Czy jest wolny? aFoneSoft iTransor dla kodu rejestracyjnego WhatsApp

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > Czy jest wolny? aFoneSoft iTransor dla kodu rejestracyjnego WhatsApp

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Szukasz najlepszego sposobu na zabezpieczenie swoich danych WhatsApp? A co z najłatwiejszym sposobem przeniesienia WhatsApp z jednego urządzenia na drugie? Jeśli brzmi to jak świetny sposób na zarządzanie urządzeniami, może być konieczne aFoneSoft iTransor dla WhatsApp. Jest to jedyne, kompletne i wszechstronne narzędzie do zarządzania danymi WhatsApp, a w tym artykule przyjrzymy się, jak ważne jest uzyskanie ważnego kodu rejestracyjnego iTransor dla WhatsApp.

1. Dlaczego potrzebujesz iTransor dla WhatsApp

Zanim omówimy kod rejestracyjny programu, ważne jest, aby bardziej szczegółowo podzielić się z Tobą możliwościami programu. Najprościej mówiąc, iMyfone iTransor dla WhatsApp to narzędzie do zarządzania danymi przeznaczone specjalnie dla danych WhatsApp. Dzięki temu narzędziu możesz łatwo przenosić dane WhatsApp z jednego urządzenia na drugie, nawet na różne platformy, co czyni go idealnym rozwiązaniem podczas zmiany urządzeń. Jest to również najbardziej idealny sposób na tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych WhatsApp na komputerze, co pozwala na bezpieczne przechowywanie danych WhatsApp i przywracanie kopii zapasowej na urządzeniu, gdy zajdzie taka potrzeba.

Oto tylko niektóre z funkcji programu;

wersja systemu Windows      wersja na Maca

2. Co musisz wiedzieć o iTransor dla WhatsApp

Jeśli chcesz kupić ten program, powinieneś wiedzieć, że oferuje on trzy plany premium. Plany te obejmują:

itransfor dla licencji WhatsApp

Pamiętaj, że jak tylko kupisz jeden z tych planów, Twoja licencja zostanie przyznana natychmiast.

3. Dlaczego potrzebujesz oficjalnego iTransora do kodu rejestracyjnego WhatsApp?

Ważne jest, aby upewnić się, że otrzymałeś kod rejestracyjny iTransor dla WhatsApp, ponieważ program nie będzie działał bez niego i możesz nie być w stanie użyć go do tworzenia kopii zapasowych, przywracania lub przesyłania danych WhatsApp na inne urządzenie. Niektóre z innych powodów, dla których potrzebujesz oficjalnego kodu rejestracyjnego, obejmują:

4. Mamy dla Ciebie bonus

Tylko za wybranie iTransor dla WhatsApp, oferujemy 20% zniżki na zakup. Wykonaj te proste kroki, aby zastosować ten kod kuponu, dopóki trwa;

Twój kod rabatowy 20%: 5ED-FQ1-KZU

Krok 1: Odwiedź strona zakupu w Twoim komputerze.

Krok 2: Wybierz plan, który chcesz kupić, a następnie kliknij „Przejdź do kasy”, aby przejść do strony płatności.

Krok 3: Kliknij „Zrealizuj kod kuponu”, a następnie wklej powyższy kod w odpowiednim polu. Kliknij „Aktualizuj”, aby aktywować kod.

zrealizuj kod kuponu

Krok 4: Wypełnij informacje o zakupie i kontynuuj sfinalizowanie zakupu.

iMyfone iTransor dla WhatsApp to idealne rozwiązanie dla wszystkich Twoich potrzeb dotyczących danych WhatsApp. Za pomocą tego narzędzia możesz go używać do tworzenia kopii zapasowych i przywracania WhatsApp lub przesyłania danych WhatsApp między urządzeniami. Pobierz go już dziś, a już nigdy nie będziesz musiał przeskakiwać, aby przenieść WhatsApp na nowe urządzenie.

Więcej poradników na temat transferu WhatsApp:

Gorące artykuły