[Musisz przeczytać] Jak odzyskać usunięte zdjęcia w systemie Windows 10

STRONA GŁÓWNA > Odzyskiwanie danych systemu Windows > [Musisz przeczytać] Jak odzyskać usunięte zdjęcia w systemie Windows 10

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 28 czerwca 2021 r.

Czy przypadkowo usunąłeś swoje zdjęcia na komputerze z systemem Windows 10? Czy masz trudności z odzyskaniem tych utraconych zdjęć? Nie jesteś sam, ponieważ jest to powszechny problem wśród użytkowników komputerów PC. Na szczęście istnieje kilka sposobów na odzyskanie usuniętych zdjęć w systemie Windows 10. Sprawdźmy je!

1. Przywróć usunięte zdjęcia z kosza

Odzyskiwanie usuniętych plików z Kosza jest zdecydowanie najłatwiejszym i najczęściej używanym sposobem odzyskiwania obrazu w systemie Windows 10. Po usunięciu zdjęcia lub dowolnego pliku w systemie Windows nie jest on natychmiast usuwany, ale przenoszony do Kosza na pulpicie komputera .

Kroki do naśladowania

  1. Otwórz Kosz obok niego na pulpicie.
  2. Wybierz usunięte obrazy, przefiltruj te pliki według danych lub nazw, aby zaoszczędzić czas.
  3. Kliknij prawym przyciskiem myszy wybrany plik obrazu, a następnie kliknij przycisk „Przywróć”.
Ogłoszenie
Zdjęcia usunięte za pomocą „Shift+Usuń” kluczy nie można znaleźć w Koszu, dlatego ta metoda nie jest przydatna. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak odzyskać trwale usunięte zdjęcia, jak wyjaśniono poniżej.

2. Przywróć zdjęcia w systemie Windows 10 z poprzednich wersji

Jeśli nie możesz znaleźć usuniętych zdjęć w koszu, nie denerwuj się, ponieważ istnieje szansa na odzyskanie utraconych zdjęć z poprzednich wersji, które są kopiami plików i folderów, które system Windows automatycznie zapisuje w ramach punktu przywracania.

  1. Otwórz okno i przejdź do folderu Obrazy zawierającego zdjęcia, które chcesz odzyskać.
  2. Kliknij prawym przyciskiem myszy folder i wybierz „Przywróć poprzednie wersje”.
Ogłoszenie
Aby skorzystać z tej metody, musi być włączony punkt przywracania systemu Windows. Ale ta metoda nie zawsze działa, czasami możesz po prostu otrzymać komunikat „Nie ma dostępnych poprzednich wersji”.

przywróć poprzednią wersję

Co się stanie, jeśli trwale usunąłeś zdjęcia i nie możesz przywrócić cennych zdjęć za pomocą powyższych metod? Teraz potrzebujesz profesjonalnego oprogramowania innej firmy i aFoneSoft AnyRecover jest jednym z najlepszych dla Ciebie.

3. Odzyskaj trwale usunięte zdjęcia w systemie Windows 10 za pomocą AnyRecover

aFoneSoft AnyRecover to elitarne oprogramowanie do odzyskiwania zdjęć na komputery z systemem Windows, jest bardzo chwalone ze względu na zaawansowane algorytmy i wysoki wskaźnik odzyskiwania. A to oprogramowanie jest w 100% bezpieczne i łatwe w użyciu. Co więcej, AnyRecover umożliwia bezpłatny podgląd usuniętych zdjęć i odzyskanie pierwszych 3 plików za darmo.

Odzyskiwanie danych AnyRecover

1,000,000 + Pliki do pobrania

Kluczowe cechy AnyRecover:

  • Potrafi odzyskać ponad 1000 typów danych, w tym zdjęcia, filmy, dokumenty, pliki audio, wiadomości e-mail i archiwa.
  • AnyRecover obsługuje różne formaty obrazów, takie jak JPG / JPEG, TIFF / TIF, PNG, BMP, GIF, PSD, CRW, CR2 i NEF itp.
  • AnyRecover może odzyskać usunięte zdjęcia lub dowolne dane z karty SD, dysku USB, dysku flash, dysku SSD i wielu innych urządzeń pamięci masowej.
  • Potrafi odzyskać dane utracone z powodu opróżnienia kosza, awarii systemu, utraconej partycji, awarii sprzętu i innych sytuacji.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

3 kroki, aby odzyskać trwale usunięte zdjęcia w systemie Windows 10 przez AnyRecover:

Krok 1: Uruchom AnyRecover na swoim komputerze i wybierz lokalizację, w której usunąłeś zdjęcia, a następnie kliknij Start.

wybierz lokalizację pliku za pomocą aFoneSoft AnyRecover

Krok 2: Poczekaj cierpliwie, aż AnyRecover przeprowadzi pełne skanowanie usuniętych plików.

aFoneSoft AnyRecover skanuje usunięte obrazy

Krok 3: AnyRecover wyświetli listę wszystkich usuniętych plików, które znalazł, Podgląd usunięte zdjęcia, które chcesz i kliknij wyzdrowieć.

Anyrecover odzyskiwanie usuniętych zdjęć


Wnioski

Nie panikuj, gdy przypadkowo usuniesz swoje cenne zdjęcia, w tym poście wprowadzono kilka metod przywracania utraconych zdjęć w systemie Windows 10. Bez względu na przyczynę utraty zdjęć, aFoneSoft Oprogramowanie AnyRecover jest w stanie szybko i bezpiecznie odzyskać usunięte lub trwale usunięte zdjęcia, dzięki czemu jest to najlepsza opcja na odzyskanie ważnych plików, które utraciłeś.

Wersja systemu Windows Wersja Mac

Gorące artykuły