[Zaktualizowano iOS 15/14] Jak zresetować pytania zabezpieczające Apple ID

STRONA GŁÓWNA > Unlock iPhone > [Zaktualizowano iOS 15/14] Jak zresetować pytania zabezpieczające Apple ID

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 25 sierpnia 2021 r.

Jeśli chodzi o Twój Apple ID, pytania zabezpieczające mogą dodać dodatkową warstwę bezpieczeństwa do Twojego konta. W większości przypadków nie mamy żadnych problemów z tymi pytaniami, ale jeśli zapomnimy udzielonych przez nas odpowiedzi, możemy szybko stracić dostęp do własnego konta. Więc co możesz z tym zrobić? Na szczęście resetowanie pytań bezpieczeństwa Apple ID nie jest trudne. Dziś nauczymy Cię jak.

Jak zresetować pytania zabezpieczające Apple ID

Zresetowanie pytań zabezpieczających można wykonać w kilku prostych krokach i można to zrobić na kilka różnych sposobów. Możesz zresetować pytania zabezpieczające na samym iPhonie, zmienić pytania w witrynie iForgot lub skontaktować się bezpośrednio z firmą Apple, aby je zresetować. Nawet jeśli zapomniałeś swojego Apple ID i hasła, ma dla Ciebie rozwiązanie. Rzućmy okiem na to, jak wykonać każdy z nich.

1 Zresetuj pytania bezpieczeństwa Apple ID na swoim iPhonie

Jeśli znasz odpowiedź na pytania bezpieczeństwa dotyczące Apple ID, ale chcesz je zmienić z innych względów bezpieczeństwa, możesz to zrobić bezpośrednio ze swojego iPhone'a. Oto jak:

Krok 1: Przejdź do Ustawień na swoim iPhonie.
Krok 2: U góry ekranu ustawień zobaczysz swoje imię, a także „Apple ID, iCloud, iTunes i App Store”. Kliknij na to.
Krok 3: Jeśli pojawi się monit, wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło.
Krok 4: Kliknij "Hasło i bezpieczeństwo", następnie kliknij "Zmień pytania zabezpieczające".
Krok 5: Odpowiedz na podane pytania zabezpieczające, kliknij Zgadzam się i przejdź do wprowadzania nowych pytań zabezpieczających.

odblokuj identyfikator Apple

Jeśli w telefonie nie widzisz opcji Zmień pytania zabezpieczające, możesz użyć strony internetowej iforgot w telefonie, aby ją zresetować. Może różnić się od wersji iOS.

2 Zresetuj pytania bezpieczeństwa Apple ID za pomocą strony internetowej iForgot

Inną opcją resetowania pytań dotyczących identyfikatora bezpieczeństwa jest skorzystanie z witryny internetowej iForgot dostarczonej przez firmę Apple. Możesz to zrobić na swoim iPhonie lub na komputerze / Mac. Łatwo zresetować pytania zabezpieczające Apple ID, gdy je zapomnisz. Oto jak:

Krok 1: Przejdź do iforgot.apple.com.
Krok 2: Wprowadź swój identyfikator Apple ID i hasło.
Krok 3: Wybierać Muszę zresetować swoje pytania bezpieczeństwa i kliknij KONTUNUUJ.
Krok 4: Zweryfikuj swoją tożsamość, postępując zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie.
Krok 5: Wybierz nowe pytania zabezpieczające i odpowiedzi.

odblokuj identyfikator Apple

Nie jest łatwo zapamiętać pytania zabezpieczające, więc możesz mieć inny wybór. Zamiast tego możesz skonfigurować uwierzytelnianie dwuskładnikowe, które zapewni bezpieczeństwo Twojego konta i nie musisz się martwić, że zapomnisz o pytaniu zabezpieczającym.

3 Zresetuj pytania zabezpieczające Apple ID, kontaktując się z Apple

Jeśli wolisz, aby ktoś pomógł Ci w procesie resetowania lub nie możesz po prostu zresetować pytań zabezpieczających Apple ID za pomocą powyższych metod, możesz również skontaktować się bezpośrednio z firmą Apple. Możesz skontaktować się z pomocą techniczną Apple pod numerem 1-800-263-3394.

Odblokuj go, gdy zapomnisz pytań zabezpieczających Apple ID

Wszystkie powyższe metody to doskonałe sposoby na zresetuj Apple Pytania zabezpieczające identyfikator, ale wszystkie wymagają albo a) znasz odpowiedzi na Twoje poprzednie pytania, i / lub b) znać swój identyfikator Apple ID i hasło. Co się stanie, jeśli zapomnisz swojego Apple ID, hasła lub odpowiedzi dotyczących bezpieczeństwa? To wtedy zwracasz się do programu takiego jak aFoneSoft Eksperci od odblokowania LockWiper iCloud .

aFoneSoft LockWiper jest przeznaczony do rozwiązywania takich problemów bezpieczeństwa, jak odblokowanie konta Apple ID/iCloud, gdy zapomniałeś hasła lub gdy musisz po prostu usunąć Apple ID z urządzenia. Nie martw się, LockWiper poradzi sobie z tym wszystkim z łatwością. Możesz samemu naprawić takie problemy za pomocą aFoneSoft LockWiper!

lockwiper odblokuj hasło iPhone'a

8,000,000 + Pliki do pobrania

Główne cechy aFoneSoft LockWiper:

  • Całkowicie usuń dowolny identyfikator Apple ID z iPhone'a jednym kliknięciem.
  • Po usunięciu możesz zresetować swój Apple ID i pytania bezpieczeństwa.
  • Zmień swój Apple ID i kod dostępu lub utwórz nowy.
  • Uzyskaj dostęp do wszystkich funkcji iOS i usług iCloud firmy Apple.
  • Obsługuje również iPhone'a, iPada, iPoda touch we wszystkich wersjach iOS, w tym iOS 15/14.

Wypróbuj za darmo

Jeśli zapomnisz swojego Apple ID i kodu dostępu i chcesz zresetować pytania bezpieczeństwa Apple ID, wystarczy użyć LockWiper, aby usunąć Apple ID. Oto jak:

Krok 1. Pobierz i otwórz aFoneSoft LockWiper.

Krok 2. Podłącz swoje urządzenie. Wybierać "Odblokuj Apple ID" aby rozpocząć i kliknij "Zacznij odblokowywać".

odblokuj identyfikator Apple

Krok 3. Program rozpocznie proces odblokowania.

odblokuj identyfikator Apple

Uwaga: Jeśli Find My iPhone jest nadal włączony, będziesz musiał zresetować wszystko z ustawień i aby to zrobić, musisz wykonać Ustawienia> Ogólne> Resetuj wszystkie ustawienia. Potwierdź, aby zresetować wszystkie ustawienia.

Krok 4. To nie potrwa długo, a potem możesz zresetować swój identyfikator Apple ID i pytania zabezpieczające.

odblokuj identyfikator Apple

Uwaga: I to takie proste. Po zakończeniu procesu z Twoim kontem nie będzie już powiązany identyfikator Apple ID. Po zakończeniu możesz odtworzyć swój identyfikator Apple ID i zresetować pytania bezpieczeństwa Apple ID.

Wypróbuj za darmo


Jeśli zapomniałeś odpowiedzi bezpieczeństwa Apple ID lub chcesz zmienić swoje pytania z innych względów bezpieczeństwa, możesz to zrobić na kilka sposobów. Jeśli zapomniałeś hasła i identyfikatora, możesz potrzebować bardziej zaawansowanego programu, takiego jak aFoneSoft Eksperci od odblokowania LockWiper iCloud aby usunąć swój identyfikator Apple ID i zresetować pytania zabezpieczające.

Powiązane wskazówki

Gorące artykuły