Jak odblokować iPhone'a z drugiej ręki — obsługiwany iOS 15/14

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Jak odblokować iPhone'a z drugiej ręki — obsługiwany iOS 15/14

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 23 sierpnia 2021 r.

Kupowanie używanego iPhone'a to świetny sposób na zaoszczędzenie pieniędzy, ale najczęściej będzie on nadal zawierał hasło poprzedniego właściciela. Może to początkowo frustrować, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że prawdopodobnie jest to zamiennik zepsutego iPhone'a. Nie martw się jednak – mamy dokładnie to, czego potrzebujesz. Użyj jednej z poniższych metod, a bardzo szybko odblokujesz używanego iPhone'a.

Odblokuj używanego iPhone'a bez hasła

Istnieje kilka sposobów, w jakie reklama online nie działa. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i energię, skorzystaj z aFoneSoft LockWiper. LockWiper to zaawansowany program do odblokowywania haseł dla urządzeń z systemem iOS, wyposażony w zaawansowane technologie omijania haseł, które zostały sprawdzone przez najlepsze technologie. Ale nie martw się, jest bardzo łatwy w użyciu, że każdy może sobie z nim poradzić bez znajomości umiejętności eksperckich.

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

8,000,000 + Pliki do pobrania

LockWiper łatwo odblokowuje używanego iPhone'a

  • Odblokuj używaną blokadę ekranu iPhone'a: Łatwo usuwaj różne blokady ekranu, takie jak 4/6-cyfrowe kody dostępu, Face ID i Touch ID. Umożliwia dostęp do iPhone'a bez hasła, gdy jest zablokowany, wyłączony lub uszkodzony.
  • Odblokuj iPhone'a z drugiej ręki z iCloud: Natychmiast usuń konto iCloud, Apple ID i Find My iPhone z iPhone'a bez hasła. Możesz założyć własne konto iCloud i cieszyć się wszystkim na iPhonie bez żadnych obaw.

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby odblokować ekran iPhone'a z drugiej ręki bez kodu dostępu

Nie ma wątpliwości, że jest to imponujące narzędzie do usuwania ekranu blokady iPhone'a. Jest bardzo łatwy w użyciu i niezależnie od tego, czy znasz się na technologii, możesz nauczyć się go używać.

Przygotowanie: Pobierz i zainstaluj aFoneSoft LockWiper na komputerze PC lub Mac. Podłącz używany iPhone do komputera za pomocą kabla.

Krok 1: Otwórz LockWiper i wybierz „Odblokuj kod dostępu do ekranu" kontynuować.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 2: Kliknij "Start"I"Dalej", aby kontynuować. Twój iPhone zostanie wykryty. Kliknij "Pobierz", a LockWiper pobierze i zweryfikuje oprogramowanie układowe dla twojego urządzenia.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 3: Po zakończeniu weryfikacji kliknij „Zacznij wyodrębniać".

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 4: Następnie kliknij "Rozpocznij odblokowanie”. Na następnej stronie wpisz „000000” w polu potwierdzenia, a na koniec kliknij „Odblokować".

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Kroki, aby odblokować używany iPhone z iCloud bez hasła

Krok 1: On aFoneSoft Interfejs LockWiper, wybierz "Odblokuj Apple ID„. Jeśli nie podłączyłeś urządzenia, po prostu je podłącz.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Krok 2: Kliknij "Zacznij odblokowywać" i LockWiper rozpocznie usuwanie konta iCloud i Apple ID z twojego iPhone'a. Zajmie to kilka sekund.

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

Uwaga: Jeśli funkcja „Znajdź mój iPhone” jest włączona na twoim urządzeniu, może być konieczne zresetowanie wszystkich ustawień, aby LockWiper mógł rozpocząć odblokowywanie.

Odblokuj używany iPhone w trybie odzyskiwania

Z drugiej strony tryb odzyskiwania może być również użyty do odblokowania używanego iPhone'a. W zależności od modelu iPhone'a skorzystaj z jednego z poniższych przewodników.

W ten sposób odblokowuje tylko blokadę ekranu na iPhonie, ale nie blokadę iCloud. Jeśli iPhone jest połączony z jednym kontem iCloud, po zakończeniu procesu może być konieczne wprowadzenie informacji o blokadzie aktywacji na iPhonie.

Krok 1. Podłącz używany iPhone do komputera i otwórz iTunes.
Krok 2. Gdy urządzenie jest połączone, wykonaj poniższe czynności, aby przełączyć je w tryb odzyskiwania:

Dla iPhone'a 8, iPhone'a 8 Plus i iPhone'a X
  1. Naciśnij i zwolnij szybko przycisk zwiększania głośności.
  2. Powtórz to za pomocą przycisku zmniejszania głośności.
  3. Naciśnij i przytrzymaj przycisk boczny, aż zobaczysz logo iTunes.
Tryb odzyskiwania iPhone'a
Dla iPhone'a 7 i iPhone'a 7 Plus
  1. Naciśnij przyciski zmniejszania głośności i przyciski boczne i przytrzymaj je.
  2. Gdy zobaczysz ikonę iTunes, możesz je zwolnić.
Tryb odzyskiwania iPhone'a
Dla iPhone'a 6S i wcześniejszych
  1. Przytrzymaj oba przyciski Home i Top/Side.
  2. Po pojawieniu się logo iTunes zwolnij przyciski.
Tryb odzyskiwania iPhone'a

Krok 3. Gdy Twój iPhone jest w trybie odzyskiwania, w iTunes pojawi się okno. Kliknij "przywracać”. Spowoduje to pobranie oprogramowania układowego dla twojego iPhone'a. Jeśli zajmie to ponad 15 minut, urządzenie wyjdzie z trybu awaryjnego. W takim przypadku musisz powtórzyć kroki 2 i 3.

przywróć iPhone'a

Krok 4. Poczekaj, aż się skończy. Potem gotowe, możesz skonfigurować swoje urządzenie.

Tryb odzyskiwania trwa dłużej niż aFoneSoft LockWiper, ale nadal spełnia swoje zadanie.

Tak po prostu odblokowałeś swojego używanego iPhone'a. Nie ma zbyt wiele do tej metody, a jeśli coś jest niejasne, dostępnych jest wiele wskazówek.

Ostateczny werdykt

Masz to! Po skorzystaniu z jednego z rozwiązań, które wyjaśniliśmy w tym artykule, będziesz mógł korzystać z używanego iPhone'a bez żadnych dalszych problemów. Wspaniała rzecz aFoneSoft LockWiper jest to, że będzie działać niezależnie od modelu Twojego iPhone'a. Tak więc, jeśli masz iPhone'a, który właśnie kupiłeś z drugiej ręki, a poprzedni właściciel nie usunął hasła, LockWiper jest dla Ciebie.

Gorące artykuły