Jak dodać kogoś na WhatsApp [wersja na Androida i iPhone'a]

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > Jak dodać kogoś na WhatsApp [wersja na Androida i iPhone'a]

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 2 sierpnia 2021 r.

WhatsApp to obecnie jedna z największych platform wiadomości. Pozwala łączyć się z ludźmi z całego świata, jednocześnie zachowując szyfrowanie i bezpieczeństwo wiadomości. Jeśli nadal jesteś nowy na tej platformie, musisz się nauczyć jak dodać kogoś na WhatsApp.

W tym artykule podzielę się tym, jak dodawać kontakty w WhatsApp dla wersji na Androida i iPhone'a Tobie! I możesz nauczyć się dodaj kogoś do grupy WhatsApp i dodaj ich numer do swojego urządzenia mobilnego.

jak dodawać osoby na WhatsApp

Dodaj kogoś do WhatsApp [wersja na Androida i iPhone'a]

Aby dodać kogoś w WhatsApp, potrzebujesz numeru tej osoby. Jeśli dana osoba napisze do Ciebie wiadomość, a nie masz tego kontaktu dodanego, jako imię i nazwisko zobaczysz tylko numer kontaktu. Ponadto nie możesz zobaczyć historii danej osoby, jeśli nie masz ich dodanych do swoich kontaktów.

Pamiętaj, że aby bez problemu korzystać z WhatsApp, musisz mieć połączenie z szybką siecią internetową. Upewnij się również, że informacje kontaktowe są zapisywane w bezpiecznym miejscu. Oto szczegółowe instrukcje dla użytkowników z Androida i iOS.

Dla Android

nowy kontakt whassapt android

Wskazówki

Działa również, jeśli zapiszesz kontakt w swoich kontaktach telefonicznych. Jeśli użytkownik ma profil WhatsApp, po odświeżeniu listy kontaktów WhatsApp zobaczysz dodany nowy kontakt.

dla iPhone

Jak dodać kogoś do grupy WhatsApp

W WhatsApp możesz tworzyć czaty grupowe, w których wielu użytkowników jednocześnie udostępnia swoje wiadomości i pliki. Grupa WhatsApp ma administratorów, którzy są użytkownikami z uprawnieniami do dodawania lub usuwania użytkowników z grupy. Administratorzy z grupy mogą również zdecydować o zablokowaniu czatu grupowego. Skupmy się najpierw na tym, jak dodać kogoś do grupy WhatsApp.

Jak wspomnieliśmy, aby dodać kogoś do grupy WhatsApp, musisz być administratorem grupy. Oto szczegółowy przewodnik dla użytkowników Androida i iOS:

Dla Android

nowa grupa whassapt android

dla iPhone

Gorące artykuły