4 sposoby na tworzenie kopii zapasowych WhatsApp z iPhone'a na PC

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > 4 sposoby na tworzenie kopii zapasowych WhatsApp z iPhone'a na PC

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 13 września 2021 r.

Jesteś tutaj, ponieważ chcesz wiedzieć o różnych sposobach tworzenia kopii zapasowych WhatsApp iPhone na PC. Ten obszerny przewodnik wyjaśnia najlepsze sposoby 4 tworzenia kopii zapasowych WhatsApp z iPhone'a na PC. Jeśli masz problem z tworzeniem kopii zapasowych danych, po przeczytaniu tego artykułu będziesz w stanie go rozwiązać!

kopia zapasowa-whatsapp-iphone-to-pc

Skróćmy długą historię i omówmy, dlaczego ważne jest, aby kopia zapasowa WhatsApp iPhone na PC.

WhatsApp to najbardziej znane narzędzie komunikacji. Ma prawie 1.5 miliarda użytkowników na całym świecie. Jest kilka powodów jego popularności. Ludzie używają go do udostępniania różnych plików i wszystkich rodzajów multimediów. Co więcej, jest to świetny sposób komunikacji.

Różne organizacje używają go nawet do celów zawodowych. Udostępniają najważniejsze pliki nawet z poufnymi danymi. Co z tego, jeśli omyłkowo usuniesz ważny plik? Aby zapewnić bezpieczeństwo danych WhatsApp, musisz regularnie wykonywać kopię zapasową WhatsApp.

Różne sposoby tworzenia kopii zapasowych WhatsApp z iPhone'a na PC

Istnieje wiele metod tworzenia kopii zapasowych WhatsApp. Jednak ten artykuł obejmuje 4 najbardziej wydajne metody wykonywania kopii zapasowej WhatsApp. Omówmy je wszystkie jeden po drugim:

Metoda 1. Wyślij e-mailem czaty WhatsApp w celu utworzenia kopii zapasowej

Jest to najprostsza metoda tworzenia kopii zapasowej WhatsApp iPhone na PC. Więc ta metoda pozwala ci z powrotem pewną ilość danych. Jest to natywna funkcja WhatsApp. Więc WhatsApp oferuje ci e-mailem indywidualny czat lub rozmowy grupowe.

Co więcej, jest to bezpłatne rozwiązanie. Jednak istnieje cera stosująca tę metodę. Dzieje się tak, ponieważ e-mail pozwala na załączanie ograniczonych plików multimedialnych. Więc jeśli masz mniej danych, może to być uczciwe rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych WhatsApp. Jeśli więc Twoje dane są mniejsze niż rozmiar objęty ograniczeniami e-mail, wykonaj poniższe czynności:

kopiuj-wiadomości-whatsapp-z-iphone-do-google-pixel


Metoda 2. Utwórz kopię zapasową WhatsApp z iPhone'a na komputer przez iTunes

Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone'a, prawdopodobnie znasz iTunes. Jest to przydatne narzędzie do tworzenia kopii zapasowych danych iPhone'a. iTunes to darmowe narzędzie opracowane przez Apple. Możesz użyć tego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych WhatsApp z iPhone'a na komputer. Chociaż jest to nieco skomplikowane w użyciu, ludzie uważają go za przydatny, ponieważ jest bezpłatny!

Co więcej, to narzędzie nie zawiera specjalnej funkcji do tworzenia kopii zapasowych WhatsApp. Jest to ogólna aplikacja opracowana do tworzenia kopii zapasowych urządzeń iPhone. Jednak nadal możesz go używać do tworzenia kopii zapasowych WhatsApp iPhone na PC.
Istnieją dwa sposoby tworzenia kopii zapasowych WhatsApp przez iTunes. Omówmy oba jeden po drugim:

2.1 Utwórz kopię zapasową WhatsApp z iPhone'a na PC za pomocą iTunes za pomocą kabla

To szybki i łatwy sposób na tworzenie kopii zapasowych danych WhatsApp za pośrednictwem iTunes. Wszystko, czego potrzebujesz, to połączenie iPhone'a z komputerem za pomocą kabla USB / Lightning. Wykonaj poniższe kroki:

snyc-iphone-to-itunes-za pomocą-kabla


2.2 Utwórz kopię zapasową WhatsApp z iPhone'a na PC za pośrednictwem iTunes bezprzewodowo

To kolejny sposób na wykonanie kopii zapasowej WhatsApp przez iTunes. W ten sposób wystarczy jeden kabel do transmisji danych, aby połączyć iPhone'a z komputerem. Następnie, jeśli nie masz kabla do transmisji danych, aby połączyć iPhone'a z komputerem, możesz użyć tej metody. Wymaga jednak zainstalowania najnowszej wersji iTunes. Wykonaj następujące kroki, aby rozpocząć proces tworzenia kopii zapasowej:


Metoda 3. Utwórz kopię zapasową WhatsApp z iPhone'a na PC za pomocą iTransor Lite

Jest to najskuteczniejszy sposób tworzenia kopii zapasowych WhatsApp. Jest to wielofunkcyjna aplikacja, która skutecznie eksportuje dane iOS. Aplikacja iTransor umożliwia tworzenie kopii zapasowych danych z iPhone'a na PC. Co więcej, bardzo przydatne jest przesyłanie kopii zapasowej iTunes i iCloud na komputer.

Wersja systemu Windows      Wersja Mac

aFoneSoft Aplikacja iTransor Lite umożliwia ręczne tworzenie kopii zapasowych WhatsApp. Możesz wybrać dokładnie to, czego potrzebujesz do tworzenia kopii zapasowych, takich jak kontakty, rozmowy i inne dane WhatsApp. Aby wykonać kopię zapasową danych, wykonaj poniższy krok:


Metoda 4. Utwórz kopię zapasową WhatsApp z iPhone'a na PC za pomocą iTransor dla WhatsApp

Zanim przejdziemy dalej, ważne jest, aby wiedzieć, że iTransor Lite i iTransor dla WhatsApp to dwie oddzielne aplikacje. Jeśli potrzebujesz prostych funkcji, iTransor Lite jest najlepszą opcją. Jeśli jednak potrzebujesz bardziej niezawodnego narzędzia do tworzenia kopii zapasowych WhatsApp z iPhone'a na PC, iTransor dla WhatsApp jest dla Ciebie!

YouTube Video

iTransor dla WhatsApp to Menedżer danych WhatsApp. Zapewnia nie tylko usługę tworzenia kopii zapasowych WhatsApp, ale także oferuje funkcję bezpośredniego przywracania dla użytkowników, aby przywrócić kopię zapasową iPhone'a z powrotem na iPhone'a lub inne urządzenie z systemem iOS / Android później.

wersja systemu Windows      Wersja Mac

Zanim zagłębimy się w ekskluzywne funkcje aFoneSoft iTransor dla WhatsApp, zrozummy jego przepływ pracy. Wykonaj poniższe czynności, aby wykonać kopię zapasową WhatsApp:

kopia zapasowa-whatsapp-przez-itransor-dla-whatsapp

iTransor dla WhatsApp to najpotężniejsza aplikacja do utrzymywania wszystkich kopii zapasowych WhatsApp. Oto kilka wyróżniających się korzyści z perspektywy obecnego artykułu:

Gorące artykuły