Ręcznie robiona książka WhatsApp podczas samoizolacji koronawirusa w domu

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > Ręcznie robiona książka WhatsApp podczas samoizolacji koronawirusa w domu

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Ponieważ epidemia koronawirusa ogarnęła świat, ludzie są zablokowani na skalę globalną. Nawet jeśli informatycy pracują w domu, w domu jest wystarczająco dużo osób, które się nudzą. Oznacza to, że masz wystarczająco dużo czasu, aby przypomnieć sobie wszystkie cenne i miłe wspomnienia z najbliższymi, rodziną i przyjaciółmi. Więc dlaczego nie? utwórz książkę na WhatsApp? Dzisiaj stworzymy książkę z czatu WhatsApp, aby podarować Twoim bliskim. Zobaczmy, jak…

ręcznie robiona książka czatu WhatsApp

Czego potrzebujesz do zrobienia książki na WhatsApp?

Teraz, gdy zdecydowałeś się zrobić Książka czatu WhatsApp, jest kilka rzeczy, których będziesz potrzebować. Cztery filary księgi to:

W końcu najważniejszą rzeczą do stworzenia chatbooka jest cała historia rozmów z bliskimi. Nikt nie może zaprzeczyć, że chatbook może być oryginalnym i emocjonalnym prezentem dla kogoś, kogo kochasz. Możesz rozważyć użycie dodatkowych materiałów dekoracyjnych, takich jak papier do glazury, pisaki z brokatem, artykuły artystyczne i rzemieślnicze, zgodnie z wymaganiami.


Stwórz swoją książkę czatu WhatsApp w 3 krokach

Aby stworzyć swoją książkę WhatsApp, oto szczegółowe kroki, które należy wykonać. Możesz pokazać swoją kreatywność w książce i dodać osobisty akcent, jeśli chcesz.

Etap 1: Wydrukuj cały czat WhatsApp tak, jak pojawia się na telefonie

Pierwszą i najważniejszą rzeczą do odzyskania jest cała historia czatu z osobą, której chcesz podarować książkę. Można to zrobić za pomocą iTransor dla WhatsApp. Mimo że oprogramowanie zostało zaprojektowane tak, aby umożliwić użytkownikom przesyłanie danych WhatsApp z jednego urządzenia na drugie, może pobierać rozmowy. Po rozmowie możesz utworzyć plik PDF czatu i utworzyć swój Książka czatu WhatsApp za darmo.

Najpierw musisz zdobyć narzędzie i zainstalować je w swoim systemie. Jest to funkcja eksportu oprogramowania, której użyjemy w tym celu. Systematyczny przewodnik dotyczący eksportowania wiadomości znajduje się poniżej:

Krok 1 Uruchom iTransor dla WhatsApp. Wybierz opcję „Utwórz kopię zapasową WhatsApp na urządzeniach” z paska bocznego.

wersja systemu Windows      Wersja Mac

Krok 2 Podłącz telefon do komputera, na którym znajdują się wiadomości. Pozwól oprogramowaniu wykryć telefon, a następnie możesz rozpocząć proces.

podłącz telefon

Krok 3 Zainicjuj proces, wybierając opcję „Utwórz kopię zapasową”. Po zakończeniu przejdź do trybu „Eksportuj / przywracaj kopię zapasową WhatsApp”.

Utwórz kopię zapasową

Krok 4 Na stronie głównej trybu „Eksportuj” wybierz właśnie utworzoną kopię zapasową WhatsApp i kliknij przycisk Eksportuj do komputera.

eksportuj kopię zapasową WhatsApp

Krok 5 Oprogramowanie przeskanuje system, aby wyszukać kopię zapasową, a następnie będziesz mógł zobaczyć wszystkie czaty i załączniki WhatsApp pojawiające się na ekranie.

wybierz czaty do wyeksportowania

Krok 6 Teraz wybierz czaty, które chcesz wyeksportować. Możesz znaleźć wątki za pomocą paska wyszukiwania. Możesz też wyeksportować wszystkie wiadomości, a następnie dotknąć przycisku Eksportuj.

otrzymuj wiadomości w formacie WhatsApp

Wszystkie wiadomości zostaną wkrótce wyeksportowane do Twojego systemu. I jesteś o krok bliżej do swojego czatu WhatsApp.


Etap 2: Ogranicz czaty, które chcesz umieścić w książce

Po wyodrębnieniu wiadomości, które chcesz wydrukować, nadszedł czas, aby uzyskać fizyczną kopię wiadomości. Zrób wydruk w rozmiarze arkusza, który masz i zacznij ciąć czaty. W tym momencie możesz filtrować wiadomości osobiste lub listy audio, aby upewnić się, że wiadomości nie zajmują niepotrzebnego miejsca w Książka WhatsApp.

Jeśli chcesz, możesz jednocześnie utworzyć wiele książek czatu. Od Ciebie zależy, czy chcesz wyciąć każdą wiadomość, czy wkleić strony bez zmian.


Etap 3: Przyklej czaty i dodaj trochę obrazów

Najważniejszym aspektem każdego prezentu jest prezentacja. Musisz włożyć wiele wysiłku, aby upewnić się, że projekt Książka czatu WhatsApp jest mocna i atrakcyjna. Możesz użyć wyściełanej twardej oprawy, aby trzymać książkę razem. Dodatkowo okładka, której użyjesz do książki, również musi być piękna.

przyklej czaty i dodawaj obrazy do książki

Możesz wyszukać zdjęcia okładek w Internecie i pobrać niektóre zdjęcia do wydrukowania. Te obrazy mogą być użyte na okładce książki. Lub, aby uzyskać lepszy pomysł, możesz wybrać jedno ze zdjęć, które udostępnisz danej osobie, aby książka była bardziej onieśmielająca.

Daj ostateczny akcent swoim umiejętnościom artystycznym i rzemieślniczym i daj Książka WhatsApp jako prezent dla każdego, kogo lubisz. Pomysł stworzenia książki z czatów jest nie tylko kreatywny, ale także zabawny. Spędzasz czas wspominając wszystkie rozmowy, które odbyłeś i rzeczy, którymi się dzieliłeś, co może wywołać uśmiech na Twojej twarzy. A kiedy podarujesz książkę swoim przyjaciołom, rodzinie lub kochankowi, wyraz ich twarzy będzie tego wart.


Więc chodź i zacznij tworzyć swoje Książka czatu WhatsApp. Nie potrzebujesz pomocy nikogo innego niż iTransor dla WhatsApp. Wyodrębnij wiadomości od osoby, która jest dla Ciebie wyjątkowa i stwórz dla niej idealny prezent. W tak trudnych czasach, kiedy ludzie są odizolowani w swoich domach, tworzenie książki z czatem może być zabawną czynnością dla każdego.

Gorące artykuły