[Rozwiązany] Co to jest tryb demonstracyjny iPhone'a i jak go usunąć?

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > [Rozwiązany] Co to jest tryb demonstracyjny iPhone'a i jak go usunąć?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 22 lipca 2021 r.

Zapewniamy, że iPhone'y zablokowane w trybach demonstracyjnych to zupełnie normalne urządzenia iDevice. Ten typ iPhonów, iPadów lub iPodów Touch jest najczęściej używany do demonstracji lub reklam w sklepach elektronicznych, w filmach na YouTube, sklepach telefonicznych lub przez samą firmę Apple. Więc jeśli chcesz wiedzieć, co to jest tryb demonstracyjny iPhone'a i jak go ominąć, gdy się utknął, czytaj dalej.

Część 1: Co to jest tryb demonstracyjny iPhone'a?

iPhone'y w trybie demonstracyjnym są najczęściej umieszczane lub wystawiane na stojakach, aby zainteresowani klienci mogli je zobaczyć i/lub przetestować. iPhone'y zablokowane w trybie demonstracyjnym są nadal podobne do swojego zwykłego odpowiednika, kilka usług zostało zmienionych, aby ograniczyć jego możliwości. Nadal można to cofnąć.

Jaka jest różnica między urządzeniami demonstracyjnymi a zwykłymi urządzeniami?

Urządzenia, o których mowa, jak ich oryginalne odpowiedniki, mogą mieć te same funkcje, takie jak procesor, wersja iOS, pamięć itp. Ale są dostarczane z różnymi konfiguracjami, oprogramowaniem układowym i pakietem (w większości pogrubionym 'Nie na sprzedaż').

Zmienione oprogramowanie jest często najbardziej widoczną cechą tego typu iPhone'ów. Większość z tych urządzeń wyświetla komercyjny film, który jest stale odtwarzany, pokazując rzeczy, które urządzenie ma do zaoferowania. Urządzenia demonstracyjne poprzez działanie swojego oprogramowania układowego są urządzeniami mocno ograniczonymi, ograniczającymi dostęp do bardzo powszechnych funkcji obecnych w zwykłym typie.

Tryb demo iPhone'a

W trybie demonstracyjnym nie można instalować, odinstalowywać ani usuwać żadnej aplikacji, nie można blokować żadnej funkcji, a także nie można zabronić ani modyfikować żadnych ustawień. Większość urządzeń demonstracyjnych nie ma slotów na karty SIM, które mają inni.

Tylko „początkowe” iDevice to wersje demonstracyjne. Większość iPhone'ów zablokowanych w trybach demonstracyjnych ma maksymalną przestrzeń dyskową 16 g, to samo dotyczy iPadów. Pamiętaj, że nadal można ominąć iPhone'y zablokowane w trybie demonstracyjnym, czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak to zrobić.

Część 2: Co zrobić, jeśli iPhone utknął w trybie demonstracyjnym?

Za to, że "wersja demo" jest firmware w akcji, bardzo możliwe jest ominięcie trybu demo. Wystarczy zainstalować odpowiednie oprogramowanie dla tego konkretnego urządzenia. W prostych słowach lekarstwem jest: przeflashować urządzenie.

Odświeżanie urządzenie wystarczy, jeśli funkcja FMI (Find My iPhone) nie jest włączona na urządzeniu lub nie ma Apple ID. Czytaj dalej, aby zobaczyć sprawdzone działania, które należy wykonać, gdy masz iPhone'a zablokowanego w trybie demonstracyjnym.

1. Łatwo omiń tryb demonstracyjny na iPhonie / iPadzie

Aby móc ominąć iPhone'a / iPada, który utknął w trybie demonstracyjnym, użyjemy aFoneSoft LockWiper aby odblokować tryb demo i zaktualizować go.

To oprogramowanie ma jedno proste zastosowanie - „Odblokuj iDevice” i robi to bezbłędnie. Skoncentrował się na dostarczaniu rozwiązań do odblokowywania urządzeń z systemem iOS. To konkretne oprogramowanie pomoże Ci ominąć tryb demonstracyjny iPhone'a i ekran blokady iOS, gdy zapomnisz hasła.

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

8,000,000 + Pliki do pobrania

LockWiper – narzędzie do odblokowania iPhone'a / iPada:

  • Pomóż ominąć tryb demonstracyjny iPhone'a i zaktualizować jego oprogramowanie układowe, aby usunąć ograniczenia.
  • Oferuje możliwość usunięcia hasła iPhone'a z wyłączonego, zablokowanego lub uszkodzonego ekranu.
  • Odblokuj Apple ID bez hasła z iPhone'a, iPada lub iPoda Touch.
  • Korzystając z tego oprogramowania, możesz ominąć Hasło czasu ekranu lub hasło ograniczające bez zmiany lub utraty danych.
  • Wszystkie domyślne funkcje iOS pozostaną nawet po usunięciu.

Wypróbuj za darmo

Jak odblokować tryb demonstracyjny iPhone'a za pomocą aFoneSoft LockWiper

Krok 1: Pobierz bezpłatną wersję próbną i zainstaluj ją na swoim komputerze. Uruchom go.

Krok 2: Wybierz tryb Odblokuj blokadę ekranu, aby ominąć tryb demonstracyjny iPhone'a.

usuń blokadę ekranu iPhone'a

Krok 3: Za pomocą działającego kabla USB podłącz iDevice do komputera i upewnij się, że urządzenie jest rozpoznawane. 

usuń blokadę ekranu iPhone'a

Krok 4: Pobierz pakiet oprogramowania układowego i rozpakuj go, aby przejść do następnego kroku.

usuń blokadę ekranu iPhone'a

Krok 5: Postępuj zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie i wybierz „Zacznij odblokowywać”. Aby rozpocząć proces odblokowania, zajmuje to kilka sekund.

usuń blokadę ekranu iPhone'a

Jak widać, aFoneSoft Narzędzie do odblokowania LockWiper może pomóc odblokować tryb demonstracyjny iPhone'a w kilku krokach. Zasługujesz na to potężne narzędzie. Wersja próbna jest dostępna, aby mieć czek. Po prostu pobierz program i pozwól mu wykonać pracę za Ciebie.

Wypróbuj za darmo

Czy jest jakieś narzędzie dla zablokowanego urządzenia z Androidem? Tak. Mamy Blokada Google FRP z urządzenia w ciągu zaledwie kilku minut.

2. Przywróć iPhone'a w trybie demonstracyjnym za pomocą iTunes

Jak powiedziałem wcześniej, możesz wyłączyć tryb demonstracyjny iPhone'a, flashując urządzenie. Możesz także zajmować się tym za pomocą iTunes. Ta metoda działa tylko wtedy, gdy Funkcja Znajdź mój iPhone nie jest używany na urządzeniu i jeśli obecnie nie ma identyfikatora Apple ID na iDevice. Czytaj dalej, aby zobaczyć, jak to zrobić. 

Jak ominąć tryb demonstracyjny za pomocą iTunes

Krok 1: Z komputera PC pobierz i zainstaluj iTunes. 

Krok 2: Umieść iDevice w DFU tryb, to oznacza Aktualizacja oprogramowania układowego urządzenia. Tryb DFU służy do aktualizacji oprogramowania układowego iDevice. Jest to tryb awaryjny i jest rozpoznawany przez iTunes. 

przełączyć urządzenie w tryb DFU

Uwaga: sprawdź tutaj, aby dowiedzieć się więcej jak przełączyć urządzenie w tryb DFU.

Krok 3: Za pomocą działającego kabla USB podłącz iPhone'a lub iPada do komputera i upewnij się, że jest rozpoznawany przez iTunes. 

Krok 4: Z dostępnych opcji kliknij "Przywrócić." Spowoduje to zresetowanie ustawień fabrycznych do ustawień domyślnych producenta, usuwając wszelkie ograniczenia trybu demonstracyjnego.

Przywracanie trybu DFU

Teraz możesz normalnie korzystać z urządzenia.

Wskazówki: czy powinieneś kupować urządzenia Apple w trybie demonstracyjnym?

To jest decyzja, którą powinieneś podjąć osobiście. Znaczące korzyści z kupowania iPhone'ów zablokowanych w trybie demonstracyjnym to niska cena i wiesz, że możesz to naprawić. ten 'próbny' w 'iPhone Demo Mode' oznacza demonstrację, co oznacza, że ​​urządzenie zostało stworzone jako przykład do reklamowania, więc istnieje możliwość, że większość funkcji lub sprzętu nie jest na najwyższym poziomie. 

Jest też problem ukrytych zagrożeń, od dawna jest eksponowany, przypadkowy użytkownik lub klient musiał niewłaściwie obchodzić się z czymś uszkodzonym. Gdy są wyświetlane w sklepach, są przystosowane do niestandardowego ładowania, co zwykle nie jest dobre dla żywotności baterii. 

Poniżej znajdują się zalety i wady, które należy wziąć pod uwagę przy zakupie iPhone'a zablokowanego w trybie demonstracyjnym. 

ZALETY

- iPhone'y w trybie demo są zazwyczaj bardzo tanie i przystępne cenowo.

- Przywrócenie ustawień domyślnych może nie kosztować dużo. 

- Ma te same cechy lub podobieństwa do swoich zwykłych odpowiedników. 

- Często są dostarczane z najnowszą aktualizacją iOS.

Wady

- iPhone'y demonstracyjne rzadko są objęte gwarancją lub gwarancja wygasła. 

- Długowieczność baterii nie jest gwarantowana ze względu na ciągłe ładowanie. 

- Jest możliwość ukrytych zagrożeń. 

- Zadrapania i rysy są często spotykane na urządzeniach demonstracyjnych. 

- To może być skradzione urządzenie. 


Zawarcie

Czy posiadasz lub rozważasz zakup iPhone'a zablokowanego w trybie demonstracyjnym? W tym artykule znajdziesz wszystko, co musisz wiedzieć o trybie demonstracyjnym iPhone'a. Udało nam się pokazać, jak używać aFoneSoft LockWiper i iTunes aby ominąć tryb demonstracyjny iPhone'a. Mamy nadzieję, że spodobał Ci się artykuł i docenisz go, jeśli go udostępnisz.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły