Chcesz wiedzieć, czy aFoneSoft LockWiper jest bezpłatny? Czytaj!

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Chcesz wiedzieć, czy aFoneSoft LockWiper jest bezpłatny? Czytaj!

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 września 2021 r.

A co z używaniem dobrego oprogramowania do swobodnego rozwiązywania problemów z iPadem / iPhonem / iPodem? Brzmi świetnie, prawda? Jeśli zastanawiasz się lub pytasz: czy aFoneSoft LockWiper wolny? Poinformujemy Cię o tym w tym artykule oraz o innych niesamowitych funkcjach tego powszechnie akceptowanego oprogramowania.

Co może aFoneSoft LockWiper Zrób dla Ciebie

Możesz się zastanawiać, co dokładnie aFoneSoft LockWiper czy. Cóż, jeśli szukasz idealnego oprogramowania, które może łatwo rozwiązać problemy z blokadą iPhone'a, nie szukaj dalej niż LockWiper. LockWiper to niesamowity program odblokowujący hasła innej firmy, który umożliwia odblokowanie bez konieczności podawania hasła.

Niejednokrotnie użytkownicy iPhone'a/iPoda/iPada zapominają hasło do swojego urządzenia. Lub ich urządzenia utknęły w problemach z ekranem, takich jak biały, czarny, zamrożony ekran itp. Jeśli kiedykolwiek ci się to przydarzyło i potrzebujesz rozwiązania w dowolnym momencie, LockWiper to oprogramowanie, którego potrzebujesz, aby ominąć hasło i odblokować urządzenie w mniej niż minutę.

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

1,000,000 + Pliki do pobrania

Możesz wiele skorzystać z LockWiper

  • Czy jesteś zablokowany na iPhonie bez znajomości hasła? Pomaga usunąć blokadę ekranu.
  • Masz problem z hasłem Apple ID? Pomaga ominąć stare hasło.
  • Bez względu na to, aby odblokować lub zresetować iPhone'a, nigdy nie prosi o hasło do iPhone'a lub hasło do iCloud.
  • Był twój iPhone wyłączony czy zepsuty? Pomaga łatwo ominąć ekran i dostać się do iPhone'a.
  • Zapomniałeś ograniczeń lub kodu czasu przed ekranem? Szybko go odblokowuje bez utraty danych.
  • Jest to program samoobsługowy, z którego każdy może po prostu korzystać, bez konieczności korzystania z technologii.

Wypróbuj za darmo

aFoneSoft Zrzut ekranu LockWiper

aFoneSoft LockWiper jest w pełni kompatybilny ze wszystkimi wersjami iOS. Okazał się najbardziej niezawodnym oprogramowaniem przez najlepsze media i tysiące użytkowników.

aFoneSoft Recenzja LockWiper

aFoneSoft Recenzja LockWiper

aFoneSoft Recenzja LockWiper: Czy to działa >>

Is aFoneSoft LockWiper za darmo online

Wielkie pytanie! Nie ma wątpliwości, że chcesz wiedzieć, jaka będzie odpowiedź. Chociaż możesz pobrać LockWiper za darmo online, a nawet swobodnie korzystać z niektórych jego aspektów, nadal będziesz musiał płacić, aby korzystać ze wszystkich funkcji oprogramowania.

Większość ludzi wchodzi do sieci w poszukiwaniu wolnego oprogramowania do wykonania określonego zadania, chociaż nie jest to złe i istnieje wiele wolnego oprogramowania do użycia, nie jest to najlepszy sposób działania. Dlaczego tak? Bo dobre rzeczy nie są darmowe. LockWiper nie jest inny. Aby cieszyć się wszystkimi jego funkcjami, które wcześniej omówiliśmy, będziesz musiał zapłacić za oprogramowanie i jest to najlepsze, ponieważ daje ci całkowitą kontrolę nad zakupem.

Czy jest jakaś wersja cracka LockWipera?

Nie! W tej chwili nie ma nigdzie wersji crack i nie jest to zalecane, ponieważ oprogramowanie wymaga uwierzytelnienia, które zawiera prawdziwe imię i nazwisko. Jeśli kiedykolwiek natkniesz się na wersję cracka, istnieje duże prawdopodobieństwo, że zostanie ona dezaktywowana.

Złamana wersja może również wprowadzić na urządzenie złośliwe oprogramowanie i wirusy. Dlatego nie zaleca się go używać.

Dlaczego potrzebujesz kodu licencyjnego, aby móc korzystać z LockWiper

Istnieje wiele korzyści, gdy otrzymasz własny kod licencyjny LockWiper. Możesz sprawdzić poniżej:

Pełny dostęp i bez ograniczeń

Jak już wspomniano, aFoneSoft LockWiper wymaga uwierzytelnienia. Po uwierzytelnieniu zakupu masz pełny dostęp do wszystkich funkcji LockWiper. Nie będziesz ograniczony co do tego, co możesz zrobić z oprogramowaniem.

Najlepsza obsługa klienta

aFoneSoft bierze pod uwagę dużą satysfakcję klientów. Zdobywając własną licencję, możesz cieszyć się:

Licencja dożywotnia i bezpłatne aktualizacje

Po prostu zdobądź kod licencyjny i możesz go używać na zawsze. Nie jesteś ograniczony do określonego okresu i możesz korzystać ze wszystkich funkcji, które uznasz za stosowne. Poza tym oprogramowanie stale poprawia swoją wydajność, dzięki czemu w przyszłości można uzyskać nowe funkcje.

Oferta specjalna: zdobądź oficjalny LockWiper ze zniżką

Więc co byś zrobił w tym momencie? Bez wątpienia chciałbyś wybrać oficjalną wersję LockWiper, prawda? Jeśli tak, to wiąże się z tym duża premia. Zapraszamy do udziału w Święto wydania iOS 15 od aFoneSoft. Możesz uzyskać oficjalne aFoneSoft LockWiper w świetnej cenie na wyprzedaży pakietów w okresie uroczystości. Oznacza to, że możesz otrzymać bonus przed 27 września.

aFoneSoft Święto wydania iOS 15

Na co czekasz? Pobierz oprogramowanie do wersji próbnej.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły