Jak trwale wyczyścić historię na Androidzie?

STRONA GŁÓWNA > Wyczyść Androida > Jak trwale wyczyścić historię na Androidzie?

Teresa Thomas, Ostatnia aktualizacja: 14 września 2021 r.

Czyszczenie historii z telefonów z Androidem może wydawać się bardzo trywialnym zadaniem. Jednak sytuacja może stać się dość frustrująca, jeśli historia pozostanie niezauważona. Dzieje się tak, ponieważ duża ilość takich danych może zakłócić działanie telefonu.

W telefonie mogą występować usterki, ponieważ dane historii zajmują dużo miejsca w pamięci telefonu. Co więcej, dzięki takim danym różni hakerzy uzyskują dostęp do twojego systemu. Dlatego zawsze można bezpiecznie usuwać historię Androida.

Możesz to zrobić na wiele sposobów. Poniżej znajdują się niektóre metody, z których możesz skorzystać.

wyczyść historię Androida

Typowe sposoby czyszczenia historii na Androidzie

Usuwanie historii z Androida to dość łatwe zadanie. Poniżej omówiono sposób usuwania historii połączeń i przeglądarki.

1. Wyczyść historię Internetu z Androida

Możesz usunąć historię Internetu lub przeglądania, korzystając z Ustawień w telefonie. W zależności od używanej wersji Androida i przeglądarki zainstalowanej na Twoim urządzeniu możesz łatwo wyczyścić historię przeglądania w menu Ustawienia.

W przypadku najnowszych użytkowników Androida, którzy mają zainstalowaną przeglądarkę Chrome na swoim urządzeniu, możesz wykonać podane czynności, aby wyczyścić historię i pamięć podręczną.

Krok 1: Przejdź do menu Ustawienia.

Krok 2: Przejdź do „Aplikacje” i dotknij go.

Krok 3: Przesuń palcem do „Wszystko” i przewiń w dół, aż zobaczysz „Chrome”.

Krok 4: Stuknij w Chrome. Po wejściu możesz dotknąć opcji "Wyczyść dane" i przycisk "Wyczyść pamięć podręczną", aby usunąć wszystkie elementy historii.

2. Wyczyść historię połączeń na telefonie z Androidem

Usuwanie historii połączeń na Androidzie jest bardzo łatwym procesem. Wystarczy wykonać następujące kroki, aby wyczyścić dzienniki połączeń.

Krok 1: Dotknij "Zadzwoń do aplikacji". Tam zobaczysz wszystkie wyświetlane dzienniki połączeń.

Krok 2: Możesz dotknąć i przytrzymać rejestr połączeń, który chcesz usunąć. Potwierdź, że chcesz go usunąć, a zostanie on usunięty.


Czy historie usunięte z Androida można odzyskać?

Jak zapewne zauważyłeś, czyszczenie historii z telefonu z Androidem może być dość czasochłonne. Niemniej jednak to najmniejsza z naszych obaw. Dzieje się tak, ponieważ same historie połączeń i przeglądarek mogą nadal narażać Cię na ryzyko.

Zwykle usuwanie plików jest dość niebezpieczne, ponieważ pliki te można nadal łatwo odzyskać. Istnieją różne narzędzia do odzyskiwania danych, które mogą łatwo wycisnąć wszystkie usunięte dane. Powodem, dla którego jest to możliwe, jest to, że usunięte pliki nadal znajdują się w twoim systemie.

Jedyna różnica polega na tym, że znajdują się one w innej sekcji pamięci, do której nie można normalnie uzyskać dostępu. Dane usunięte jako takie są zatem łatwo dostępne i często są to dane, których szukają hakerzy, aby uzyskać dostęp do urządzenia.

Jak trwale usunąć historię z Androida?

aFoneSoft Wycieraczka (Android) to łatwe w użyciu narzędzie do usuwania danych, które zostało zaprojektowane i opracowane z myślą o wielu preferencjach klientów. Posiada bardzo intuicyjny interfejs z bardzo łatwą nawigacją, dzięki czemu każdy użytkownik może go obsługiwać z największą wygodą.

Jak sama nazwa wskazuje, jest to przede wszystkim gumka danych Androida, która pozwala usunąć wszystkie dane, w tym prywatne informacje, takie jak hasła, z urządzenia z Androidem. Posiada wyspecjalizowane funkcje do optymalizacji przestrzeni dyskowej telefonu, usuwania danych telefonu i ochrony prywatności.

Jeśli chodzi o historię sprzątania, aFoneSoft Lockwiper (Android) jest najodpowiedniejszym narzędziem do wykonania tego zadania. Jak wspomniano wcześniej, ważne jest, aby trwale usunąć takie pliki ze swojej pamięci, aby chociaż korzystać ze zwiększonej przestrzeni dyskowej, jesteś również chroniony przed bezprecedensową infiltracją systemu.

wycieraczka (Android)

7,500,000 + Pliki do pobrania

Po co wybierać aFoneSoft LockWiper (Android):

  • Zapewnia dodatkowe bezpieczeństwo, ponieważ pozwala usunąć pliki, które zostały już usunięte. Czyni to, całkowicie nadpisując usunięte pliki, a tym samym czyniąc je w 100% niemożliwymi do odzyskania.
  • Jego solidna i szybka wydajność sprawia, że ​​jest to bardzo preferowane narzędzie do usuwania danych. Wygodny interfejs użytkownika zapewnia użytkownikowi bardzo płynne wrażenia.
  • W przeciwieństwie do przywracania ustawień fabrycznych, proces ten jest znacznie bezpieczniejszą opcją, ponieważ nie przeszkadza w ustawieniach wewnętrznych telefonu. Dzięki temu możesz być spokojny od czasu kasowania danych za pomocą aFoneSoft nie zakłóci krytycznych elementów telefonu.
  • Usuwa również blokadę Google FRP i blokady ekranu, takie jak hasło, wzór, blokada twarzy i odcisk palca.

Wypróbuj za darmo

Gorące artykuły