Wyczyść czat WhatsApp vs Usuń czat WhatsApp

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > Wyczyść czat WhatsApp vs Usuń czat WhatsApp

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 24 września 2021 r.

Czy jesteś trochę zdezorientowany, jaka jest różnica między czyszczeniem a usuwaniem czatów WhatsApp? Jeśli tak, na pewno nie jesteś sam!

Zasadniczo wyczyszczenie czatu WhatsApp oznacza usunięcie wszystkich wiadomości z rozmowy. Usunięcie ich to stały krok, który usuwa cały czat z Twojej skrzynki odbiorczej.

W tym poście przyjrzymy się różnice między czyszczeniem a usuwaniem czatów WhatsApp i zapoznaj się z prostym przewodnikiem, jak zrobić obie te rzeczy.

wyczyść WhatsApp vs usuń WhatsApp

Część 1: Jak wyczyścić czaty WhatsApp?

Możesz wyczyścić czaty na WhatsApp na dwa sposoby, w zależności od celu. Możesz wyczyścić dokładny czat indywidualny lub grupowy lub wyczyścić całe czaty WhatsApp za jednym razem. Oto kroki wymagane do wyczyszczenia czatów WhatsApp na oba sposoby.

1 Wyczyść dokładny indywidualny lub grupowy czat WhatsApp

2 Wyczyść wszystkie czaty na WhatsApp

Część 2: Jak usunąć czaty WhatsApp

Jeśli wolisz trwale usunąć czat WhatsApp ze swojej skrzynki odbiorczej, możesz zdecydować się na usunięcie go zamiast czyszczenia. Ale znowu, możesz usunąć pojedyncze czaty lub wszystkie jednocześnie. Poniżej znajdują się kroki, które należy wykonać, aby usunąć czat w WhatsApp:

1 Usuń indywidualny czat na WhatsApp

usuń czat WhatsApp

2 Wyczyść wszystkie czaty na WhatsApp

usuń wszystkie czaty WhatsApp

Możesz chcieć wiedzieć:
Jak przenieść WhatsApp z Androida na iPhone'a
Jak wyeksportować ponad 40000 wiadomości WhatsApp

Część 3: Jaka jest różnica między czyszczeniem a usuwaniem czatów w WhatsApp?

Teraz, gdy wprowadziliśmy różne sposoby czyszczenia i usuwania czatów w WhatsApp, ważne jest, aby zrozumieć różnicę między każdym procesem. Główną różnicą między czyszczeniem a usuwaniem czatów jest to, co dzieje się w Twojej skrzynce odbiorczej. Podczas czyszczenia czatu WhatsApp usuwasz zawartość czatu z rozmowy lub grupy, pozostawiając czat w swojej skrzynce odbiorczej.

Z drugiej strony usunięcie czatu WhatsApp usuwa całą zawartość i historię czatu, a także usuwa rozmowę lub grupę ze skrzynki odbiorczej. Po usunięciu będziesz musiał rozpocząć nową rozmowę ze swoim kontaktem, jeśli chcesz się z nim skontaktować w przyszłości.

Część 4: Czy można odzyskać usunięte czaty WhatsApp? Jak?

Jednym z najskuteczniejszych sposobów odzyskiwania usuniętych rozmów WhatsApp na iPhonie jest D-Powrót z aFoneSoft.

3 kluczowe cechy programu D-Back obejmują:

Okna Mac OS
Proces odzyskiwania D-Back jest bardzo prosty i odbywa się poprzez proces selekcji i skanowania. Więcej informacji znajdziesz tutaj - 'Odzyskaj usunięte wiadomości WhatsApp z iPhone'a”.

Wskazówki dotyczące bonusów: Utwórz kopię zapasową czatów WhatsApp przed usunięciem, przywróć w dowolnym momencie

Czyszczenie i usuwanie czatów WhatsApp może być czasochłonne i może spowodować utratę ważnych plików i danych. Pomóc Ci, aFoneSoft jest pionierem iTransor dla WhatsApp Aplikacja, która jest idealnym narzędziem do zarządzania WhatsApp i umożliwia bezproblemowe przesyłanie między WhatsApp na Androida i iPhone oraz zapewnia kompleksową kopię zapasową WhatsApp na Twój komputer. Aplikacja jest idealnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce bez wysiłku tworzyć kopie zapasowe swoich plików WhatsApp.

Krok 1.Przede wszystkim pobierz aFoneSoft iTransor dla WhatsApp z powyższego przycisku. Uruchom go i wybierz 'Utwórz kopię zapasową WhatsApp na urządzeniachmoduł. Podłącz urządzenie z systemem Android lub iOS do komputera za pomocą kabla USB, naciśnij „Kopię zapasową', gdy iTransor zakończy analizę urządzenia.

connect-device

Krok 2.iTransor utworzy pełną WhatsApp Twojego urządzenia, która obejmuje tworzenie kopii zapasowych wszystkich rozmów, naklejek, zdjęć, filmów i załączników. Uwaga: użytkownicy Androida muszą postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby zainstalować cumsomized WhatsApp i uzyskać dostęp do danych WhatsApp.

oprogramowanie do tworzenia kopii zapasowych

Krok 3.Proces zakończył się, gdy „Kopia zapasowa WhatsApp Messenger powiodła się' pojawia się.

WhatsApp-kopia zapasowa-udana

Jeśli jesteś tym zainteresowany, nie zapomnij go pobrać i wypróbować.

Wnioski

Chociaż oba usuwają wiadomości i treści z urządzenia, czyszczenie i usuwanie czatów w WhatsApp to nie to samo. Niezależnie od motywacji do usuwania czatów WhatsApp z telefonu, możesz to zrobić na kilka sposobów. Dobrym pomysłem jest jednak upewnienie się, że czaty WhatsApp mają kopię zapasową, zanim je usuniesz, i aFoneSoftiTransor dla WhatsApp to doskonały sposób na przeniesienie żądanych plików na komputer.

Transfer/Backup/Restore/Eksport WhatsApp na iPhone/Android za pomocą jednego kliknięcia.

Spróbuj teraz
produkt itransor

Często zadawane pytania: wskazówki, które możesz chcieć wiedzieć

1 Czy wyczyszczenie czatu w WhatsApp usuwa to dla wszystkich?

Wyczyszczenie czatu WhatsApp spowoduje usunięcie wiadomości tylko za Ciebie, a Twoje wiadomości będą nadal widoczne na telefonie drugiej osoby. Druga osoba również nie zostanie powiadomiona, że ​​czat został wyczyszczony, i tylko Ty będziesz wiedział, że usunąłeś wiadomości z urządzenia.

2 Skąd wiesz, że ktoś usunął Twój czat na WhatsApp?

Nie ma sposobu, aby dowiedzieć się, czy ktoś usunął Twój czat na WhatsApp, chyba że zapytasz go bezpośrednio! Być może powodem tego jest ochrona użytkowników i zachowanie anonimowości powodów usuwania czatów. Chociaż może to być frustrujące, działa w obie strony. Jeśli chcesz usunąć czyjeś wiadomości, ale nie chcesz, aby wiedzieli, oferuje ten sam poziom anonimowości.

3 Czy wiadomości WhatsApp mogą być śledzone po ich usunięciu?

Badania pokazuje, że ślady czatów można znaleźć w telefonie nawet po usunięciu wiadomości. I chociaż WhatsApp oferuje szyfrowanie typu end-to-end, wydaje się, że jedynym sposobem na trwałe usunięcie wiadomości WhatsApp jest całkowite usunięcie aplikacji z urządzenia.

Gorące artykuły