weryfikację”.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 4. Kliknij „Rozpocznij odblokowanie”, aby rozpocząć proces odblokowywania. Musisz potwierdzić swoją prośbę, wpisując „000000” i kliknij „Odblokuj”, aby wyłączyć iPhone'a.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Możesz polubić:

Jak wyłączyć iPhone'a przez iCloud?

iCloud to oficjalna usługa przechowywania w chmurze firmy Apple dla każdego urządzenia z systemem iOS i MacBooka. Kiedy subskrybujesz usługi tworzenia kopii zapasowych iCloud i włączasz usługi „Znajdź mój iPhone” na swoim iPhonie, możesz usunąć iPhone'a za pomocą iCloud. Jednak, aby ta metoda działała, musisz wcześniej włączyć funkcję Znajdź mój iPhone.

Krok 1. Zaloguj się do oficjalnego konta iCloud za pomocą usługi internetowej lub przeglądarki. Podaj swój identyfikator Apple ID i hasło, gdy zostaniesz o to poproszony.
Krok 2. Kliknij „Znajdź iPhone'a” i wybierz opcję „Wszystkie urządzenia”. iCloud wyświetli listę urządzeń połączonych z kontem iCloud. Wybierz wyłączony iPhone, aby go usunąć.
Krok 3. Wybierz opcję „Usuń iPhone'a” i potwierdź swój wybór. Po chwili iCloud automatycznie usunie iPhone'a i otworzy go.

Jak wyłączyć iPhone'a przez iCloud?

Używanie iCloud do wyłączania iPhone'a wiąże się z poważnym ograniczeniem, które stanowi, że musisz włączyć tę usługę, zanim będziesz mógł z niej korzystać. Poza tym Twój iPhone powinien być podłączony do Internetu. Jeśli ten sposób nie jest dla Ciebie dostępny, użyj aFoneSoft Odblokuj iPhone'a LockWiper zamiast tego, aby wyłączyć iPhone'a bez iTunes.

Gorące artykuły