Przenieś WhatsApp

Problemy z iPhonem 8 Przenieś WhatsApp Kopia zapasowa i przywracanie iPhone'a Oczyść komputer Mac iPhone Porady Problemy z iOS 11 Wskazówki dotyczące korzeni Wskazówki dotyczące więzienia Wymaż iPhone'a apple TV iOS Odzyskiwanie danych Kopia zapasowa iPhone'a Porady lustrzane Zmień lokalizację Napraw iTunes Problemy z iPhone'em Unlock iPhone Tech Aktualności Problemy z iPhonem 7 Problemy z iPadem Porady na Androida Problemy z iOS 13 Odzyskiwanie danych systemu Windows Transfer mobilny Odzyskiwanie danych PC Problemy z iTunes Problemy z iOS 12 Odblokuj kopię zapasową iTunes Odblokuj Androida Konwersja PDF Dane iCloud Odblokuj Maca Napraw Outlook Pomiń blokadę aktywacji Wyczyść Androida Konwerter HEIC Problemy z iOS 10 Android Data Recovery iPhone Transfer Odzyskiwanie danych Mac Odblokuj pliki i Windows Porady dotyczące edycji wideo Odblokuj Apple Watch Viber Wiadomości Odblokuj iPhone'a video Editor Usuń blokadę telefonu Napraw system Android Pomiń blokadę aktywacji Odzyskiwanie danych Mac Odinstaluj iPhone Backup Unlocker Narzędzia PDF Napraw program Outlook Kompresuj PDF Odzyskiwanie danych iPhone Odzyskiwanie danych iCloud Narzędzie do naprawy systemu iOS Narzędzie do naprawy iTunes Narzędzie do przenoszenia telefonu na telefon Narzędzie do przesyłania WhatsApp Narzędzie do tworzenia kopii zapasowych i przywracania iPhone'a Eksporter danych iPhone'a Bezpłatne narzędzie do czyszczenia iPhone'a iPhone Data Eraser Mac Cleaner Zmieniacz lokalizacji Lustro ekranu Android

6 sposobów na naprawienie problemu „pobieranie nie zostało ukończone” w WhatsApp

Czy podczas korzystania z WhatsApp spotkałeś komunikat „Pobieranie nie mogło zostać ukończone”? Ten tekst przedstawia 6 sposobów rozwiązania problemu.

Jak udostępniać filmy TikTok na WhatsApp

Możesz udostępniać filmy TikTok w WhatsApp, zapisując wideo bezpośrednio na telefonie przed udostępnieniem go w WhatsApp lub korzystając z szybszej opcji w aplikacji TikTok.

Przywróć WhatsApp do Samsung M30: przewodnik krok po kroku

Zmiana na nowy telefon Samsung M30? Samsung Smart Switch nie może pomóc w przesyłaniu danych WhatsApp? Tutaj zapewniamy łatwe i możliwe do zastosowania sposoby, które pomogą Ci przywrócić poprzednią kopię zapasową WhatsApp na Samsung M30 bez żadnych kłopotów.

Czy Przenieś do iOS przesyła wiadomości WhatsApp?

Czy aplikacja Move to iOS przeniesie wszystkie dane, w tym WhatsApp? W tym artykule wyjaśnimy najbardziej niepokojące pytania dotyczące Przenieś na iOS, a także alternatywy przesyłania danych WhatsApp.

[ZA DARMO] Jak zmniejszyć pamięć WhatsApp na iPhonie i Androidzie

Czy WhatsApp zajmuje zbyt dużo miejsca na Twoim iPhonie i telefonie z Androidem? Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się, jak zmniejszyć ilość miejsca na WhatsApp na Androidzie lub iPhonie na różne sposoby.

WhatsMate Recenzja i alternatywa

Co to jest WhatsMate? Jak to działa? Czytaj dalej, a my przedstawimy Ci pełną recenzję WhatsMate i zaoferujemy potencjalnie lepsze rozwiązanie.

WazzapMigrator Recenzja 2021: Czy przenosi WhatsApp z iPhone'a na Androida?

Czy klon telefonu Huawei przenosi WhatsApp?

Czy chcesz dowiedzieć się, jak korzystać z klonu telefonu Huawei dla WhatsApp? Jeśli tak, to mamy wprowadzenie, aby poinformować Cię o aplikacji Huawei Phone Clone.

Kopia zapasowa WhatsApp utknęła na Androidzie? Znajdź wszystkie rozwiązania tutaj

Zebraliśmy wszystkie możliwe poprawki online w tym tekście, aby pomóc Ci naprawić WhatsApp Backup Stuck na Twoim urządzeniu z Androidem.

Czy Samsung Smart Switch przesyła wiadomości WhatsApp?

Ten artykuł odpowie, czy Samsung Smart Switch może przesyłać wiadomości WhatsApp, a także zapewnia różne sposoby przesyłania danych do nowego Samsunga.

Najlepsze 3 łatwe i szybkie sposoby eksportowania kontaktów grupowych WhatsApp

Czy chcesz wyeksportować wszystkie kontakty grupowe WhatsApp? Wypróbuj iTransor dla WhatsApp. Wystarczy jedno kliknięcie, aby wszystkie dane WhatsApp były na Twojej dłoni.

Jak przenieść wiadomości WhatsApp z iPhone'a na Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro?

Przesiadasz się z iPhone'a na najnowszego Xiaomi Mi 10 / Mi 10 Pro? Przejdziemy przez niezawodne i wydajne metody przesyłania danych WhatsApp z iPhone'a na Xiaomi.

Wyczyść czat WhatsApp vs Usuń czat WhatsApp

W tym artykule przyjrzymy się głównej różnicy między czyszczeniem a usuwaniem czatów WhatsApp i przedstawiamy szczegółowe metody wykonywania obu tych czynności.

Czy jest wolny? aFoneSoft iTransor dla kodu rejestracyjnego WhatsApp

Chcesz otrzymać oficjalny i darmowy iTransor dla kodu rejestracyjnego WhatsApp? Na to pytanie odpowiemy w tym artykule.

Przywróć kopię zapasową WhatsApp do Huawei P30 Lite/P30/P30 Pro

Jak łatwo przywrócić kopię zapasową WhatsApp do Huawei P30 Lite / P30 / P30 Pro? Bez względu na to, jaki masz system operacyjny, pomożemy Ci przenieść dane WhatsApp bez żadnych kłopotów.

Jak wysłać plik PDF przez WhatsApp? Kompletna aktualizacja poradnika 2021

Jeśli nie masz pomysłu na wysyłanie plików PDF przez WhatsApp, kliknij ten post już teraz! Tutaj oferujemy bezpłatne sposoby, które pomogą Ci osiągnąć!

Pełne rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych i przywracania WhatsApp na Androida i iPhone'a 11

W tym artykule podzielimy się z Tobą różnymi sposobami łatwego tworzenia kopii zapasowych i przywracania wiadomości WhatsApp na iPhonie i urządzeniu z Androidem.

Importuj czat WhatsApp: ostateczny przewodnik

W tym artykule omówiono wszystkie aspekty importowania czatu WhatsApp z różnych platform zarówno dla użytkowników Androida, jak i iPhone'a. Bez względu na to, czy chcesz zaimportować WhatsApp Google Drive / lokalną kopię zapasową lub kopię zapasową iTunes / iCloud na urządzenie z Androidem lub iPhone'em, zapewniamy szczegółowe wskazówki dla Ciebie.

4 opcje tworzenia kopii zapasowych wiadomości WhatsApp na Androida

Ten tekst pokazuje 4 opcje tworzenia kopii zapasowych wiadomości WhatsApp z Androida na Dysk Google, kartę SD, komputer, a nawet iPhone'a.

Lokalizacja kopii zapasowej WhatsApp na Dysku Google

Gdzie jest lokalizacja kopii zapasowej WhatsApp Dysk Google? Tutaj omówimy wszystkie rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed utworzeniem kopii zapasowej danych WhatsApp na dysku Google.

Co należy wiedzieć przed pobraniem iTransor dla WhatsApp Crack

Dzisiaj omówimy rzeczy, które powinieneś wiedzieć przed użyciem pirackiej (złamanej) wersji iTransor dla WhatsApp. Wszystkie zalety i wady zostaną wymienione w tym artykule.

[iOS & Android] Jak usunąć kontakt WhatsApp?

Zgorzkniały fakt, że ktoś przeszkadza Ci w kontaktach WhatsApp? W tym artykule omówiono usuwanie kontaktów w WhatsApp.

Kopia zapasowa WhatsApp do iTunes: kompletny przewodnik

Czy iTunes wykona kopię zapasową WhatsApp? Czy istnieje sposób na przywrócenie czatów WhatsApp tylko z pełnej kopii zapasowej iTunes? Ten kompletny przewodnik zawiera odpowiedzi na wszelkie pytania, które masz na myśli.

Jak wykonać kopię zapasową wiadomości WhatsApp w Gmailu

Chcesz wiedzieć, jak wykonać kopię zapasową WhatsApp do Gmaila jednym kliknięciem? Ten post wyjaśnia najlepsze rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych wiadomości WhatsApp w Gmailu.

Jak wyeksportować czat WhatsApp?

Co oznacza eksport czatu w WhatsApp? Czy jest inny sposób eksportowania czatu WhatsApp na komputer z/bez multimediów? Sprawdź ten ostateczny przewodnik dotyczący eksportowania czatu WhatsApp.

[Szczegółowy przewodnik]Gdzie są przechowywane wiadomości WhatsApp?

Ten obszerny przewodnik pomoże Ci dowiedzieć się, gdzie są przechowywane wiadomości WhatsApp na iPhonie, Androidzie i komputerze. Nie wahaj się czytać dalej.

Ręcznie robiona książka WhatsApp podczas samoizolacji koronawirusa w domu

Czy uważasz, że chatbook WhatsApp może być doskonałym pomysłem dla Twojego partnera, rodziny lub przyjaciół? Oto przewodnik dotyczący tworzenia książki czatu WhatsApp.

Czy możesz kopiować wiadomości WhatsApp z iPhone'a na Google Pixel?

W tym artykule dowiesz się, jak przenieść WhatsApp bezpośrednio z iPhone'a do Google Pixel!

3 sposoby na przeniesienie mediów WhatsApp na kartę SD z/bez komputera

Ten artykuł zawiera samouczki 3, aby łatwo przenieść multimedia WhatsApp na kartę SD z komputerem lub bez niego.

3 wydajne sposoby drukowania zdjęć WhatsApp

W tym artykule przedstawiono trzy sposoby drukowania zdjęć z WhatsApp. Możesz wydrukować go tak, jak pokazują w WhatsApp na telefonie, lub wydrukować razem tylko zdjęcia.

Jak wyeksportować kontakty WhatsApp?

Ten przewodnik opisuje, jak wyeksportować kontakty WhatsApp do CSV i vCard, co jest idealne dla każdego, kto chce tworzyć kopie swoich kontaktów WhatsApp.

Kopia zapasowa Dysku Google WhatsApp Nie działa? Oto rozwiązania 5

W tym artykule omówiono kompleksowe rozwiązania problemu „Niedziałająca kopia zapasowa dysku Google WhatsApp”.

Jak udostępnić Instagram na WhatsApp?

Chcesz podzielić się historią, profilem lub postem z Instagrama na WhatsApp? Kliknij ten post, aby zobaczyć, jak to zrobić za darmo!

[Wskazówki i wskazówki] Jak wyeksportować ponad 40000 wiadomości WhatsApp

Zastanawiasz się, jak wyeksportować ponad 40000 wiadomości WhatsApp? Nie wahaj się przeczytać tego posta, który oferuje w 100% wykonalne rozwiązania zarówno dla użytkowników iPhone'a, jak i Androida.

Jak wyeksportować naklejki WhatsApp?

Jak można eksportować naklejki WhatsApp na inne urządzenia? Byłoby to ważne dla odbiorców, ponieważ chcieliby utworzyć kopię zapasową naklejek WhatsApp, aby zapobiec utracie.

Jak zatrzymać kopię zapasową WhatsApp

Pokażemy Ci wszystkie sposoby, które znaleźliśmy, aby pomóc Ci zatrzymać lub wyłączyć kopię zapasową WhatsApp na urządzeniu z Androidem lub iPhonem.

Jak przenieść WhatsApp z Androida na Huawei?

Chcesz przenieść WhatsApp z Androida na Huawei? Czytaj dalej i poznaj 4 sposoby, które mogą pomóc w przeniesieniu danych WhatsApp ze starego urządzenia z Androidem na nowy telefon Huawei.

Jak wykonać kopię zapasową WhatsApp Media na iPhone'a i Androida?

Jak wykonać kopię zapasową WhatsApp Media na iPhone'a i Androida?

Jak przenieść WhatsApp z iPhone'a na Androida w 2021 roku?

4 Darmowe sposoby na przeniesienie danych WhatsApp ze starego iPhone'a na nowy telefon z Androidem, kliknij post, aby dowiedzieć się, jak to naprawić!

Jak przywrócić kopię zapasową WhatsApp z karty SD

W tym samouczku pokażemy Ci, jak krok po kroku przywrócić kopię zapasową WhatsApp z karty SD.

Nie można przywrócić kopii zapasowej WhatsApp z Dysku Google? 3 sposoby na naprawę

Pokażemy Ci 3 rozwiązania błędu „Nie można przywrócić kopii zapasowej WhatsApp z Dysku Google”, który napotkałeś podczas przywracania kopii zapasowej WhatsApp.

Co zrobić, gdy przywracanie WhatsApp nie powiodło się na Androidzie: 5 opcji

Co możesz zrobić, gdy przywracanie WhatsApp nie powiodło się na urządzeniu z Androidem? Oto rozwiązania 5, aby pozbyć się problemu z przywracaniem WhatsApp na urządzeniu z Androidem.

5 najlepszych programów do przesyłania WhatsApp, których nie chcesz przegapić w 2021 r.

Nie masz pojęcia, które oprogramowanie do przesyłania WhatsApp wybrać? W tym artykule znajdziesz 5 najlepszych darmowych programów do przesyłania WhatsApp po dokładnym przetestowaniu i przejrzeniu.

Jak dodać kogoś na WhatsApp [wersja na Androida i iPhone'a]

Chcesz wiedzieć, jak dodać kogoś do grupy WhatsApp/Whatsapp? Kliknij ten post, a otrzymasz przewodnik krok po kroku!

Automatyczna kopia zapasowa WhatsApp: samouczki, problemy i sposoby ich naprawy

Jak otworzyć automatyczną kopię zapasową WhatsApp? Jak odłączyć automatyczną kopię zapasową WhatsApp z Dyskiem Google? Tutaj mamy wszystko, czego potrzebujesz do automatycznego tworzenia kopii zapasowych WhatsApp!

Przenieś WhatsApp z Androida na iPhone'a - Pełny przewodnik

Przenoszenie WhatsApp z Androida na iPhone'a jest bardzo kłopotliwe. Oto kilka wskazówek, jak przesyłać wiadomości WhatsApp z Androida na iPhone'a za pomocą prostych procedur.

4 sposoby, aby zatrzymać WhatsApp przed automatycznym zapisywaniem zdjęć [iPhone i Android]

W tym artykule wyjaśniono proste czynności, które należy wykonać, aby uniemożliwić WhatsApp automatyczne zapisywanie zdjęć i innych multimediów na Twoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem.

Jak wyeksportować wszystkie czaty WhatsApp naraz?

Eksport czatów WhatsApp ma ograniczenie do 10,000 XNUMX wiadomości z dołączonymi plikami multimedialnymi i musisz to zrobić ręcznie. Czy istnieje sposób na jednoczesne wyeksportowanie wszystkich czatów WhatsApp? Spójrz na to!

4 sposoby na tworzenie kopii zapasowych WhatsApp z iPhone'a na PC

Ten obszerny przewodnik wyjaśnia najlepsze sposoby 4 tworzenia kopii zapasowych WhatsApp iPhone na PC. Po przeczytaniu tego artykułu będziesz w stanie rozwiązać problem z kopią zapasową!

Jak zmienić numer WhatsApp i zachować historię czatów

Czy można zmienić numer WhatsApp przy zachowaniu historii czatu? Ten post zaoferuje najlepszą odpowiedź i rozwiązanie dla Ciebie.

[100% za darmo] Jak utworzyć link WhatsApp w biografii na Instagramie?

Dowiedz się, jak utworzyć link do WhatsApp w biografii na Instagramie. W tym artykule znajdziesz bezpłatne metody, które nauczą Cię, jak dodać WhatsApp do Instagrama.

Jak tworzyć kopie zapasowe tylko czatów WhatsApp?

Ciekawe, jak wykonać kopię zapasową tylko czatu WhatsApp? Oto kompletny przewodnik, który pomoże Ci tworzyć kopie zapasowe tylko czatów WhatsApp na urządzeniach iPhone i Android.

Najłatwiejsze sposoby eksportowania czatu WhatsApp do programu Excel

To jest przewodnik krok po kroku o 2 najłatwiejszych sposobach eksportowania czatów WhatsApp do programu Excel i świetna wskazówka dotycząca odczytywania wyeksportowanych czatów, gdy pojawiają się na telefonie.

[Poradnik] Przywracanie WhatsApp z iCloud nie działa

Czy Twój Whatsapp nie przywraca danych z iCloud? W tym artykule przedstawiamy kilka skutecznych metod naprawy przywracania Whatsapp z niedziałającego problemu z iCloud.

Jak przywrócić WhatsApp z iCloud na Androida

Jeśli chcesz przywrócić WhatsApp z icloud na urządzenie z Androidem bez utraty danych, postępuj zgodnie z tym przewodnikiem krok po kroku. Pomoże Ci przywrócić kopię zapasową WhatsApp z icloud na Androida w ciągu kilku minut.

Top 6 darmowych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych WhatsApp na iPhone'a i Androida

Ten samouczek obejmuje 6 najlepszych darmowych rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych WhatsApp dla urządzeń iPhone i Android. Możesz wybrać najlepszy dla swoich potrzeb.

Kopia zapasowa WhatsApp utknęła na poziomie 0%? Napraw to teraz

W tym artykule dowiesz się, jak rozwiązać problem „Kopia zapasowa WhatsApp utknęła na poziomie 0”. Powiemy Ci również, jak bezpłatnie wykonać kopię zapasową danych WhatsApp.

Metody 5 do przesyłania wiadomości WhatsApp do Huawei

Chcesz przenieść wiadomości WhatsApp do Huawei z urządzenia z Androidem lub iPhone'a? 5 przydatnych sposobów wymienionych w tym artykule będzie dla Ciebie dostępnych.

Czy stracisz rozmowy WhatsApp, jeśli zmienisz telefon?

Dane telefonu będą pierwszymi problemami, gdy zmienimy telefony. Czy po tym stracimy rozmowy WhatsApp? Uwzględniono różne scenariusze i rozwiązania.

[Rozwiązany] Jak przenieść WhatsApp na nowy telefon?

Czy niedawno przeszedłeś na nowy Android lub iPhone i musisz przenieść WhatsApp na nowy telefon? Zobaczmy, jak przesyłać wiadomości WhatsApp między 2 różnymi urządzeniami.

Wiadomość WhatsApp nie została dostarczona? 8 bezpłatnych rozwiązań tutaj, aby pomóc!

Szukasz darmowego sposobu na rozwiązanie problemu z niedostarczeniem wiadomości WhatsApp? Kliknij ten post, aby zobaczyć, jak to zrobić!

Jak udostępniać wideo z YouTube na WhatsApp?

Jeśli nie masz pomysłu, aby udostępnić swój ulubiony film z YouTube na WhatsApp, po prostu kliknij ten post! Odkrywamy 4 bezpłatne metody, aby pomóc!

[Bezpośrednio] Jak przenieść WhatsApp Business z Androida na iPhone'a

WhatsApp Business będzie doskonałym wyborem do prowadzenia małej firmy. Oto 3 sposoby, które pomogą Ci zachować dane klientów w WhatsApp Business po przejściu z Androida na iPhone'a.

[Rozwiązany] Jak czytać kopię zapasową WhatsApp na Dysku Google

Nie przegap najlepszego sposobu na przeczytanie kopii zapasowej WhatsApp na dysku Google przedstawionego w tym artykule, jeśli masz takie pragnienie.

Użyj WhatsApp bez numeru telefonu | 3 metody pracy

Dzięki numerowi aplikacji TextNow, numerowi Google Voice i numerowi telefonu stacjonarnego możesz łatwo korzystać z WhatsApp bez numeru telefonu. Dowiedz się, jak w artykule.

[5 sposobów] Napraw problem z wysyłaniem wiadomości głosowych przez WhatsApp

Tutaj możesz dowiedzieć się 5 sposobów na rozwiązanie problemu z brakiem wysyłania wiadomości głosowych przez WhatsApp, a także rozwiązać problem z niedziałającymi wiadomościami głosowymi.

2021 Backuptrans iPhone WhatsApp na Android Transfer Review: czy to naprawdę działa?

Zapoznaj się dokładnie z przeglądem Backuptrans iPhone WhatsApp na Android Transfer, a także jego najlepszą alternatywą.

Przenieś WhatsApp na SD na 3 różne sposoby [Dyskurs o metodzie]

Oto samouczek, jak używać aFoneSoft iTransor dla WhatsApp do przesyłania WhatsApp na kartę SD, tworzenia kopii zapasowych, przywracania i eksportowania kopii zapasowej WhatsApp do HTML i CSV/XLS.

Czy mogę mieć 2 konta WhatsApp na jednym telefonie?

Możesz mieć dwa oddzielne konta WhatsApp, ale noszenie dwóch telefonów jest kłopotliwe. Ten artykuł ma na celu odpowiedź na wszystko na pytanie „Czy mogę mieć 2 konta WhatsApp na jednym telefonie?”.

Jak importować czaty WhatsApp z pliku ZIP?

Wiele osób mogło tworzyć kopie zapasowe czatów WhatsApp i przechowywać je jako pliki ZIP do przyszłego transferu. Jak więc możemy zaimportować czaty WhatsApp z pliku ZIP?

Jak wydrukować czat WhatsApp tak, jak pojawia się na telefonie?

Sprawdź ten przewodnik o tym, jak drukować wiadomości WhatsApp tak, jak pojawiają się na telefonie! Bez względu na to, aby zrobić prezent dla przyjaciela / miłości lub do legalnego użytku, ten przewodnik pomoże.

7 sposobów na tworzenie kopii zapasowych WhatsApp na PC

Ten tekst pokaże Ci 7 opcji tworzenia kopii zapasowej całej bazy danych lub tylko niektórych rozmów WhatsApp na PC.

Elastycznie twórz kopie zapasowe WhatsApp na iPhonie na Dysk Google (obsługiwany iOS 15)

Chcesz wiedzieć, jak łatwo wykonać kopię zapasową WhatsApp na urządzeniach iPhone na Dysku Google? Kliknij ten post, aby znaleźć odpowiedź!

Jak wyeksportować duży czat WhatsApp

Chcesz wiedzieć, jak eksportować duże dzienniki czatów WhatsApp bez przekraczania limitu? Wypróbuj te wskazówki i wyeksportuj wszystkie swoje ulubione rozmowy w ciągu kilku sekund!

Jak przenieść WhatsApp na nowy telefon z tym samym numerem

Przenosząc WhatsApp na nowy telefon z tym samym numerem, nie możesz po prostu zalogować się do swojego profilu WhatsApp na innym urządzeniu. Dlatego przeniesienie WhatsApp na nowy numer telefonu jest skomplikowane.

Jak wykonać kopię zapasową z WhatsApp Web

W artykule omówiono metodę tworzenia kopii zapasowych danych WhatsApp za pośrednictwem WhatsApp Web, a znajdziesz 4 sposoby tworzenia kopii zapasowych WhatsApp.

3 sposoby przesyłania wiadomości WhatsApp z Androida na iPhone'a bez komputera

Zastanawiasz się, czy możesz przesyłać wiadomości WhatsApp z Androida na iPhone'a bez komputera lub komputera? Nie martw się. Ten post pokaże Ci wszystkie wskazówki i triki.

Jak wysłać zdjęcia z WhatsApp na e-mail?

Pomożemy Ci dowiedzieć się, jak wysyłać zdjęcia z WhatsApp na Androida lub iPhone'a za pośrednictwem poczty e-mail, a także sposób zbiorczego eksportowania obrazów WhatsApp.

Jak przenieść wiadomości WhatsApp z Androida na Androida bez Dysku Google?

Jak przenieść wiadomości WhatsApp z urządzenia z Androidem na inne bez korzystania z Dysku Google? W tym artykule przedstawiono 3 metody.

Top 7 aplikacji do tworzenia kopii zapasowych czatów WhatsApp na urządzenia z systemem Android i iPhone

Jeśli szukasz aplikacji do tworzenia kopii zapasowych czatów WhatsApp, to trafiłeś we właściwe miejsce. W tym artykule wymienimy najważniejsze funkcje do rozważenia oraz 7 najlepszych aplikacji do tworzenia kopii zapasowych czatów WhatsApp na rynku.

Jak przenieść WhatsApp z iPhone'a na iPhone'a za pomocą iTunes

Ten post zawiera wszystkie wskazówki i porady dotyczące przesyłania czatów WhatsApp z iPhone'a na iPhone'a za pomocą iTunes i bez iTunes.

[Pełny przewodnik] Jak zapisywać zdjęcia Whatsapp na Androidzie

Ten post pokaże Ci wszystkie najlepsze sposoby zapisywania zdjęć WhatsApp na urządzeniach z Androidem, takich jak Samsung, Huawei itp.

4 proste sposoby na przeniesienie WhatsApp z iPhone'a na Samsung S9 / S10 / S20

Jak przenieść WhatsApp z iPhone'a na Samsung S10/S20 bez utraty danych? Przeprowadzimy Cię przez 4 proste opcje, które pomogą Ci przenieść wszystkie wiadomości WhatsApp jednym kliknięciem.

Jak przywrócić wiadomości WhatsApp bez Dysku Google?

Dowiedz się, jak przywrócić wiadomości WhatsApp bez dysku Google z 3 przypadkami przedstawionymi w tym artykule.

3 sposoby przywracania wiadomości WhatsApp na Androida

Ten tekst pokaże Ci 3 sposoby przywracania wiadomości WhatsApp na Androida z urządzenia z Androidem lub iPhone'a.

Jak przenieść WhatsApp z Xiaomi na Huawei?

Czy szukałeś sposobów, aby dowiedzieć się, jak przenieść WhatsApp z Xiaomi na Huawei? Jesteśmy tutaj z tym przewodnikiem, aby zapewnić użytkownikom Androida łatwy i skuteczny sposób na migrację danych urządzeń.

Jak eksportować i importować czaty WhatsApp przez e-mail?

Czat e-mail WhatsApp służy do zapisywania cennych rozmów. Przedstawimy, jak eksportować i importować czaty WhatsApp przez e-mail i jak skutecznie.

Jak przenieść kopię zapasową WhatsApp z Dysku Google do iCloud

Czy można przenieść kopię zapasową WhatsApp z dysku Google na iCloud? Tak. Ale nie ma na to bezpośredniego sposobu. W tym artykule omówiono pośredni sposób wykonania transferu.

[Naprawiono] WhatsApp nie przywraca zdjęć z kopii zapasowej na iPhonie/Androidzie

WhatsApp nie przywraca zdjęć na Twoim iPhonie lub urządzeniu z Androidem? Tutaj oferujemy 3 rozwiązania tego problemu oraz 1 dodatkową wskazówkę dotyczącą zarządzania danymi WhatsApp.

Jak przenieść WhatsApp do WhatsApp Business?

Czy potrzebujesz przewodnika, aby dowiedzieć się, jak przenieść się z WhatsApp do WhatsApp Business? Jeśli tak, to przedstawiamy uproszczony, ale użyteczny przewodnik, który pomoże ci.

3 sposoby przeniesienia WhatsApp Business z iPhone'a na Androida

Ważne są wyłącznie dane WhatsApp Business. Sprawdź ten przewodnik krok po kroku przedstawiający 3 najlepsze sposoby przeniesienia WhatsApp Business z iPhone'a na Androida.

Najlepsze metody 3 do przesyłania WhatsApp z Androida na Androida w 2021

Ten artykuł zawiera 3 łatwe do naśladowania rozwiązania umożliwiające przeniesienie WhatsApp z Androida na Androida w ciągu kilku minut.

7 najczęściej zadawanych pytań na temat WhatsApp i WhatsApp Business

Jak przenieść WhatsApp z iPhone'a na OnePlus 7t / 7t Pro

Jeśli zmieniasz iPhone'a na Oneplus 7t/7t Pro, przesyłanie danych WhatsApp może być największym problemem. Na szczęście istnieją narzędzia innych firm, które mogą nam pomóc w osiągnięciu tego celu za pomocą kilku kliknięć.

Jak przenieść kopię zapasową WhatsApp z iCloud na Dysk Google?

Planujesz zmienić swój iPhone na Androida? Z tego przewodnika poznasz prawdopodobną metodę przesyłania kopii zapasowej WhatsApp z iCloud na Dysk Google.

Przenieś WhatsApp z iPhone'a na telefon OPPO

Czy nadal masz problemy z przeniesieniem WhatsApp z iPhone'a na telefon OPPO? Tutaj przedstawimy Ci kilka metod, w tym oficjalne i zewnętrzne.

Jak pobrać wiadomości WhatsApp z innego telefonu?

Jak wyeksportować moje multimedia WhatsApp z telefonu na zewnętrzny dysk twardy?

Zastanawiasz się, jak wyodrębnić multimedia WhatsApp z telefonu na dysk zewnętrzny? Jeśli tak, to dzisiaj wyjaśnimy tutaj metody wyodrębniania mediów WhatsApp.

[Aktualizacja 2021] 3 najlepsze sposoby przywracania kopii zapasowej WhatsApp bez odinstalowywania

W tym artykule dowiesz się, jak przywrócić dane WhatsApp bez ich odinstalowywania. Pierwszą metodą, której użyjemy, jest iTransor dla WhatsApp. Następnie pokażemy, jak przywrócić kopię zapasową WhatsApp na iPhonie za pomocą iTunes, a następnie za pomocą kopii zapasowej Menedżera plików na Androida.