Czy Samsung Smart Switch przesyła wiadomości WhatsApp?

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > Czy Samsung Smart Switch przesyła wiadomości WhatsApp?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Jeśli niedawno zaktualizowałeś swój telefon do nowego Samsunga i chcesz przenieść swoje dane WhatsApp na nowy telefon, możesz się zastanawiać czy Samsung Smart Switch może również pomóc w przesyłaniu wiadomości WhatsApp. Ten artykuł odpowie na to pytanie, a także przedstawi różne sposoby przenoszenia danych na nowe urządzenie, z których możesz następnie wybrać.

robi-samsung-smart-switch-transfer-czaty-whatsapp


Co to jest inteligentny przełącznik Samsung?

Smart Switch to sposób firmy Samsung, który umożliwia bezproblemowe przesyłanie danych ze starego urządzenia na nowe. Co więc można przenieść? Rzeczy takie jak zdjęcia, pliki, wiadomości SMS, aplikacje, które zostały zainstalowane ze Sklepu Google Play, a nawet poprzednie ustawienia urządzenia, można przenieść za pomocą inteligentnego przełącznika. Umożliwia przesyłanie danych z urządzeń z systemem Android i iOS, dzięki czemu nie musisz tego robić ręcznie.

Samsung-inteligentny-przełącznik


Czy Samsung Smart Switch przesyła wiadomości WhatsApp?

Krótka odpowiedź na to pytanie brzmi nie, nie możesz przenosić wiadomości WhatsApp za pomocą Samsung Smart Switch ze starego urządzenia na nowe urządzenie Samsung. Powodem tego dostarczonym przez Samsunga jest to, że wiadomości WhatsApp są całkowicie zaszyfrowane, podobnie jak inne dane WhatsApp, nie można ich przesłać za pomocą inteligentnego przełącznika. To samo dotyczy innych aplikacji, które wykorzystują szyfrowanie typu end-to-end do przesyłania danych. Jednak na szczęście istnieją inne metody, które możesz zastosować przenieś wiadomości WhatsApp ze starego urządzenia na nowy Samsung.

YouTube Video


WhatsApp Transfer - 2 alternatywy dla Samsung Smart Switch

Chociaż Samsung Smart Switch nie może pomóc w przesyłaniu danych WhatsApp, są inne narzędzia to wystarczy. Tutaj przedstawiamy dwa sposoby, które pomogą Ci przenieść wszystkie czaty WhatsApp.

Alternatywa 1 - Użyj iTransor dla WhatsApp do przesyłania wiadomości WhatsApp (zalecane)

Jeśli regularnie korzystasz z WhatsApp do wysyłania wiadomości, zdjęć i filmów, będzie dużo danych, które będziesz chciał przenieść na swoje nowe urządzenie. Wykonanie tego ręcznie może zająć dużo czasu i wysiłku, dlatego zaleca się korzystanie z iTransor dla WhatsApp narzędzie do migracji wiadomości i innych przydatnych informacji. Jedną z wielu zalet korzystania z iTransor dla WhatsApp jest to, że jest niezwykle łatwy w użyciu, wymaga tylko kilku kliknięć, aby przenieść dane między urządzeniami. Obsługuje zarówno dane WhatsApp, jak i WhatsApp Business, obsługuje najnowsze modele, takie jak Samsung S20 i iPhone 12. Ponadto może przesyłać cała kolekcja dane, w tym Wiadomości, zdjęcia, filmy i inne załączniki Whatsapp. Aby przenieść swoje dane, wystarczy:

 1. Podłącz swoje urządzenia do komputera/laptopa z zainstalowanym iTransor for WhatsApp za pomocą kabli dostarczonych z urządzeniem. Jeśli nie masz oryginalnych kabli, upewnij się, że używasz niezawodnego kabla do transmisji danych.
 2. transfer-urządzenia-itransor-dla-whatsapp-connect

 3. Wybierz urządzenie źródłowe (urządzenie, z którego chcesz przesłać dane) i urządzenie docelowe (urządzenie, na które zostaną przesłane dane), a następnie kliknij przycisk „prześlij”.
 4. itransor-dla-whatsapp-przesyłanie-danych-whatsapp

 5. Poczekaj, aż wszystkie dane WhatsApp zostaną automatycznie przesłane. Twoje urządzenie uruchomi się ponownie, a następnie będziesz mieć wszystkie dane WhatsApp na nowym urządzeniu.
 6. itransor-for-whatsapp-transfer-finish

Otóż ​​to. W kilku prostych krokach i kliknięciach będziesz mógł łatwo przenosić informacje WhatsApp między urządzeniami. Jedną z wielu doskonałych funkcji iTransor dla WhatsApp jest to, że możesz przesyłać informacje WhatsApp z iOS na iOS, Androida na Androida, iOS na Androida i odwrotnie. Jest to doskonałe, ponieważ nie musisz korzystać z iCloud, co może wymagać zakupu dodatkowej przestrzeni dyskowej. Będziesz mieć kontrolę nad swoimi danymi.

wersja systemu Windows Wersja Mac

Alternatywa 2 - Użyj kopii zapasowej i przywracania na Dysku Google WhatsApp

Jeśli czytasz ten artykuł, prawdopodobnie chcesz przenieść dane z urządzenia z Androidem na inne urządzenie z Androidem (prawdopodobnie urządzenie Samsung). W takim przypadku możesz skorzystać z funkcji tworzenia kopii zapasowych na Dysku Google udostępnianej przez WhatsApp na Androida, aby przenieść swoje dane na nowe urządzenie. Aby to zrobić, musisz mieć konto Google.

 1. Otwórz WhatsApp, a następnie kliknij 3 kropki w prawym górnym rogu.
 2. Wybierz Ustawienia, Czaty i Kopia zapasowa czatu.
 3. Jeśli nie masz jeszcze konta Dysku Google połączonego z WhatsApp, połącz konto. Jeśli tak, wybierz opcję „kopia zapasowa”.
 4. open-whatsapp-google-drive-backup


 5. Po zakończeniu tworzenia kopii zapasowej otwórz WhatsApp na swoim nowym urządzeniu.
 6. Wybierz prawidłowe informacje, wprowadzając numer telefonu starego urządzenia.
 7. WhatsApp poprosi o przywrócenie informacji z kopii zapasowej. Wybierz tę opcję i poczekaj, aż Twoje dane zostaną przywrócone.
 8. przywracanie-whatsapp-backup-google-drive


Spowoduje to przywrócenie informacji WhatsApp na nowym urządzeniu, pod warunkiem, że zachowasz ten sam numer telefonu. Jeśli jednak chcesz zmienić numer telefonu na nowym urządzeniu, nadal możesz zastosować powyższą metodę ze starym numerem. Po pomyślnym przesłaniu danych możesz zmienić swój numer telefonu. WhatsApp rozpozna tę zmianę numerów i zachowa wszystkie Twoje dane na Twoim urządzeniu bez konieczności zakładania nowego profilu.

Często zadawane pytania dotyczące Samsung Smart Switch

Gorące artykuły