Jak odblokować iPhone SE za darmo - obsługiwany iOS 15/14

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Jak odblokować iPhone SE za darmo - obsługiwany iOS 15/14

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2021 r.

Nie jest tajemnicą, że iPhone jest obecnie jednym z najbardziej pożądanych smartfonów na rynku. W przypadku zapomnienia hasła zabezpieczającego lub jego manipulacji może to spowodować zablokowanie urządzenia. Nie musisz wchodzić w tryb paniki, ponieważ w tym artykule zostaną przedstawione sposoby na ominięcie hasła i ponowne uzyskanie dostępu do urządzenia.

Jak odblokować iPhone SE bez hasła?

W przypadku korzystania z kodów dostępu do praktycznie wszystkich transakcji i korzystania z Internetu, użytkownicy iPhone'a często zapominają swoje hasło. aFoneSoft LockWiper, pomaga uzyskać dostęp do urządzenia. aFoneSoft LockWiper to aplikacja innej firmy, która umożliwia użytkownikom iPhone'a odzyskanie kontroli nad telefonem bez hasła. Ta aplikacja komputerowa pomaga ominąć ekran kodu dostępu. Czy to sześciocyfrowy, czterocyfrowy kod dostępu, czy rozpoznawanie twarzy, możesz być pewien jego skuteczności.

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

1,000,000 + Pliki do pobrania

LockWiper Odblokuj iPhone'a SE bez hasła

 • Pomóż ponownie uzyskać dostęp do iPhone'a, nawet jeśli Twój iPhone jest uszkodzony, wyłączony lub zablokowany.
 • Omiń wszystkie rodzaje zamków, niezależnie od tego, czy jest to czterocyfrowy, sześciocyfrowy, skaner linii papilarnych czy rozpoznawanie twarzy.
 • Możesz odblokować swoje urządzenie kilkoma kliknięciami, w zaledwie kilka minut.
 • Gwarantuje 100% skuteczność i bezpieczeństwo.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft LockWiper działa dobrze nawet na najnowszym iOS, w tym iOS 15/14. Co sprawia, że ​​jest to idealna opcja dla wszystkich urządzeń Apple. Jest również sprawdzany i wysoce zalecany przez najlepsze recenzje techniczne, takie jak SOFTPEDIA, download.hrItp

przegląd zamków

Pięć prostych kroków, aby odblokować iPhone SE bez hasła

Zanim zaczniesz, ważne jest, aby pamiętać, że: wszystkie informacje lub dane, które masz na urządzeniu, zostaną usunięte po zakończeniu procesu; Wersja iOS zostanie zaktualizowana do najnowszej i potrzebne jest niezawodne połączenie internetowe, które powinno działać nieprzerwanie.

Pobierz i zainstaluj aFoneSoft LockWiper na komputerze PC lub Mac. Uruchom aplikację po pobraniu.
Krok 1. Podłącz urządzenie do komputera i upewnij się, że komputer je rozpoznaje. Kliknij na "Start” ikona na ekranie LockWiper.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 2. Na następnej stronie wybierz „Inne urządzenie iDevice” i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby przełączyć iPhone SE w tryb DFU.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 3. Następnie potwierdź lub popraw informacje o telefonie iPhone. Kliknij "Pobierz”, aby pobrać odpowiednie oprogramowanie.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 4. Po pobraniu kliknij „Zacznij weryfikować" przycisk. Następnie kliknij "Rozpocznij odblokowanie” po zakończeniu weryfikacji.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 5. Aby to potwierdzić, wpisz „000000” w polu i kliknij “Odblokować”, Aby rozpocząć proces.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Poczekaj, aż skończy się cierpliwie. Powinno to odblokować urządzenie iPhone SE.

Jak odblokować iPhone SE za darmo przez iCloud?

 1. Na komputerze otwórz przeglądarkę i przejdź do icloud.com. Zaloguj się za pomocą swojego Apple ID.
 2. Kliknij "Znajdź iPhone'a".
 3. Kliknij "Wszystkie urządzenia” u góry i wybierz swój iPhone SE.
 4. Wybierz "Wymaż iPhone'a” i potwierdź, aby kontynuować.
iCloud

Granice tej drogi:

Jak odblokować iPhone SE za darmo za pomocą iTunes

Oprócz odblokowania urządzenia za pośrednictwem strony trzeciej, możesz również odblokować je przez iTunes, jeśli urządzenie nigdy wcześniej nie było zsynchronizowane.

 1. Podłącz iPhone'a SE do komputera.
 2. Gdy urządzenie jest podłączone, uruchom iTunes na komputerze.
 3. Na iPhonie SE przytrzymaj Strona główna oraz Topy (lub Bok) jednocześnie, aż pojawi się ekran trybu odzyskiwania. Spowoduje to aktywację ekranu odzyskiwania.
 4. przywracać
 5. Na komputerze pojawi się okno dialogowe przywracania. Kliknij przywracać. Spowoduje to usunięcie wszystkich informacji z urządzenia i zaktualizowanie systemu iOS do najnowszej wersji.
 6. przywracać

Dolna linia:

Pandemia aFoneSoft LockWiper to gwarantowany i łatwy sposób na ominięcie hasła iPhone SE. Wymaga tylko kilku kroków i w mgnieniu oka będziesz w stanie odzyskać dostęp do raz zablokowanego iPhone'a SE.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły