Jak odblokować używany iPhone bez kodu dostępu — obsługiwany iOS 14/15

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Jak odblokować używany iPhone bez kodu dostępu — obsługiwany iOS 14/15

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2021 r.

Kupując nowy iPhone, możesz nie martwić się o odblokowanie, ale to nie to samo w przypadku używanego iPhone'a, który jest zablokowany hasłem. Oznacza to, że były właściciel iPhone'a nie przeniósł swoich plików na nowy iPhone i zresetował go do ustawień fabrycznych. Co robisz, gdy odkryjesz, że Twój używany iPhone jest zablokowany hasłem?

Czy chcesz odblokować zablokowany lub wyłączony używany iPhone bez znajomości hasła do ekranu blokady Apple ID / hasła lub iPhone'a? Jeśli kupiłeś używany lub odnowiony iPhone z zablokowanym lub wyłączonym hasłem, aby go odblokować.

Odblokowanie używanego iPhone'a oznacza, że ​​możesz usunąć blokadę hasła z iPhone'a i ustawić własne szczęście. Istnieją 3 zalecane przez Apple sposoby odblokowania używanego iPhone'a bez hasła, a obejmują one funkcję Znajdź mój iPhone w usłudze iCloud, funkcję przywracania iTunes i tryb odzyskiwania. Wszystkie te usługi odblokowywania iPhone'a są skuteczne w odblokowywaniu zablokowanego iPhone'a, ale wszystkie mają zbyt wiele ograniczeń, które mogą ograniczyć korzystanie z nich, szczególnie w przypadku używanego iPhone'a. Jaki jest zatem skuteczny sposób na odblokowanie używanego iPhone'a bez ograniczeń? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Jak odblokować używany iPhone bez hasła?

aFoneSoft LockWiper, narzędzie do odblokowywania hasła iPhone'a, okazało się najłatwiejszym i najwygodniejszym sposobem na usunięcie hasła blokady iPhone'a. Odblokowuje wszystkie rodzaje kodów do iPhone'a, nawet jeśli to Ty lub nie jesteś tym, który ustawia hasło. Jeśli kupiłeś używanego, odnowionego lub używanego iPhone'a w sklepie internetowym, domu aukcyjnym lub sklepie obok swojego domu i zdasz sobie sprawę, że iPhone jest zablokowany hasłem, do odblokowania go wystarczy aFoneSoft LockWiper. To wszystko o LockWiper; możesz usunąć ekran blokady iPhone'a z zablokowanego, wyłączonego lub uszkodzonego ekranu iPhone'a, nie wydając dużo. Po prostu pobierz i zainstaluj LockWiper na swoim komputerze i jesteś dobry.

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

8,000,000 + Pliki do pobrania

Wiele korzyści z LockWiper

  • Odblokuj każdego używanego, używanego i odnowionego iPhone'a bez hasła lub hasła iCloud.
  • Usuń każdy rodzaj blokady w ciągu kilku minut, np. 4-cyfrowy lub 6-cyfrowy kod dostępu, Face ID i Touch ID.
  • Obiecuj ponad 98% skuteczności, nawet w przypadku odblokowania używanego lub skradzionego urządzenia.
  • Napraw jednocześnie niektóre problemy z ekranem iOS, takie jak utknięcie na białym/czarnym ekranie lub logo Apple, zawieszanie się ekranu itp.
  • W pełni obsługuje iOS 15/14/13/12 i starsze wersje.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Kroki, aby odblokować używany iPhone za pomocą LockWiper

Krok 1. Pobierz i zainstaluj aFoneSoft LockWiper na komputerze PC lub Mac. Uruchom LockWiper i kliknij „Start”, aby rozpocząć proces. Podłącz używany iPhone, iPad lub iPod touch do komputera.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 2. Przełącz iPhone'a w tryb DFU/Recovery. Po prostu wybierz swój model iPhone'a z ekranu LockWiper, aby poznać instrukcje. Następnie LockWiper przełączy się na nową stronę.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 3. Pobierz pakiet oprogramowania układowego swojego iPhone'a, ale upewnij się, że pakiet, który chcesz pobrać, odpowiada Twojemu modelowi iPhone'a. Następnie kliknij "Pobierz”. Po pobraniu pakietu oprogramowania układowego kliknij „Zacznij weryfikować”. Poczekaj na zakończenie weryfikacji, zanim przejdziesz do następnego kroku.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 4. Odblokuj ekran używanego iPhone'a, klikając „Rozpocznij odblokowanie”. Przeczytaj uważnie zawiadomienie i wpisz „000000”, aby dwukrotnie potwierdzić, że zgadzasz się na odblokowanie swojego iPhone'a. Następnie kliknij "Odblokować".

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Otóż ​​to. Poczekaj, aż się zakończy, a używany iPhone zostanie odblokowany.

aFoneSoft LockWiper działa tak perfekcyjnie, że nawet niektóre autorytatywne media techniczne bardzo go polecają, na przykład SOFTPEDIA, download.hr, HAKER iOSItp

aFoneSoft Recenzja LockWiper

Poza tym niektórzy użytkownicy również zostawiają swoje doświadczenie:

aFoneSoft Recenzja LockWiper

Na co czekasz? Pobierz i zainstaluj aFoneSoft LockWiper na komputerze Mac lub PC, aby szybko odblokować używany iPhone, iPad lub iPod touch.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

Gorące artykuły