[2021] Jak odłączyć iPhone'a / iPada od starego Apple ID - obsługiwany iOS 14/15

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > [2021] Jak odłączyć iPhone'a / iPada od starego Apple ID - obsługiwany iOS 14/15

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2021 r.

Apple ID to adres e-mail dodany do urządzenia z systemem iOS podczas jego konfigurowania. Umożliwia dostęp do usług Apple i funkcji App Store, a Twój iPhone powinien je zapamiętać za każdym razem, gdy logujesz się do App Store, ale czasami może poprosić o hasło ze względów bezpieczeństwa.

Ale co, jeśli zapomniałeś hasła do hasła Apple ID, gdy urządzenie poprosiło o hasło? Ups, nie będziesz mógł pobierać ani aktualizować aplikacji, nie możesz nawet uzyskać dostępu do usługi iCloud itp. Okropne! Na szczęście istnieje pewny sposób na odłączenie iPhone'a od Apple ID bez hasła. Więc nie musisz się tym martwić.

Jak odłączyć iPhone'a od Apple ID bez hasła?

Odłączenie iPhone'a od nieznanego konta Apple ID lub iCloud w większości przypadków nie jest łatwe. Ale nadal możesz łatwo i szybko odłączyć iPhone'y za pomocą najlepszego narzędzia innej firmy - aFoneSoft Odblokowywanie iPhone'a LockWiper. Został opracowany specjalnie do profesjonalnego usuwania konta Apple ID/iCloud lub blokady ekranu. Wymaga tylko kilku kliknięć bez żadnych wymagań. Poza tym obsługuje wszystkie wersje iOS, w tym najnowsze iOS 13, iOS 14, iOS15. Jest bardzo łatwy w użyciu i zajmuje około 5 minut.

lockwiper odblokować hasło iphone

7,500,000 + Pliki do pobrania

LockWiper - Twój najłatwiejszy sposób na odłączenie iPhone'ów

  • Natychmiast odłącz iPhone'a od Apple ID i konta iCloud bez podawania hasła.
  • Odłącz iPhone'a lub iPada od Apple ID, nawet gdy funkcja Znajdź mój iPhone jest włączona.
  • Odłącz iPhone'y, nawet gdy jest wyłączony / uszkodzony / zablokowany.
  • Użyj nowego Apple ID i ciesz się wszystkimi funkcjami iOS na iPhonie po odłączeniu.
  • Obsługuje również odblokowanie blokady ekranu dotykowego iPhone'a / iPada / iPoda bez hasła.

Wypróbuj za darmo

Kroki, jak odłączyć iPhone'y od Apple ID bez hasła

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom aFoneSoft LockWiper na twoim komputerze. Wybierz "Odblokuj Apple IDtryb " z interfejsu Home, aby odłączyć iPhone'a od Apple ID, który jest obecnie powiązany z urządzeniem.

Kliknij, aby pobrać na komputer Mac

Odblokuj Apple ID

Krok 2. Podłącz iPhone'a / iPada do komputera za pomocą kabla USB. Oprogramowanie automatycznie wykryje Twoje urządzenie.

Podłącz iPhone'a/iPada do komputera

Krok 3. Jeśli Znajdź mój iPhone jest wyłączony na Twoim iPhonie, kliknij „Zacznij odblokowywać” i LockWiper natychmiast zacznie odblokowywać urządzenie w ciągu kilku sekund.

Zacznij odblokowywać Apple ID

Uwaga: Jeśli funkcja Znajdź mój iPhone jest włączona, musisz zresetować wszystkie ustawienia urządzenia: przejdź do „Ustawienia> Ogólne> Resetuj wszystkie ustawienia”. LockWiper zacznie się rozłączać po ponownym uruchomieniu urządzenia.

zresetuj wszystkie ustawienia na swoim urządzeniu

Krok 4. Poczekaj chwilę, Twój iPhone zostanie pomyślnie odłączony od Apple ID.

pomyślne odłączenie iPhone'ów od Apple ID

Dostępny jest również samouczek wideo, aby dowiedzieć się, jak odłączyć dwa iPhone'y przy użyciu tego samego identyfikatora Apple.

YouTube Video

Wypróbuj za darmo

Jak odłączyć iPhone'a od Apple ID za pomocą hasła

Jeśli znasz hasło, możesz łatwo odłączyć iPhone'a od Apple ID. To odłączenie jest trwałe. Wystarczy wykonać następujące kroki:

Krok 1: Na iPhonie lub iPadzie przejdź do „Ustawienia” i kliknij tam nazwę.

Krok 2: Przewiń w dół i dotknij „Zarejestruj się".

Krok 3: Wprowadź swoje hasło Apple ID i kliknij „Wyłącz".

Krok 4: Włącz dane, których kopię chcesz zachować na iPhonie.

Krok 5: Wybierz "wylogować się”, a następnie potwierdź.

wyloguj się z Apple ID

Po zakończeniu Twój iPhone nie będzie już połączony z tym Apple ID.

Jak zdalnie odłączyć iPhone'a od Apple ID (wymagane hasło)

W rzeczywistości możesz także zdalnie odłączyć iPhone'y, jeśli znasz identyfikator Apple ID i hasło. Oznacza to, że możesz odłączyć urządzenie na innych urządzeniach, a nawet na komputerze. Ale iPhone powinien łączyć się z Internetem.

Krok 1. Na innych urządzeniach lub komputerze otwórz przeglądarkę internetową i przejdź do www.icloud.com, wprowadź Apple ID i hasło powiązane z Twoim iPhonem.

Krok 2. Kliknij "Znajdź iPhone'a" opcja.

Krok 3. Kliknij "Wszystkie urządzenia” i wybierz iPhone'a, który chcesz odłączyć.

Krok 4. Wybierz "Usuń z konta” i wprowadź hasło do swojego konta iCloud. Jeśli urządzenie jest w trybie online, rozpocznie się zdalne wymazywanie, a na koniec możesz skonfigurować urządzenie przy użyciu nowego identyfikatora Apple ID i hasła.

Usuń z konta

Omówiliśmy 3 rozwiązania, aby odłączyć iPhone'a od Apple ID. Jeśli masz hasło, dwa ostatnie sposoby są dostępne do wyboru. Ale jeśli zapomniałeś hasła, używając aFoneSoft Odblokowywanie iPhone'a LockWiper odłączenie iPhone'a od Apple ID to jedyny wybór. A wskaźnik sukcesu wynosi ponad 98%. LockWiper zasługuje na miano najlepszego narzędzia odblokowującego na rynku.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły