Kod odblokowania telefonu 6 dla iCloud, ograniczeń i blokad sieciowych

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > Kod odblokowania telefonu 6 dla iCloud, ograniczeń i blokad sieciowych

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Blokada ekranu, blokada aktywacji iCloud, blokada operatora sieci, blokada ograniczeń i blokada konta iCloud to pięć głównych blokad, które możesz znaleźć na dowolnym urządzeniu z systemem iOS. Jeśli kupiłeś iPhone'a 6 z drugiej ręki, który ma w sobie którykolwiek z wyżej wymienionych zamków, potrzebujesz kodu odblokowującego iPhone'a 6.

Jak uzyskać kod odblokowujący dla iPhone'a 6?

Po pierwsze, omówimy tutaj, jak wygenerować kod odblokowujący iPhone'a 6 w celu usunięcia blokad operatora sieci (blokady karty SIM). Po drugie, omówimy również, jak usunąć blokady ekranu i konto iCloud z iPhone'a 6. Na koniec omówimy, jak usunąć blokady restrykcyjne z iPhone'a 6, 6s Plus i innych modeli iPhone'a.

#1. Kod odblokowujący operatora sieci dla iPhone'a 6

Odblokowanie blokady SIM z iPhone'a może być trudnym zadaniem, ale to zadanie można ułatwić, generując kod odblokowujący iPhone'a 6 do odblokowania karty SIM za pomocą oficjalnego DoctorUnlock.net. To wymaga tylko trzech kroków, aby usunąć ograniczenia SIM operatora sieci i może pomóc w znalezieniu sieci, w której jest zablokowany Twój iPhone.

Krok 1: Iść do https://DoctorUnlock.net i kliknij tabelę cen Unlock iPhone 6, 6+.
Krok 2: Wybierz swojego operatora sieci iPhone. Jeśli nie wiesz lub nie masz pewności, tutaj możesz sprawdzić operatora sieci swojego urządzenia.
Krok 3: Skopiuj i wklej swój numer IMEI iPhone'a 6 w dostarczonym polu, wybierz model swojego iPhone'a i kliknij "Odblokuj teraz".
Krok 4: Następnie postępuj zgodnie z instrukcjami i poczekaj na wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

#2. Kod odblokowania Apple ID dla iPhone'a 6

Obecność konta Apple ID lub iCloud może nie wydawać się blokadą, ale jest to ogromne ograniczenie w korzystaniu z funkcji iPhone'a, zwłaszcza App Store, iTunes lub robienia zakupów za pomocą iPhone'a.

Usunięcie Apple ID z iPhone'a 6 lub nowszego modelu iPhone'a jest łatwe, gdy korzystasz z oprogramowania odblokowującego iPhone'a innej firmy o nazwie aFoneSoft LockWiper. To narzędzie pomogło tysiącom użytkowników urządzeń Apple odblokować ich urządzenia z systemem iOS bez problemów. Automatycznie usuwa identyfikator Apple ID i hasło powiązane z urządzeniem przez poprzedniego użytkownika i umożliwia utworzenie nowego lub dodanie istniejącego. Więc tak naprawdę nie potrzebujesz kodu odblokowującego iPhone'a 6, aby rozwiązać ten problem.

Kluczowe cechy aFoneSoft LockWiper

lockwiper odblokować hasło iphone

1,000,000 + Pliki do pobrania

  • Automatycznie usuwa identyfikator Apple ID i hasło powiązane z iPhonem 6 przez poprzedniego właściciela.
  • Umożliwia utworzenie nowego Apple ID lub dodanie istniejącego do urządzenia.
  • Uniemożliwia poprzedniemu właścicielowi iPhone'a 6 śledzenie Twojego urządzenia lub blokowanie go.
  • LockWiper jest wysoko oceniany i polecany przez użytkowników oraz władze techniczne.

Wypróbuj za darmo

Kroki, aby usunąć Apple ID za pomocą LockWiper

Krok 1. Pobierz i zainstaluj LockWiper na komputerze Mac lub PC. Podłącz iPhone'a 6 do komputera i uruchom LockWiper.

Krok 2. Wybierz "Odblokuj Apple ID"Tab.

odblokuj identyfikator Apple

Krok 3. Kliknij "Zacznij odblokowywać", aby usunąć konto iCloud z iPhone'a 6.

odblokuj identyfikator Apple

Krok 4. Następnie rozpocznie się proces, a hasło w telefonie iPhone 6 zostanie pomyślnie usunięte!

odblokowanie identyfikatora Apple

Wypróbuj za darmo

#3. Kod odblokowania ekranu blokady dla iPhone'a 6

aFoneSoft LockWiper może również odblokować ekran blokady iPhone'a i trwale usunąć hasło ustawione przez inne osoby na Twoim urządzeniu. W takim przypadku nie potrzebujesz również kodu odblokowującego iPhone'a 6. Wszystko, co musisz zrobić, to pozwolić programowi wykonać pracę za Ciebie.

Krok 1. Pobierz, zainstaluj i uruchom aFoneSoft LockWiper na komputerze Mac lub PC. Wybierać "Odblokuj hasło ekranu > Start”, podłącz iPhone'a 6 do komputera kablem USB i kliknij „Dalej".

kod odblokowujący dla blokady ekranu iPhone'a 6

Krok 2. Pobierz i uruchom pakiet oprogramowania układowego. Wybierz odpowiedni pakiet oprogramowania układowego dla swojego urządzenia i kliknij „Dwłasne”, aby pobrać go na swoim urządzeniu.

zacznij odblokowywać blokadę ekranu na iPhonie 6

Krok 3. Kliknij 'Rozpocznij odblokowanie”, aby rozpocząć proces odblokowywania. Upewnij się, że uważnie przeczytałeś powiadomienie przed wprowadzeniem kodu potwierdzającego „000000”. Następnie kliknij "Odblokować" jeszcze raz.

odblokować blokadę ekranu iphone 6

#4. Kod odblokowania kodu dostępu do iPhone'a 6

Usunięcie kodu ograniczenia wymaga użycia komputera i iTunes. Dlatego jeśli nie pamiętasz kodu ograniczenia lub ktoś inny skonfigurował kod ograniczenia na Twoim urządzeniu, możesz go usunąć, wykonując następujące czynności:

Krok 1: Jeśli funkcja „Znajdź mój iPhone” jest włączona, wyłącz ją i wykonaj kopię zapasową iPhone'a.
Krok 2: Podłącz iPhone'a 6 do komputera za pomocą kabla USB i uruchom iTunes.
Krok 3: Przejdź do „Podsumowanie> Przywróć iPhone'a> Przywróć”.
Krok 4: Kliknij „Dalej> Zgadzam się” w następnym panelu. Teraz zezwól iTunes na pobranie nowego systemu iOS na iPhone'a i przywrócenie go.


W skrócie, kod odblokowujący iPhone'a 6 to te rozwiązania omówione powyżej. Dlatego jeśli masz jakąkolwiek blokadę na swoim iPhonie, użyj jednego z tych rozwiązań, aby ją szczególnie usunąć aFoneSoft LockWiper.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły