WhatsMate Recenzja i alternatywa

STRONA GŁÓWNA > Przenieś WhatsApp > WhatsMate Recenzja i alternatywa

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 21 czerwca 2021 r.

Jeśli często korzystasz z WhatsApp, prawdopodobnie zapoznałeś się z narzędziem do zarządzania wszystkimi informacjami lub przesyłania danych z jednego telefonu na drugi. Ponieważ WhatsApp nie zrobił tego w łatwy sposób, wprowadzono oprogramowanie o nazwie WhatsMate.

Co to jest WhatsMate? Czy to działa? Czytaj dalej, a my przedstawimy Ci pełną recenzję WhatsMate i zaoferujemy potencjalnie lepsze rozwiązanie.

Część 1. Przegląd WhatsMate

Tutaj przedstawimy szybki przegląd WhatsMate - jest to narzędzie dla WhatsApp stworzone przez Jihosoft. Umożliwia tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych, a także przesyłanie danych do nowego telefonu. Możesz wybrać i wybrać pliki do utworzenia kopii zapasowej lub przenieść dane WhatsApp między dowolnymi urządzeniami z Androidem i iOS.

co za kolega?

Czy WhatsMate rzeczywiście działa? Krótka odpowiedź brzmi tak, ale ma pewne ograniczenia. Spójrz poniżej na naszą recenzję zalet i wad WhatsMate.

Plusy:

Wady:

Wady WhatsMate są nieco bardziej obszerne, mimo że lista wydaje się zwodniczo krótka. Główną wadą jest to, że WhatsMate jest drogi i ma ograniczoną elastyczność.

Jeśli masz komputer Mac, nie masz szczęścia. Obecne oprogramowanie obsługuje tylko systemy Windows 7, 8 i 10. Chociaż twierdzą, że narzędzie obsługuje komputery Mac, oferowany przez nich plik jest nadal plikiem .exe.

Wreszcie, WhatsMate nie jest aktualizowany na czas, więc możesz napotkać nieoczekiwane błędy podczas procesu. Jeśli nie chcesz tracić czasu na rozwiązywanie tych problemów, nie możesz przegapić najlepszej alternatywy w dalszej części.

Część 2. Najlepsza alternatywa dla WhatsMate - iTransor dla WhatsApp

Chociaż WhatsMate działa, z pewnością ma pewne wady, takie jak ograniczona elastyczność i kompatybilność. Dlatego polecamy iTransor dla WhatsApp by aFoneSoft.

Jest to nie tylko najlepsza alternatywa dla WhatsMate, ale także najlepsze rozwiązanie do przesyłania WhatsApp między iOS a Androidem. iTransor dla WhatsApp oferuje wiele tego samego, co WhatsMate, ale jest zbudowany lepiej, szybciej i całkowicie eliminuje ograniczenia WhatsMate.

Porównaj aFoneSoft iTransor dla WhatsApp z Jihosoft WhatsMate

Zarówno iTransor dla WhatsApp, jak i Jihosoft WhatsMate umożliwiają tworzenie kopii zapasowych wszystkich danych WhatsApp na komputerze, przesyłanie danych między urządzeniami i pomoc w przywracaniu kopii zapasowych na urządzeniu.

Teraz, gdy rozumiemy niektóre różnice, spójrzmy nieco dalej na bezpośrednie porównanie.

WhatsKoleże aFoneSoft iTransor dla WhatsApp
Cena $ 39.95 $ 29.95
Regularna aktualizacje Nie tak
Wymagania dotyczące komputera Tylko komputery z systemem Windows Komputery z systemem Windows i Mac
Liczba obsługiwanych urządzeń 1-5 euro 2 - nieograniczony
Pełna kompatybilność z urządzeniami Nie tak

W przypadku WhatsMate edycja osobista obsługuje 1 urządzenie, a edycja rodzinna obejmuje tylko 5 urządzeń.

whatsmate-plan

Z iTransor dla WhatsApp obejmuje 2 urządzenia, 5 urządzeń, 10 urządzeń i więcej. Po zakupie możesz wybrać tworzenie kopii zapasowych i przywracanie nieograniczonej liczby urządzeń iTransor dla WhatsApp dla Windows or dla komputerów Mac.

plan-itransor-dla-whatsapp

3 sposoby użycia aFoneSoft iTransor dla WhatsApp do zarządzania WhatsApp

wersja systemu Windows      Wersja Mac

1. Przenieś WhatsApp między iPhonem a Androidem

podłącz swoje urządzenia

2. Utwórz kopię zapasową WhatsApp na iPhonie lub Androidzie za darmo

podłącz swoje urządzenie

3. Przywróć WhatsApp na iPhone'a lub Androida

wybierz kopię zapasową WhatsApp do przywrócenia

Powody, dla których powinieneś wybrać aFoneSoft iTransor dla WhatsApp

Po zapoznaniu się z obydwoma narzędziami dla WhatsApp, wyraźnym zwycięzcą jest tutaj aFoneSoft iTransor dla WhatsApp. Nadal nie jesteś przekonany? Spójrz na poniższą listę. Oto najważniejsze powody, dla których powinieneś wybrać aFoneSoft iTransor dla WhatsApp.

itransor-dla-whatsapp--zaufanych-stron-mediów

wersja systemu Windows      Wersja Mac

Wnioski

Jeśli często korzystasz z WhatsApp, ważne jest, aby wykonać kopię zapasową danych na wypadek utraty lub przenieść na nowy telefon. Jihosoft WhatsMate i aFoneSoft iTransor dla WhatsApp oferują narzędzia programowe, które umożliwiają tworzenie kopii zapasowych, przywracanie i przesyłanie tych danych w razie potrzeby.

iTransor dla WhatsApp ma wyraźne zalety i ważne jest, aby wybrać opcję, której ufasz. Zalecamy uważne przejrzenie obu opcji i wybranie tej, której ufasz najbardziej.

Czy masz jakieś pytania lub uwagi? Daj nam znać w sekcji komentarzy poniżej!

Gorące artykuły