Jak wykonać kopię zapasową wiadomości WhatsApp w Gmailu

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > Jak wykonać kopię zapasową wiadomości WhatsApp w Gmailu

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Nigdy nie możesz mieć zbyt wielu kopii zapasowych wiadomości WhatsApp i chociaż możesz tworzyć kopie zapasowe czatów na Dysku Google, możesz także tworzyć kopie zapasowe niektórych wiadomości w Gmailu. Jeśli nic więcej, tę kopię zapasową Gmaila można łatwo przenieść. Możesz wysłać tę kopię zapasową do dowolnej osoby w dowolnym momencie lub wysłać ją na własne konto Gmail, aby zapewnić im bezpieczeństwo.

W tym artykule przyjrzymy się, jak tworzyć kopie zapasowe wiadomości WhatsApp w Gmailu.

Kroki tworzenia kopii zapasowych wiadomości WhatsApp w Gmailu

Tworzenie kopii zapasowych wiadomości WhatsApp przez Gmaila ma wiele zalet. Na początek będziesz mógł bardzo łatwo przenieść kopie zapasowe wiadomości do innej osoby, po prostu wysyłając je pocztą e-mail. Możesz również bardzo łatwo przenieść kopie zapasowe wiadomości na swój komputer. Należy jednak pamiętać o kilku kwestiach dotyczących tego rozwiązania do tworzenia kopii zapasowych, w tym:

Aby utworzyć kopię zapasową wiadomości WhatsApp w Gmailu, wykonaj te proste czynności;

Krok 1: Otwórz WhatsApp na swoim komputerze i powinieneś zobaczyć wszystkie czaty załadowane na ekranie. Stuknij rozmowę, którą chcesz zapisać, a następnie stuknij przycisk Więcej opcji (trzy kropki). Wybierz „Więcej”.

Krok 2: Dotknij „Eksportuj czat” i wybierz, czy chcesz dołączyć multimedia, czy nie.

Krok 3: W następnym interfejsie dotknij "Gmail" jako metody eksportowania czatu. Kopie zapasowe czatów zostaną dołączone do wiadomości e-mail, którą możesz następnie wysłać do siebie lub dowolnego innego konta Gmail.

kopia zapasowa wiadomości WhatsApp na gmail1

Lepszy sposób na tworzenie kopii zapasowych wiadomości WhatsApp za darmo

Powyższe rozwiązanie może być skuteczne, gdy wystarczy wykonać kopię zapasową kilku wiadomości, ale nie jest to idealny sposób na wykonanie kopii zapasowej wszystkich rozmów na koncie WhatsApp. Dzieje się tak, ponieważ musisz wykonać kopię zapasową jednego czatu po drugim, co może zająć bardzo dużo czasu. Istnieje narzędzie, które przezwycięży wszystkie te niedociągnięcia, umożliwiając tworzenie kopii zapasowych wszystkich wiadomości WhatsApp jednym kliknięciem. To narzędzie jest iMyfone iTransor dla WhatsApp. Za pomocą tego narzędzia możesz łatwo utworzyć pełną kopię zapasową wszystkich wiadomości WhatsApp, a następnie przywrócić kopię zapasową w późniejszym terminie.

Niektóre z funkcji, które sprawiają, że iTransor dla WhatsApp to najlepsza opcja, obejmują:

wersja systemu Windows      Wersja Mac

Aby użyć iTransor dla WhatsApp do tworzenia kopii zapasowych wiadomości WhatsApp na swoim komputerze, pobierz i zainstaluj program na swoim komputerze, a następnie wykonaj te proste czynności;

Krok 1: Po zakończeniu instalacji uruchom program, a następnie kliknij „Utwórz kopię zapasową WhatsApp na urządzeniach".

Krok 2:  Podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabli USB i włącz debugowanie USB, aby umożliwić programowi rozpoznanie urządzenia.

wybierz opcję tworzenia kopii zapasowej WhatsApp na urządzeniach

Krok 3: Jak tylko program wykryje urządzenie, kliknij „Kopię zapasową” i proces rozpocznie się natychmiast. Pozostaw urządzenie podłączone do komputera, aż proces się zakończy.

kopia zapasowa wiadomości whataspp

Jeśli weźmiesz pod uwagę, że iTransor dla WhatsApp pozwoli Ci nie tylko przywrócić kopię zapasową z powrotem na urządzenie, ale także przenieść wiadomości WhatsApp na inne urządzenie, staje się jasne, że jest to niezbędne narzędzie dla wszystkich użytkowników WhatsApp. Nie zaszkodzi również to, że narzędzie jest bardzo proste w użyciu, nawet dla początkującego użytkownika.

Gorące artykuły