[Wskazówki i wskazówki] Jak wyeksportować ponad 40000 wiadomości WhatsApp

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > [Wskazówki i wskazówki] Jak wyeksportować ponad 40000 wiadomości WhatsApp

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 6 sierpnia 2021 r.

Dziś WhatsApp jest jedną z najpopularniejszych aplikacji do komunikacji. Służy zarówno do wiadomości osobistych, jak i związanych z biznesem. Co więcej, kilku właścicieli firm polega teraz na tej platformie, aby komunikować się i udostępniać informacje klientom, pracownikom, współpracownikom i nie tylko. Nie sposób przecenić jego znaczenia.

WhatsApp przeszedł znaczącą aktualizację, która umożliwia zapisanie ponad 40,000 40000 wiadomości. Jednak nadejdzie czas, kiedy będziesz musiał wyeksportować ponad XNUMX ważnych czatów i wiadomości. Jak możesz to robić?

wyeksportuj wiadomość czatu WhatsApp

W tym przewodniku niektóre sekcje zostaną szczegółowo wyjaśnione:

Czy mogę wyeksportować więcej niż 40000 wiadomości WhatsApp?

Ustawienia czatu WhatsApp zostały zaprojektowane tak, aby automatycznie tworzyć kopie zapasowe czatów w pamięci telefonu, nawet jeśli jest to zależne od częstotliwości tworzenia kopii zapasowych.

Jeśli skorzystasz z wewnętrznej funkcji czatu eksportu WhatsApp, zostaniesz zapytany, czy eksportować z mediami, czy nie. Po wykonaniu tej czynności wysyłany jest e-mail z tymi czatami. Pamiętaj, że ten sposób jest ograniczony, a za pomocą mediów możesz wysłać tylko 10,000 40000 ostatnich wiadomości; bez multimediów możesz wyeksportować mniej niż XNUMX wiadomości. To wszystko z powodu pojemności poczty e-mail.

Oto prosty przewodnik krok po kroku dla Ciebie:

wyślij e-mail na WhatsApp z Androida

Postępując zgodnie z powyższymi krokami, możesz łatwo mieć indywidualny lub grupowy czat / wiadomości w swoim e-mailu. Jednak jesteś tutaj, aby znaleźć sposób na wyeksportowanie ponad 40000 wiadomości, nawet z mediami, więc nie możesz przegapić następnej części.

Wracając do pytania: tak, można wyeksportować ponad 40000 wiadomości WhatsApp z urządzeń iPhone i Android.

Brak ograniczeń w eksporcie ponad 40000 wiadomości

aFoneSoft narzędzia są idealnym wyborem i istnieją dwa główne typy: aFoneSoft iTransor i aFoneSoft D-Back dla Androida. Pierwsza jest przeznaczona dla iPhone'a, a druga dla urządzeń z Androidem. Każdy z nich z biegiem czasu okazał się skuteczny, a wypróbowanie ich byłoby świetnym pomysłem!

1Eksportuj ponad 40000 wiadomości WhatsApp z iPhone'a

iTransor dla WhatsApp to najlepsze narzędzie do eksportowania ponad 40000 wiadomości WhatsApp z iPhone'a. To narzędzie przełamałoby wszelkie bariery ograniczające eksport tych wiadomości na różne urządzenia. Na przykład eksportowanie z mediami lub bez nich nie stanowiłoby problemu, w przeciwieństwie do normalnego procesu WhatsApp.

Krok 1: Pobierz, zainstaluj i uruchom aFoneSoft iTransor dla WhatsApp na twoim komputerze.

wersja systemu Windows      Wersja Mac

Krok 2: Przejdź do Utwórz kopię zapasową WhatsApp na urządzeniach z lewego panelu, a następnie podłącz telefon do komputera za pomocą kabla USB. Po rozpoznaniu kliknij „Utwórz kopię zapasową, aby rozpocząć”. Poczekaj na zakończenie procesu tworzenia kopii zapasowej.

10-eksport-z-urządzenia

Krok 3: Idź do „Przywróć / eksportuj kopię zapasową WhatsApp”wybierz z listy właśnie utworzoną kopię zapasową. Wybierz opcję Eksportuj do komputera.

wybierz kopię zapasową WhatsApp do wyeksportowania

Krok 4: Po zeskanowaniu danych w kopii zapasowej WhatsApp zostaną wyświetlone wszystkie czaty i załączniki. Filtruj je według funkcji wyszukiwania i wybierz czat WhatsApp z ponad 40000 wiadomościami, które chcesz wyeksportować, zdecyduj, gdzie i jaki format pliku chcesz wyeksportować, kliknij "Eksport".

wybierz czaty do wyeksportowania

2Eksportuj ponad 40000 wiadomości WhatsApp z Androida

Drugim narzędziem jest aFoneSoft D-Back dla Androida. Możesz łatwo przeglądać istniejące i usunięte wiadomości WhatsApp na swoim smartfonie z Androidem.

Poniżej znajduje się krokowa procedura dotycząca eksportowania ponad 40000 wiadomości WhatsApp z Androida za pomocą aFoneSoft D-Back dla Androida. Teraz oferuje tylko wersję Windows.

Krok 1: Pobierz i zainstaluj D-Back na Androida na swoim komputerze. Następnie uruchom oprogramowanie i uruchom je, wybierając Android Data Recovery spośród dwóch dostępnych.

Wersja systemu Windows

Krok 2: Wybierz informacje o urządzeniu i kliknij "Kolejny" patka. Następnie rozpocznie się automatyczne pobieranie pasującego pakietu danych na smartfon z Androidem.

2

Krok 3: Teraz podłącz smartfon z systemem Android do komputera za pomocą kabla USB i przełącz urządzenie w tryb pobierania zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie. Następnie wybierz żądany typ pliku WhatsApp.

5

Krok 4: Zacznij skanować. Następnie wyświetl podgląd i wybierz potrzebne pliki z WhatsApp (wiadomości) do wyeksportowania.

wybierz pliki do odzyskania

Wykonując te czynności, możesz łatwo wyeksportować ponad 40000 wiadomości z urządzeń z systemem Android.

Często zadawane pytania dotyczące eksportu wiadomości WhatsApp

1 Czy mogę eksportować wiadomości WhatsApp?

Tak, możesz eksportować wiadomości WhatsApp przez e-mail. Najpierw wybierz docelowy czat WhatsApp. Stuknij w „Pionowa elipsa” ikona, aby uruchomić, Kliknij "Więcej opcji", a następnie dotknij „Eksportuj czat”. Jeśli chcesz wyeksportować tylko część tekstu, wybierz „Bez mediów”, jeśli chcesz wyeksportować wszystkie informacje, po prostu kliknij „Dołącz multimedia”.


2 Czy mogę zapisywać wiadomości WhatsApp na moim komputerze z mojego telefonu z Androidem?

Tak, po prostu wykonaj te proste cztery kroki.

3 Jak skopiować wiadomości WhatsApp?

Najpierw przejdź do WhatsApp i kliknij "Więcej opcji", a następnie wybierz „Ustawienia” > „Czat” > „Kopia zapasowa czatu” > „Utwórz kopię zapasową”. W ten sposób możesz wykonać kopię zapasową wiadomości WhatsApp i skopiować ją bezpośrednio.

Wnioski

Eksportowanie wiadomości WhatsApp z/bez multimediów jest jedną z najłatwiejszych rzeczy do zrobienia, o ile masz niezawodne narzędzie. Istnieją ograniczenia w normalnym procesie korzystania z ustawień eksportu czatu WhatsApp, ale z iTransor dla WhatsApp i aFoneSoft D-Back, nie ma ograniczeń i tak wiele można zrobić.

Gorące artykuły